Zaman: 28 Mar 2024 13:22

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: (GÜNCEL:ARACI SATIN ALDIM)
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 10:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış
Araç: ASX 1.6 INTENSE
Meslek: Memur
Kan grubu: A+
2013 INTENSE (139.400km)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 4227/detay
Merhaba, bu aracı satın almak için satıcıyla görüşen oldu mu? Fiyatının düşük olması kilometresinin yüksek olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

En son colt tarafından 26 Kas 2017 20:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 10:30 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
soruyu anlamadığım için cevap yok.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 12:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahmet
Araç: asx 2011
Meslek: serbest
baktıgınız araç ankarada sizde ankaradasınız herhalde almak için sorduysanız bence detaylı bir expertiz yaptırın derim aracı satan kişi ya galerici yada ayaklı alıcı satıcı satıcının satılık 3 aracı var hata boya değişen yok diyor öyle ise km takıntınız yoksa aracın fiyatı bence çok ucuz kaçırmayın derim
çünkü bende 2011 asx intense var (1 hafta ya satışını aktifleştireceğim )ben bile 2011 model aracımı o fiyatlara vermeyi düşünmem

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 13:49 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:

Kinayeli cevabınız sonrasında mesajımda düzenleme yaparak tekrar görüşlerinize sunuyorum.
Arz ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 15:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: Caner Gümüş
Araç: 2011 ASX 1.6 İNVİTE
Meslek: Mağaza
Kan grubu: ARH+
Benim aracim 188.000 km ilanda 55.000 fiyat yazdim.Km dolayi fiyat o kadar cekilmez normalde gidin gorusun uzerinde hasar kaydi varmi bu onemli alttan darbe almistir boya degisen yoktur ama 25000 hasar kaydi vardir belki.Aramaktan zarar gelmez.İnviteler 50-54 arasi intense ise 55-60 arasi degisiyor.Cok sıkısan olursa bu fiyatlarin 1-2 tik altina veriyor.Aracta kayit vs yoksa zaten serviste bugun baktirin yarin alin araci.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 16:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: Serhat
Araç: Mitsubishi ASX Intense 2013
Meslek: Yönetici - Mühendis
Kan grubu: 0Rh-
Barış Bey merhaba, bu araç epeydir ilanda kaldı. Önceki fiyatları daha yüksekti. Bir ara 59.900 gibiydi diye hatırlıyorum. Hatta yanlış hatırlamıyorsam öğretmenden(ya da memurdan) satılık idi. İntense bu fiyata satılır mı? Çok sıkışmış ise ağır bakım vakti gelmiş ise, +60k üzerine satamamış isen... yılgın bir şekilde satmayı denersin. Aracın 5664 sorgusuna gelir isek araç KZ1 29/12/2014 yılında kazaya karışmış olarak gözükmektedir fakat bedel yazmamaktadır. En iyisi galeriyi arayın size detaylı bilgi versinler. Ya da alın ekspertize götürün.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017 18:26 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
Sağlam bir ekspertiz şart. Fiyat oldukça uygun görünüyor. Yüksek bir hasar kaydı olabilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2017 11:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdem
Araç: Asx intense 2014
Meslek: Mühendis
Kan grubu: 0+
Aracın plakası açık. Aracınızı sigorta yaptırdığınız acenteden rica edin aracın kasko/trafik sigortası geçmişini öğrenin. Ciddi bir kazası varsa illaki kaskoya yansımıştır. 5664' e güvenmiyorum türlü aksaklıklar oluyor. Son aşama da, ekspertiz yaptırmak tabii ki. Fiyat gerçekten iddia edildiği gibi orijinal bir araçsa oldukça uygun.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2017 09:44 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

colt yazdı:
av.ilhami yazdı:

Kinayeli cevabınız sonrasında mesajımda düzenleme yaparak tekrar görüşlerinize sunuyorum.
Arz ederim.

aslında kinaye yoktu: bazan yapsam da :)
ben satış linki vs. göremediğim için öyle dedim. benim bilgisayarda ne link ne de foto görünüyor. sadece başlıktan yola çıkılıp cevaplanacaksa ben gene bilmiyorum.ama diğer arkadaşların yazdıklarına bakılırsa ya aracın modeli ve piyasasını az-çok biliyorlar ya da mesajınızda benim göremediklerimi görüyorlar. (şu an bazı fotoları web sayfalarında göremiyorum nedense)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2017 11:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: Arda
Araç: ASX 2011 Invite
av.ilhami yazdı:
colt yazdı:
av.ilhami yazdı:

Arz ederim.

aslında kinaye yoktu: bazan yapsam da :)
ben satış linki vs. göremediğim için öyle dedim. benim bilgisayarda ne link ne de foto görünüyor. sadece başlıktan yola çıkılıp cevaplanacaksa ben gene bilmiyorum.ama diğer arkadaşların yazdıklarına bakılırsa ya aracın modeli ve piyasasını az-çok biliyorlar ya da mesajınızda benim göremediklerimi görüyorlar. (şu an bazı fotoları web sayfalarında göremiyorum nedense)

Bende de problem var sanırım çünkü bende herhangi bir ilan no yada resim falan göremiyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2017 11:26 
Kullanıcı avatarı

ilhami bey arda bey sizlerin ekranlarında bir sorun yok barış beyin yazdığı mesajda link te yok fotoda yok olaya ben açıklık getireyim
ben barış beyin verdiği ipuçları ile sahibinden com da filitreli arama yaptığımda ilanı buldum ( şuan ilan yayında değil bilginize) ve ona istinaden cevap yazdım tabi sizlerde haklısınız ortada link yok ilan no yok burda barış bey neden link yada ilan no koymadı bilemiyorum belki aracı reklam etmemek için belkide satıcıyı mağdur etmemek için link yada ilan no koymadı bu konuyuda barış bey biliyor
barış bey siz araçla irtibata geçtinizmi geçtiyseniz nasıl sonuçlandı görüşmeniz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2017 13:16 
Kullanıcı avatarı

ahmet53 yazdı:
ilhami bey arda bey sizlerin ekranlarında bir sorun yok barış beyin yazdığı mesajda link te yok fotoda yok olaya ben açıklık getireyim
ben barış beyin verdiği ipuçları ile sahibinden com da filitreli arama yaptığımda ilanı buldum ( şuan ilan yayında değil bilginize) ve ona istinaden cevap yazdım tabi sizlerde haklısınız ortada link yok ilan no yok burda barış bey neden link yada ilan no koymadı bilemiyorum belki aracı reklam etmemek için belkide satıcıyı mağdur etmemek için link yada ilan no koymadı bu konuyuda barış bey biliyor
barış bey siz araçla irtibata geçtinizmi geçtiyseniz nasıl sonuçlandı görüşmeniz

Tekrar merhaba, cevap veren/vermeyen herkese teşekkürler.
Aslında önce linki aracın koyacaktım, sorumu da ona göre yazmıştım ama sonra linki sildim ve sorum da biraz havada kaldı, hata benden kaynaklandı, herkesten özür dilerim.
Aracı 55.750 TL ye aldım, 1 hasar kaydı çıkıyor, ön tampon ve kaputun 2 cm ön kısmında boya var, 145.000kmde

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2017 13:49 
Kullanıcı avatarı

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullandırsın

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2017 05:37 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

konu açılmışken ben yine de sorayım: bilgisayarım neden bazı fotoları görüntülemiyor? flash vs. ne yüklemeliyim. yükleyince ne yapmalıyım. Flash yükleyince: aktif olması için ayarlardan aktif edin şu an aktif edilmemiş yazısı çıktı ama beceremedim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2017 08:16 
Kullanıcı avatarı

colt yazdı:
ahmet53 yazdı:

Tekrar merhaba, cevap veren/vermeyen herkese teşekkürler.
Aslında önce linki aracın koyacaktım, sorumu da ona göre yazmıştım ama sonra linki sildim ve sorum da biraz havada kaldı, hata benden kaynaklandı, herkesten özür dilerim.
Aracı 55.750 TL ye aldım, 1 hasar kaydı çıkıyor, ön tampon ve kaputun 2 cm ön kısmında boya var, 145.000kmde

Neyse sonuç itibari ile aracı almışsınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin, aramıza hoş geldiniz, aracınız hakkında ve ilk düşüncelerinizi paylaşırsanız siz ve sizin gibi almayı düşünen diğer arkadaşlara da yol göstermiş olursunuz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2017 13:47 
Kullanıcı avatarı

İsim: Serhat
Araç: Mitsubishi ASX Intense 2013
Meslek: Yönetici - Mühendis
Kan grubu: 0Rh-
Barış Bey hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullandırsın. İyi bir tercih yaptınız. Renk olarak da (ilandaki resimlere göre) epeyce güzel. Fiyat/fayda performansı iyi bir seçim olmuş.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2017 08:50 
Kullanıcı avatarı

Zorlubey yazdı:
Barış Bey hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullandırsın. İyi bir tercih yaptınız. Renk olarak da (ilandaki resimlere göre) epeyce güzel. Fiyat/fayda performansı iyi bir seçim olmuş.

Allah razı olsun, aklıma takılan sadece km'nin 145 binde olmasıydı, yılda 10 bin araç kullanan bir arkadaşımında "yuh be 14,5 yıllık araç gibi- yorumu neredeyse beni vazgeçiriyordu ama araçtan anlayan çevremin verdiği destekle sonunda aldım. Şu an tek sorunum LPG kararsızlığı (yıllık 10 bin km kullanım)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2017 13:49 
Kullanıcı avatarı

colt yazdı:
Zorlubey yazdı:

Allah razı olsun, aklıma takılan sadece km'nin 145 binde olmasıydı, yılda 10 bin araç kullanan bir arkadaşımında "yuh be 14,5 yıllık araç gibi- yorumu neredeyse beni vazgeçiriyordu ama araçtan anlayan çevremin verdiği destekle sonunda aldım. Şu an tek sorunum LPG kararsızlığı (yıllık 10 bin km kullanım)

Tekrar hayırlı olsun, yıllık km bakımından sizinle hemen hemen aynıyız bende senelik 12 bin km falan yapıyorum, aracımı 116.000 de aldım ve LPG taktırmaya hiç niyetim yok, sizin kendi bileceğiniz iştir tabi ama bu araçlar bence orijinal hali ile kullanılmalılar, bu durumda bile şehir içi 7,5-8,5 ortalama ile gezebilirsiniz.

Bizim araçlarımız ortalama litreye bakıldığı zaman aslında çok yakmıyorlar ülke şartlarında akaryakıt fiyatları çok ama çok pahalı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 21:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: Caner Gümüş
Araç: 2011 ASX 1.6 İNVİTE
Meslek: Mağaza
Kan grubu: ARH+
Bende lpg ile kullaniyorum 162.000 km taktirdim asagi yukari size bilgi vereyim.Ulke sartlari malum benzin pahali.lpg 2.5 tl bende araci aldigim vakit benzin ile kullandim 6 ay sonunda lpg takmaya karar verdimYilda yaklasik 12-14 bin km yaparim.Normal kullanim 8 lt biraz sert kullanirsaniz 9-10 olarak yakiyor,zaten kullaniyorsunuz.Ben mocan otogazda brc taktirdim.Oldukca memnunum tuketimim 2 yildir km'de 25 kr hic gecmedi.Hemde karisik kullanimda bazen basarim bazen sakin giderim.Bu degerlere gore size kalmis birsey.Uzun yol cok daha iyi 78.00 tl lpg ile tabiki kasarak gittim Ankara-İzmir daha ne olsun hayirli gunler

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: