Zaman: 28 Mar 2024 13:26

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2017 13:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent
Araç: SUBARU XV
Meslek: Basketbol Antrenörü
Kan grubu: ARH+
Arkadaşlar aracım değerinde bugün itibari ile satılmıştır..İlgi gösteren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...
Bu arada Mitsubishi Asx in piyasası yok diyen arkadaşlara küçük bir istatistik..
İlk Asx 2011 Invite. İlandan sonra satış süresi. 15 Gün..
İkinci Asx 2012 model yeni kasa İlandan sonra satış süresi. 3 Gün
Üçüncü Asx 2014 İntense. İlandan sonra satış süresi 9 Gün..

Asx hiçbir zaman hiçbir koşulda üzmez yolda bırakmaz...
Saygı ve sevgiler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2017 17:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: ASX 2011 INTENSE
Meslek: Tekniker
Levent bey,yeni aracınız hayırlı olsun.Bende ilk başta Subaru XV düşünüyordum ancak gerek bagaj hacmi, gerekse BMW motor ustalarından Boxer motorun Subaru nun reklam lansmanında kullanmış olduğu simetrik ağırlık dağılımının çok önem taşımadığı hatta ve hatta silindirin dik yerleşiminin motor için çok daha anlamlı ve masrafsız olacağı sebebiyle ASX tercih ettim.Güvenlik testinde 5 yıldız almış olması ve full donanımlı olması fiyatının da makul ve erişilebilir olması da kararımı etkiledi diyebilirim.Şahsi kanaatim indirimli fiyatınızı mutlaka başlığa da ekleyin derim.Fiyatınız KM ömrüne göre oldukça uygun.Tez zamanda satarsınız umarım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 01:41 
Kullanıcı avatarı

Murat bey merhabalar,
Öncelikle Asx aracınız hayırlı olsun..Ben Asx imi ilanı çıktıktan 9 sün sonra sattım..Siz hala satmadığımı düşündünüz sanırım..
Gelelim Subaru XV tercihime...3 Model Asx kullanmış bir Asx fanatiği olarak otomatik vites ihtiyacından dolayı aracımı sattım..Subaru XV yi baya bir araştırarak tercih ettim..Çok ama çok memnunum..Bence Bmw motor ustaları bu aracı bir kullansınlar eminim fikirleri değişecektir denge ve yol tutuş konusunda..Keşke sizde bir deneme sürüşü yapsaydınız.
Bu forumda olup başka bir aracı övmek olmaz..Beni lütfen yanlış anlamayın tercihiniz için öncelikle tebrik ederim .Asx gerçekten çok iyi bir araba, ancak Özellikle üzerine basarak söylüyorum bir gün otomatik vites zorunluluk haline gelecekse ve hala Asx otomatik vites çıkarmamışsa ilk tercihiniz Subaru XV olsun...
Saygılar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 09:58 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
bu forumda başka aracı övebilirsiniz. (ama cevaplara hazır olun :) )
mesela ben öveyim; Volvo motorlu Renault Safrane kullanıyorum sorunsuz harika bir araba üretildiği yılın ötesinde bişey! elektrik elektronik kronik bir arızası yok herkese tavsiye ederim (bulabilirseniz :D)
amaç iyi arabaya binmekse marka fanatikliğinin anlamı yok. kendi adıma söyliyeyim tuttuğum takım hakkıyla olacaksa şampiyon olsun şike ile şampiyon olan takımı tutmam şerefli ikincilik hatta küme düşmeyi tercih ederim (sanırım hangi takımı tuttuğumu anladınız :D ) aynı şekilde Mitsubishi için iyi diyoruz ama zamanla kalite farkı kalmaya biliyor, o zaman Mitsubishi şampiyon demenin anlamı yok! Carisma kullanmış biri olarak o zamanki Mitsubishi kalitesinin bariz üstünlüğü bugün de var olduğunu söylemek bence zor. Zira magnezyum subap olayı bana "Tüfek icat oldu mertlik bozuldu" sözünü hatırlatıyor; magnezyum subap ile Mitsubishinin sağlamlık halk tabiriyle "kemikli araç" özelliği kaybolmuştur. aynı şeyleri Volvocu olarak da söyleyebilirim; ford motoru kullanarak kaliteyi düşürmüş şampiyonluk gitmiştir. Neyseki artık tekrar volvo motora dönüş yaptılar. şu an bence Volvo tekrar şampiyon. Darısı Mitsubishinin başına!
tabi birde f/p olayı var. bütcenize göre alınacak araçları ucuzdan pahalıya göre sıralarsak benim tavsiyem; Proton-Mitsu- Volvo (bazan bu 3 markanın aynı parçayı mesela fren balatası kullandığı da olur!)
Konu neydi? :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 11:51 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle gelecek cevapların başımın üzerinde yeri var..
Asx hakkında olumsuz yada olumlu olan herşeyi bu forumda tüm kullanıcılar biliyor..Haksız bir söylemde eminim tüm Asx kullanıcıları ben dahil saygı çerçevesinde gerekli cevapları vereceklerdir.Bende 3 Asx tecrübemden dolayı tüm sorularınızı içtenliğimle cevaplamaya hazırım.
Asx aracımı satmış olmama rağmen hala bu forumda kalmamın Subaru XV aracımın reklamını yapmak olmadığı aşikardır..
3 Değişik Asx kullanan biri olarak Mitsubishi markasının gönlümde ayrı bir yeri oldu..
Burada bu forumda çok kaliteli seviyeli insanlar olduğunu biliyorum.
Subaru Forumunda dahi Asx aracımı övmüş hakkını vermiş biriyim..
İlhami bey anlayışlı,esprili ve gerçekleri yazan cevabınızdan ötürü teşekkür ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2017 10:18 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
utabev yazdı:
İlhami bey anlayışlı,esprili ve gerçekleri yazan cevabınızdan ötürü teşekkür ederim.

prensib olarak genelde gerçekleri yazarım; bedavaya yalan söylemem :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: