Zaman: 18 Nis 2024 22:04

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2017 08:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahmet
Araç: asx 2011
Meslek: serbest
selam arkadaşlar
2011 model asx intense aracımı satıyorum ilk sahibinden :vauv:
aracım 35500 km şuanda
aracım orijinal yani kazası değişeni en ufak boyası bile yok
sahibindende ilan aktifleştirdiğimde ilan noyu yazarım
ilgilenen olursa eşiniz dostunuz akrabanız bildirirsiniz tel 0 545 494 44 40 ismim Ahmet
aracım aydın nazilli de aracımı satma sebebim tekrar sıfır araç almak istediğim için
2. olarak görüşlerinizi bekliyorum aracımın fiyatı normalmi yoksa azmı istiyorum yada çok mu istiyorum :vauv:

En son ahmet53 tarafından 23 Haz 2017 07:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2017 19:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent
Araç: SUBARU XV
Meslek: Basketbol Antrenörü
Kan grubu: ARH+
Ahmet bey öncelikle Allah iyilerle karşılaştırsın..Günümüzde aracı satmak ayrı dert almak ayrı dert..Öncelikle size önerim piyasada yüksek miktarda sahte para dolaştığı konuşuluyor..Satış işleminde alıcıdan EFT ile açıklama kısmına sattığınız aracın plakası yazılarak satış bedeli şeklinde ödeme yapmasını isteyin.Plaka ve satış bedeli dendiğinde satıcı olarak o parayı siz araç satışı için almış oluyorsunuz..Sonra notere gidip satışı yaparsınız..Ayrıca satıştan önce herhangi bir notere gidip satacağınız aracın ruhsatını satışa engel bir durumu varmı diye kontrol ettirin.Satış esnasında bir süprizle karşılaşmamış olursunuz.Umarım önerilerim yanlış anlaşılmaz belki siz benden çok daha fazlasını biliyorsunuzdur..Ama bu yazıyı okuyan birileri mutlaka faydalanacaktır..Gelelim aracınızın fiyatına..Aracını gerçekten çok temiz görünüyor rengi Asx e en yakışan iki renkten biri..Km niz modele göre çok çok iyi..Maalesef model yılı geriye gittikçe bu özellikler sadece tercih önceliği olarak size avantaj sağlıyor..Tabiki para olarakta diğerlerine göre fazla para da etmeli..Ben kısa süre önce 2014 sonu Asx İntense i 21.900 km de kazasız boyasız 68.000 TL ye sattım.
Zararda etmedim karda etmedim..Daha önce 3 tane Asx satmış ve piyasasını takip eden bir arkadaşınız olarak fikrim Aracınızı 56.000-58.000 Aralığında alan biri iyi fiyata tertemiz bir Asx almış olur..Tabiki Araba sizin,karar da sizin..
Hayırlı satışlar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2017 10:12 
Kullanıcı avatarı

levent bey tavsiye ve önerileriniz için tşk ederim
önerdiğiniz fiyat için bir sorumdaha olacak ( Aracınızı 56.000-58.000 Aralığında alan biri iyi fiyata tertemiz bir Asx almış olur.) demişsiniz ya 56 58 e satarsam değerinde satmışmı oluyorum yoksa benim fiyatım normal ama alışverişlerde alırken kazanmak lazım mantığıyla alıcıların bu aracı 56 58 civarında almalarımı lazım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2017 12:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent
Araç: SUBARU XV
Meslek: Basketbol Antrenörü
Ahmet bey söylemek istediğim ikisinin tam ortası..Aslında 58.000 TL ye satarsanız sizin içinde alan içinde iyi rakam.Siz aracın ilk sahibi olduğunuz için mümkün olan en iyi rakama satmak istiyorsunuz haklı olarak..Alan kişide piyasa ortalaması yada altında almak istiyor..Kendimden örnek vermem gerekirse ben aracımı 67.000 TL ye satın aldım satmadan kısa süre önce 800 TL ye yan basamak öncesindede Orijinal Asx Kauçuk paspasları aldım..Aracımın maliyeti bana 68.000 TL ye geldi..Aracın ilk fiyatını 71.500 TL yazdım.Çok komik teklifler geldi 65.000 TL falan gibi.Fiyatımı tekrar güncelledim..Ancak başta yanlış yada yüksek bir rakam belirlerseniz her fiyat düşüşünüz sizi favorilerine ekleyenlerde tekrar fiyat düşüreceğiniz algısı yaratıyor.Fiyat düştüğünüzde tek seferde dip rakamıda yazabilirsiniz.Nihayetinde 15.000 Km kullandığım aracımı karsız zararsız 68.000 TL ye sattım..Ancak ben sattığım aracın ilk sahibi olsaydım 68.000 TL ye vermeye belki zorlanırdım..Bir de referandum süreci insanlarda bir beklenti oluşturdu..Dolar kurunun düşmesi ise ayrı bir problem..Bir çok kişinin elinde yüksek kurdan aldığı Dolar var ve kurun yükselmesini bekliyor..Benim kanımca fiyatınızı önce 59.000 TL ye düşürün arayıp ekstra indirim isteyen olursa 58.000 TL ye verin.Bunlar benim naçizane görüşlerim..Karar tabiki o araca parayı sayan birikimini koyan sizin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2017 12:10 
Kullanıcı avatarı

levent bey görüşleriniz için tşkler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2017 09:05 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
hayırlı satışlar,
güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler arkadaşlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2017 16:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: Caner Gümüş
Araç: 2011 ASX 1.6 İNVİTE
Meslek: Mağaza
ahmet bey merhaba aracın resimlerini daha kaliteli ve güzel açılardan çekerseniz bu satışınızı hızlandıracaktır.İlan tarihini yenilerken prof. bir makina ile geniş açılı çekim yapmalısınız.Fiyat politikasını asx sahipleri belirliyor.45 yazanda var 55 yazanda.Benim aracım 186.000 km şuan satmaya karar versem 50.000 bandında satışa çıkartırım.Bekleme imkanınız varsa Mayıs sonu gibi inşallah sezon iyice açılacak ve fiyatlar 2000-3000 artacak bunuda göz önünde bulundurun.Km aralığınız çok iyi 60 yazılı kalsın 58'e kesin alıcı olan bir arkadaşa bırakırsınız zaten.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2017 07:31 
Kullanıcı avatarı

Caner bey görüşleriniz için tşkler
mayıs haziran için bekleme olasılığım yüzde 90
şu bir iki günde satamazsam mayıs sonu haziran başına sarkacak gibi gözüküyor satışım kasımdada bi çıkarmıştım satışa erteledim satışı mart başı aktifleştirdim kasımda vazgeçme sebebim sıfırda yeni çıkacak araçları görmek içindi onlarda yavaş giriyor piyasaya bende mayıs sonu haziran başını bekleyeceğim gibi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: