Zaman: 20 Nis 2024 11:55

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2017 23:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent
Araç: SUBARU XV
Meslek: Basketbol Antrenörü
Kan grubu: ARH+
Arkadaşlar 3.Asx imden istemeden ayrılık vakti...
Aracım ,eşine dostuna öneren hiçbir forumdaşı utandırmaz.
21.900 KM de 2014 Sonu spor jantlı model..Ekstra orijinal yan basamaklar ve kauçuk paspaslar,Boya,kaza,değişen yok..
Otomatik aracımı aldığım için takas düşünmüyorum..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 582/detay/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2017 11:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: Selçuk
Araç: Asx
Meslek: Güvenlik
Kan grubu: Brh+
Hayırlı satislar Abi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2017 12:27 
Kullanıcı avatarı

Selçuk kardeş teşekkür ederim.
Mayıs-Haziran gibi düşünüyorduk ama almak istediğim aracı bulunca kaçırmak istemedim..
İnşallah kıymetini bilecek,forumdan bir arkadaşımıza nasip olur..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2017 13:42 
Kullanıcı avatarı

İsim: Selçuk
Araç: Asx
Meslek: Güvenlik
Kan grubu: Brh+
İnşallah abi alanada satanada hayırlısı olsun ben almamış olsam alırdım dediğimiz gibi nasip kısmet bu isler Allah'a emanet ol abi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2017 21:04 
Kullanıcı avatarı

Fiyat güncellemesi yapılmıştır..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2017 18:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Arda
Araç: ASX 2011 Invite
Meslek: Mühendis
Hayırlı satışlar; güzel araç.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2017 20:19 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler,Arda bey..
Arkadaşlar inanın araç satacak arkadaşlara Allah sabır versin...
Bir teklifler geliyor akıl sır almıyor..Ödeme şekli,teklif edilen rakam,Toplum olarak iyice tuhaflaştık..:)
Fiyatıma bakıyorum bu temizlikte ve bu km de bir Asx için oldukça uygun..Aracıma güveniyorum..
Alıcının kuruşu kıymetli,satıcı sanki sokakta bulmuş.Mantık bu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2017 10:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: seyit
Araç: mitsubishi asx
Meslek: memur
aracınız gayet güzel ve makul fiyat kesinikle ....millet alırken ölmüş eşşek arıyor satarken de onun malından iyisi yok..
hayırlı satışlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2017 12:12 
Kullanıcı avatarı

Bu aracın 0'ının fiyatı belli 99.650 TL..Bir surat değişmiş diğer özellikler aynı..Hatta benim aracımda yeni kasada olmayan özellikler var..Mitsubishi resmi sitesinde 2.elde 2014 Model Benim aracımla aynı km de Invite araca günün fırsatı diye 64.950 isteniyor...
Allah aracını satana sabır ve sükunet versin..Öyle teklifler geliyor inanamazsınız..Bugün itibari ile 2.600 kişi bakmış. 51 kişi favorilerine eklemiş..Arayan fazla..Ya aracının satışını bekliyor yada ilanı iyi okumamış takas teklif ediyor..Yada indirim bekliyor..
Bu aracı tanıyan değerini bilen için bu fiyat bu km de ve temizlikte Asx fırsat aracı..Sonuna kadar değerinde satışını bekleyeceğim..
İlk Asx imi 15 günde,2.Asx imi 3 günde belirlediğim rakama değerinde sattım..Bu aracın piyasası yok diyenlere katılmıyorum..Şuan piyasalar ve insanlar referandum sonucu beklentisinde bu yüzden durgun piyasa..
Yorumunuz için teşekkürler Seyit bey..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2017 12:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: TARKAN
Araç: ASX
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: BRH+
Levent bey ,çok haklısınız araçlarımızın hakettiği değeri bulamamasında biraz piyasada çok düşük değerlerle aynı araçın örneklerinin olmasından kaynaklanıyor,ben 2011 asx 29 bin km deki invite araçımı 2015 te 50 bin liraya aldım ve 2004 peugeot aracımı 24 bin liraya sattım,şimdi peugeot 307 2004 araçlar 28-30 bim aralığında benim asx imin benzerleri o zaman 56-60 bin aralığında olmalı mantıken değilmi ama bakıyotsunuz araçını 45-50 bin lira aralığında satanlar var tabi buda bizim araç değerimizi olumsuz atkiliyor,ki asx muadillerine göre çok daha sağlam ve tasarruflu olduğu halde

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2017 23:59 
Kullanıcı avatarı

Tarkan Hocam,
İnanın otomatik araç zorunluluk haline gelmeseydi aracımı asla ama asla satmazdım..Çünkü biliyorumki bu fiyatlara alınabilecek en sağlam,en konforlu ve emniyetli bir araç Asx. Yeni aldığım aracın forumlarında bile kıyaslarmısınız dediklerinde Asx için kötü dersem Allah taş eder yazdım..:) Benim anlamadığım insanlar para ve bütçelerine göre araba aramak yerine sizin belirlediğiniz fiyatı kendi bütçelerine uydurma derdindeler..Tamam ama bizde sokakta bulmadıkki bu aracı..Alnımızı teriyle kazandık ve bir bedel ödeyerek aldık..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 09:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: seyit
Araç: mitsubishi asx
Meslek: memur
levent bey sizin de dediğiniz gibi bu araçların değerini ancak kullanan bilir...öyle 45 binler falan çok az bir değer..adam 2006 honda civic'e istemiş 45 bin...
suv segmentinde değerindeki fiyatlara alınabilecek en sağlam,en az yakan araç...ben ix 35 de bindim ..babamda hala kullanır ..ancak bu aracın yakıtıyla yarışamaz...benim için en önemli kriter az yaksın gözüme hitap etsin...bu araç kriterlerimi karşılıyor...ben mutluyum değiştirirsem sizin araçtan yani full olanı almak isterim...size sonuna kadar destek veriyorum..değerinin altında vermeyin..sizin de dediğiniz gibi bu aracın piyasası var ancak bilene...illaki koca ülkemde kıymet bilen çıkar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 11:41 
Kullanıcı avatarı

Levent bey yeni aracınızda hayırlı olsun,bende aynen otomatik vites arayışındayım,ama asx gibi bir araç bulamadım, eğer sakıncası yoksa siz hangi aracı tercih ettiniz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 14:05 
Kullanıcı avatarı

Tarkan hocam merhaba;
Yeni aldığım aracımı tam 3 ay araştırdım.Benim kriterlerimin başında sağlamlık ve güvenlik geliyor..Asx e ısınmamın ve 3 defa Asx almamın en büyük etkenlerinden biri bu..Asx e binip kendini güvende hissetmeyen bir kullanıcı varsa çıksın söylesin..Kadere inanan biri olarak Rabbimin biçtiği ömrün ne 1 saniye fazlasını nede 1 saniye azını yaşamayacağımızı biliyorum..Ama biz yinede önlemimizi alacağız..Otomatik olması değiştirme sebebim zaten,birde kullandığım aracı başkalarından önce ben beğenmeliyim baktığımda gözümü okşamalı..:) Bu kriterlerin hepsini Subaru XV Elegance ta buldum..Yukardaki kriterlere sürekli 4 çeker ve boxer motoruda eklerseniz Asx aracını sadece otomatik olamadığı için değiştirmek zorunda olanlara kesinlikle öneririm..Yakıt otomatik olması sebebiyle küçük bir tık önde..Daha önce Mercedes,Bmv gibi bir aracım olmadı ve kullanmadımda..Ama yalıtım mükemmel adeta elektrikli araba..:) Vites geçişlerini ve start stopu hissettmek mümkün değil..Yol tutuş aynı Asx gibi ray üzerinde gibisiniz düz yolda ve virajlarda..İç malzeme kalitesi gerçekten iyi ama Japonluğunu hissettiriyor sade..Süspansiyonlar Asx ten bir tık daha sert,Asx ten 4 CM daha yüksek..Sınıfının en yüksek Suv aracı..İnternette karda sürüş görüntüleri var adeta kar küreme makinası...
Direksiyon oldukça hisli ancak Asx ten bir tık daha sert..Anahtarlarını beğenmedim İntense anahtarlığı gibi şık değil..
Ama yalıtımdan mı Boxer motordan mı bilmiyorum ses olayını çözmüş adamlar.Birde gaza hafif yüklendiğinizde 6 ve 8 silindir araçların çıkardığı sese çok benzeyen bir motor sesi var..
Aracımı sattıktan sonrada forumdaki üyeliğime ve paylaşımlarına devam edeceğim..Tek dileğim Mitsubishinin otomatik vites beklentisini vakit kaybetmeden karşılaması...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 17:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdem
Araç: Asx intense 2014
Meslek: Mühendis
Kan grubu: 0+
utabev yazdı:
Tarkan hocam merhaba;
Yeni aldığım aracımı tam 3 ay araştırdım.Benim kriterlerimin başında sağlamlık ve güvenlik geliyor..Asx e ısınmamın ve 3 defa Asx almamın en büyük etkenlerinden biri bu..Asx e binip kendini güvende hissetmeyen bir kullanıcı varsa çıksın söylesin..Kadere inanan biri olarak Rabbimin biçtiği ömrün ne 1 saniye fazlasını nede 1 saniye azını yaşamayacağımızı biliyorum..Ama biz yinede önlemimizi alacağız..Otomatik olması değiştirme sebebim zaten,birde kullandığım aracı başkalarından önce ben beğenmeliyim baktığımda gözümü okşamalı..:) Bu kriterlerin hepsini Subaru XV Elegance ta buldum..Yukardaki kriterlere sürekli 4 çeker ve boxer motoruda eklerseniz Asx aracını sadece otomatik olamadığı için değiştirmek zorunda olanlara kesinlikle öneririm..Yakıt otomatik olması sebebiyle küçük bir tık önde..Daha önce Mercedes,Bmv gibi bir aracım olmadı ve kullanmadımda..Ama yalıtım mükemmel adeta elektrikli araba..:) Vites geçişlerini ve start stopu hissettmek mümkün değil..Yol tutuş aynı Asx gibi ray üzerinde gibisiniz düz yolda ve virajlarda..İç malzeme kalitesi gerçekten iyi ama Japonluğunu hissettiriyor sade..Süspansiyonlar Asx ten bir tık daha sert,Asx ten 4 CM daha yüksek..Sınıfının en yüksek Suv aracı..İnternette karda sürüş görüntüleri var adeta kar küreme makinası...
Direksiyon oldukça hisli ancak Asx ten bir tık daha sert..Anahtarlarını beğenmedim İntense anahtarlığı gibi şık değil..
Ama yalıtımdan mı Boxer motordan mı bilmiyorum ses olayını çözmüş adamlar.Birde gaza hafif yüklendiğinizde 6 ve 8 silindir araçların çıkardığı sese çok benzeyen bir motor sesi var..
Aracımı sattıktan sonrada forumdaki üyeliğime ve paylaşımlarına devam edeceğim..Tek dileğim Mitsubishinin otomatik vites beklentisini vakit kaybetmeden karşılaması...

XV' niz hayırlı olsun Levent Bey, gerçekten Asx' i aratmayacak bir seçim yapmışsınız. Çok şık ve gümbür gümbür bir araç değil mi? Hatta bayide Subarunun gamındaki diğer araçlara da binip vay vay vaay demişsinizdir. Ben Levorg' a hayran kalmıştım. Forester ve özellikle Outlander zaten "hayal" olduğu için üzerinde pek durmamıştım, Brz' nin içine sığamamıştım hele arkasına 3 yaşında çocuk bile oturamaz :) Yakıt tüketimi ise bir değil iki tık fazla diyelim sürekli 4 çekerin de hüneriyle :) Ötv yasası geçen yıl sonunda değişip yeni oranlar yürürlüğe girmeden eşimin aracını yenileyelim dedik çünkü hükümetin ilk bahsettiği vergi değişikliği, kapsadığı araçların fiyatını bir hayli uçuyordu. Asx' imi alırken Xv ile de ilgilenmiştim ama Lpg uygulanamadığı için elemiştim ve içimde bir miktar ukde de kalmıştı. Neyse gittik bir Subaru bayiine, gözümüze ise Premium modelini kestirdik. Çünkü anahtarsız giriş ve deri koltuk gibi opsiyonlar bu modelde vardı. Hatta birazdan açıklayacağım araçtan vazgeçme nedenimiz olan opsiyon da yine Premium' daydı. Önü ,arkası, içi, dışı, konsolu herşey süper derken oturduk arka koltuğa. O da ne, açılır cam tavanın mekanizmasını gizledikleri yer tavanda içeri doğru ciddi bir bombe yapıyor, adeta üstünüze üstünüze geliyor. Eşim dedi ki ben bu arabayı asla istemiyorum. Niyetim şehirdışı uzun süreli yolculukları Xv ile yapmaktı ama arka alandaki tasarım defosu buna engel oldu. Siz Elegant modelini aldığınıza göre tavanı gayet ferah aracınızda bu sorunu asla yaşamayacaksınız. Bunu subaru forumunda yazdığımda bir sürü laf etmişlerdi. Böylece ben Xv sevdasından vazgeçtim, hükümet ilk açıkladığı vergi oranlarını, kapsamlarını değiştirdi ve beklediğimiz ciddi fiyat sıçrayışı zaten olmadı. Tekrar hayırlı olsun, izlenimlerinizi bekleriz. Bu arada Asx' inizi de arzu ettiğiniz şekilde satmanızı dilerim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 20:46 
Kullanıcı avatarı

Erdem bey çok teşekkürler..
Öncelikle aracımı 2.el aldım. 28.000 Km de..Türkiye'de 1.700 adet satılmış XV..Malum sitede sıfır satılanların haricinde 33 adet satılık araç var..bence sahip olanlar araçlarından memnun..Birde bir konu dikkatimi çekti nerede olursam olayım araca garip bir ilgi var herkez araçla ilgili sorular soruyor ve dizaynını çok beğeniyor..Normalde diğer aracımı satmadan asla yeni araç almam ama hal böyle olunca ve Ankara'da temiz hatasız bir XV bulunca kaçırmak istemedim..Bütçeyi zorladık biraz..başlarda korkum yakıttı ancak şimdilik onunda oldukça uygun olduğunu anladım..1.600 Motor olmasından kaynaklı sanırım..Bazı arkadaşlar hantal olduğunu söylüyor ama ben buna da katılmıyorum.Gerçekten Asx i aratmayacak bana.
Ama Asx de her zaman yüreğimin bir kenarında olacak.
Bu arada forum yöneticisi arkadaşlarım umarım anlayış gösteriyorlardır.Benim nasıl bir Mitsubishi Asx fanatiği olduğumu biliyorlardır...
Hatamız olduysa affola..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 20:49 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar satıştaki aracımdan alacağım paranın büyük bir kısmına döviz alma mecburiyetim olduğu ,döviz fiyatlarındaki gerileme ve aracımın bakım zamanının gelmiş olmasından dolayı çok güzel bir indirim daha yaptım..Fiyat pazarlıksız ve son 68.500 TL oldu..Asx arayan arkadaşınız,dostunuz varsa. lütfen haber verin fırsatı kaçırmasın..Aracım pırıl pırıl..Öneren olarak asla mahçup olmazsınız..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2017 23:11 
Kullanıcı avatarı

Levent bey,öncelikle yeni aracınız tekrar hayırlı olsun ve açıklayıcı cevabınız için çok teşekkür ederim,bende otomatik vites araç bakarken yine bir japon aradım ve mazda ile subaru dikkatimi çekmişti,ancak biraz klasik yapılıyım herhalde dış görünüşlerinin bana olmadığı hissi oluştu aynen kia ve hyundayini dış görünüşü gibi,ben asx in dış hatlarını tam bir suv araca uygun buluyorum,hatta bazı arkadaşlar kızabilir yeni asx te bile kasanın aşırı değişmemesi benim hoşuma gidiyor,biz tabi ülkemizde suvlara jip dediğimiz için aslında aklımıza amerikadaki gibi 3000-5000 cc motorlu kaslı arbalar geliyor ama o araçlar bizim için çok uzak,o nedenle asx kasasının sert ve biraz köşeli dik yapısını başka araçlardada arıyorum sanırım,dediğim gibi araçınız tekrar hayırlı olsun sanırım bende otomatik vites asx ve uygun fiyat beklentisine devam edeceğim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2017 06:26 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
Levent bey, yeni aracınız hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2017 10:27 
Kullanıcı avatarı

Çok teşekkür ederim Korhan bey..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat