Zaman: 20 Nis 2024 07:29

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2017 07:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahmet
Araç: asx 2011
Meslek: serbest
SELAM ARKADAŞLAR
2011 MODEL 37000 KM DE TİTANYUM GRİ İNTENSE PAKET ASX İMİ SATIYORUM :vauv:
ARACIM KAZASIZ BOYASIZ DEĞİŞENSİZ ORJİNALDİR YANİ :vauv:
İLAN LİNKİ VE İLAN NOYU KOYUYORUM İLGİLENEN OLURSA DUYRULUR

İLAN NO 357755161
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 161/detay/

En son ahmet53 tarafından 24 Tem 2017 12:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2017 10:13 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
hayırlı satışlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2017 18:34 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
Hayırlı satışlar Ahmet Bey. Bu araç Karadeniz Unlu Mamullerin önündeki araç mı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2017 20:52 
Kullanıcı avatarı

ilhami bey tşkler
evet korhan bey karadeniz unlu mamullerinin önünde duran araç :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 08:43 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

ahmet53 yazdı:
ilhami bey tşkler

:) Sizinle kısa bir sohbetimiz olmuştu alışveriş esnasında. Ben aracımla gelmiştim. Siz benim ASX'i görünce kendi ASX'inizi satacağınızı söylemiştiniz. Geçen haftasonu da aracı dükkanın önünde görmüştüm. Hayırlısı olsun tekrar, Allah gönlünüze göre versin. Fiyat konusunda nacizane görüşüm fiyatı biraz aşağı çekerseniz daha hızlı satılabilir. Multimedya ekran ve lpg olsa bu fiyattan inmeyin derim ama 60 bin tl civarında daha hızlı satabilirsiniz. Artık ilk simit almaya geldiğimde görüşmek dileğiyle inşallah. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 19:58 
Kullanıcı avatarı

İsim: Caner Gümüş
Araç: 2011 ASX 1.6 İNVİTE
Meslek: Mağaza
Kan grubu: ARH+
Araç 37.000 KM yapmayın etmeyin bu aracın piyasasını sizde düşürürseniz kim ne kadara satacak.Ayrıyetten intense en dolusu ısıtmalı koltuğuna kadar mevcut x markalarda 80 binden aşağı değil.Kim ne derse desin bu aracın fiyatını bizler belirliyoruz.Ben 2011 araca 189.000 km 54 istiyorsam 63 bence çok normal bir fiyat.Aciliyeti olur anlarım ama acil değilse kesinlikle 60.000 TL olmamalı.Güzel bir fiyata satılır inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 20:21 
Kullanıcı avatarı

ks34 yazdı:
ahmet53 yazdı:
ilhami bey tşkler

:) Sizinle kısa bir sohbetimiz olmuştu alışveriş esnasında. Ben aracımla gelmiştim. Siz benim ASX'i görünce kendi ASX'inizi satacağınızı söylemiştiniz. Geçen haftasonu da aracı dükkanın önünde görmüştüm. Hayırlısı olsun tekrar, Allah gönlünüze göre versin. Fiyat konusunda nacizane görüşüm fiyatı biraz aşağı çekerseniz daha hızlı satılabilir. Multimedya ekran ve lpg olsa bu fiyattan inmeyin derim ama 60 bin tl civarında daha hızlı satabilirsiniz. Artık ilk simit almaya geldiğimde görüşmek dileğiyle inşallah. :)

korhan bey illa simit almak için değil
çayımı kahvemi içmeye beklerim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 20:48 
Kullanıcı avatarı

blackberry06 yazdı:
Araç 37.000 KM yapmayın etmeyin bu aracın piyasasını sizde düşürürseniz kim ne kadara satacak.Ayrıyetten intense en dolusu ısıtmalı koltuğuna kadar mevcut x markalarda 80 binden aşağı değil.Kim ne derse desin bu aracın fiyatını bizler belirliyoruz.Ben 2011 araca 189.000 km 54 istiyorsam 63 bence çok normal bir fiyat.Aciliyeti olur anlarım ama acil değilse kesinlikle 60.000 TL olmamalı.Güzel bir fiyata satılır inşallah.

Caner bey görüşleriniz ve temenniniz için çok teşekkür ediyorum. korhan bey fazla istediğimi kastetmemiş bence. hızlı satmak istiyorsam 60 bin civarına çekmemi tavsiye etmiş.
şunu belirteyim aracımın satılması için şuan bi aciliyetim yok 3 ay olur 4 ay olur vaktim var şu aşamada yerine yenisini almam 3 4 ay sürecek ama bu parasal bi sıkıntıdan değil şuan dada ihtiyaçtan satmıyorum malum asx piyasası biraz nazlı ya o yüzden şimdiden satılığa çıkardım ve değerinde satmak istiyorum aracımı
kim ne derse desin bu aracın fiyatını bizler belirliyoruz demişsiniz ya tam anlamıyla size katılıyorum ve ekliyorum keşke herkez sizin gibi düşünse ve bi şekilde sıkışıp ihtiyaçtan satmak zorunda kalmasada asx piyasasını aşağıya çekmese birde olayın başka boyutları var ben şahsen temsaya kızıyorum asx e yada Mitsubishi markasına yeterli desteği vermediği Mitsubishi markasını türkiyede bir yerlere getirmeye çalışmadığı için temsaya öfkeliyim. sıfır araç alacağım x firmasına gidiyorum aracımı takasta değerlendirirmisin diyorum asx ne diye soruyor asx in nasıl bi araç olduğunu bilmiyor bu temsa için bir utançtır. burda biz Mitsubishi yada asx kullanıcılarına düşen şey LÜTFEN ARKADAŞLAR TEMSA LAŞMAYALIM ARACIMIZA VE MARKAMIZA SAHİP ÇIKALIM

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2017 21:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Caner Gümüş
Araç: 2011 ASX 1.6 İNVİTE
Meslek: Mağaza
Kan grubu: ARH+
Arac 37 binde olunca bu fiyati rahat gormesi gerektigini dusunmekteyim.Daha 2 tane bakim gormus.Korhan beyin anlatmak istedigini anladim.Oda iyi niyetli yazmis zaten yanlis anlasilmasin yillardir yazarim burada.İlanlari inceliyorum diyorumki yazik su verdigimiz fiyatlara.clionun en bos arabasi olmus 55.000 tl yanina koysan Asx ile ne guvenlikte nede konforda yanina gelemez ama bizim Turk kafasi parcasi ucuz az yakiyor diyip 55.000 lira bos arabaya verir.Asxi Bilmez ki bunda ne ozellik var.Carpisma aninda katlanan pedali var.İceri giren direksiyonu var.Rise govdesi var.Diz hava yastigi var.Nerden bilsin.Parcasi pahali parcasi pahali arac 190.000 km olmus benim, bakimdan baska sanayi gormemis.Her bakimdan bir sonraki bakima gram yag eksiltmez.peugeot renault benzin motoru 150.000 km sonra cayir cayir yag yakar.Bizim insanimiz kolay satarim diye reno alir...Yazdiklarimi lutfen kimse yanlis anlamasin bazen aklima geliyor konusuyorum.Korhan beye yanlisimiz olduysa affola :)

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2017 11:20 
Kullanıcı avatarı

blackberry06 yazdı:
Arac 37 binde olunca bu fiyati rahat gormesi gerektigini dusunmekteyim.Daha 2 tane bakim gormus.Korhan beyin anlatmak istedigini anladim.Oda iyi niyetli yazmis zaten yanlis anlasilmasin yillardir yazarim burada.İlanlari inceliyorum diyorumki yazik su verdigimiz fiyatlara.clionun en bos arabasi olmus 55.000 tl yanina koysan Asx ile ne guvenlikte nede konforda yanina gelemez ama bizim Turk kafasi parcasi ucuz az yakiyor diyip 55.000 lira bos arabaya verir.Asxi Bilmez ki bunda ne ozellik var.Carpisma aninda katlanan pedali var.İceri giren direksiyonu var.Rise govdesi var.Diz hava yastigi var.Nerden bilsin.Parcasi pahali parcasi pahali arac 190.000 km olmus benim, bakimdan baska sanayi gormemis.Her bakimdan bir sonraki bakima gram yag eksiltmez.peugeot renault benzin motoru 150.000 km sonra cayir cayir yag yakar.Bizim insanimiz kolay satarim diye reno alir...Yazdiklarimi lutfen kimse yanlis anlamasin bazen aklima geliyor konusuyorum.Korhan beye yanlisimiz olduysa affola :)

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öncelikle herkezin bayramını kutluyorum.
Caner bey görüşlerinize yüzde yüz katılıyorum ne diyelim bizim insanımız bazı şeylerde kalıplaşmış düşünüyor ne mutlu bizeki biz kalıpları kırıp hareket etmişiz
ben aracımı sıfır aldım ilk sahibiyim alırken alternatifler yokmuydu vardı hatta suv segmentinde lider durumdaki Qashqai de alabilirdim ama en boşunu 2011 de paramın alabileceği en dolu ve en konforlu suv olan asx i tercih ettim pişmanmıyım hayır araç olarak pişman değilim tek keşke dediğim nokta Mitsubishi nin başka bir distribütör de olsaydıda araçlarımız piyasada hakettiği değeri bulabilseydi
bu arada okuyanlar için yanlış anlaşılma olmasın Caner beyin söylediği bakım adeti asx ler 15 bin km de birr bakıma girer yada yılını doldurduğunda benim aracım hiç 15 km doldurup bakıma gitmedi :D hep yıl doldurup gitti yanlış hatırlamıyorsam 4 kez periyodik bakıma soktum 5. bakım kasım aralık ayında olacak

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2017 15:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Estağfirullah Caner bey, ne yanlışı. Tabiki görüşlerimizi karşılıklı yazacağız. Dediğiniz gibi biraz hızlı satılması için 60 bin yazmıştım ama madem acelesi yok Ahmet beyin bu km.deki bu temizlikteki bir aracı tabiki 63 bine de satabilir. Allah hepimizin gönlüne göre versin.
Ahmet bey ilk fırsatta çayınızı içmeye geleceğim inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2017 19:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
Bu gün haberleri okuduğumda kaza yapmış bir Fiat albeanın resmî vardı araba kağıt gibi yırtılmış. Maalesef ülkemizde ençok satılan markalardan birisi . Ya ben bizim milleti çözemedim neden bu saçma mantıkla araba alıyorlar ?.
Parçası ucuzmuş da servisi çokmuş da ikinci eli canlıymış da bu kadar, yeter bir araçtan beklenen tüm şeyler bu kadar, ha bir de janjanlı ön konsol olacak. Bunlar varsa dolu dolu donanıma gerek yok güvenliğe gerek yok. Sağlamlığa gerek yok . Maalesef durum bu .

Halbuki bir araç ne kadar sağlam olursa o kadar tamire parçaya ve de servise gerek yoktur. Halbuki bir araç gerekli durumda 10 cm bile önce duruyorsa o kadar iyidir. Çoğu zaman büyük kazaları o 10 cm lik fark önler. Ya da yolda 1 saniye bile fazladan tutunabilmek kazayı önler. Ya da kaza olduğunda kaportanın 1 cm lik bile az bükülmesi yaralanmaları ve ölümleri engeller.

İşte ben o 10 cm için 1 saniye ve 1 cm için asx diyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2017 20:36 
Kullanıcı avatarı

korhan bey en kısa zamanda beklerim
akif bey
Ya ben bizim milleti çözemedim neden bu saçma mantıkla araba alıyorlar ?. demişsiniz ya ne yazıkki bu mantığında insanlara işlenmesi ve yer bulmasıda bu firmaların satış politikalarından kaynaklanıyor satış tutundurma ve satış artırma için insanımıza bu şekilde işliyorlar
ve birde şu gerçek var insanlarımız anlık hesap yapıyor detaylı düşünmüyor ve midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olduklarının farkına varmıyor asx e 15bin km de bir periyodik bakım yapılırken masraf 350 400 lira ise parçası ucuz ve bakımı ucuz gözüken başka bir araçta 15km de belki 2 belki 3 bakıma girmek durumunda kalıyorlar ve bir bakımları 200 250 bile olsa asx in bakımından pahalıya maloluyor ama mantık düz bakımı 200 250 tutuyor tutuyorda 15bin km de kaç bakım yapmak zorunda olduğun ne olacak bunu düşünen hesaplayan yok

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2017 07:41 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
İnsanımıza bu şekilde işleniyor ama bizimkiler 3 kuruş için dünden razı. Bugün için 3 kuruşa razı olan yarın pahalı bedelleri öder: "hiç düşünmez misiniz?, İnsan gerçekten acelecidir".

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2017 17:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yılmaz
Araç: asx
Meslek: finans
Merhabalar,
Umarım istediğin fiyata alıcı bulursun.

Bir aydır Asx modeliyle ilgili araştırma yapıyorum. Bir çok özelliğini, test başarılarını, en kısa fren mesafesini hatta 2014 yılı anketinde en az arıza veren markalar arasına girmiş bir japon markasından söz ediyoruz. Tamam konuşuyoruz ama ben bu aracı almaktan gerçekten çekiniyorum. Sayılara bakıyorum anlık şuan itibariyle 2 tane 2012, 4 tane 2013, 3 tane 2014, 4 tane 2015 model araç var. Hatta invite olanları süzdürürken engelledim bile.
Asla aracı kötülemiyorum. İlk aracım 2004 vectra elegance idi. Yeni sattım ve dolu paketiydi. Yine öyle almak istiyorum. Araçla ilgili kafamda birkaç soru dönüyor hala.

1- Servisin bazı illerde olmaması olan yerlerde de tekel konumunda olması. Yani ben aldığımda farklı seçenek servis bulabilir miyim ikame?
2- Aldığımda aracı satmak zorunda olmamak için dua etmem gerekecek. Sirkülasyonu çok az. Takip ettiğim araç yeni ilanla başa alınıyor satılmadığı için.
3- Eclipse cross modeli efsane olabilecek söylentileri var fiyatına ve motor seçeneğine bağlı tabiki. O çıkarsa fiyat kaybı yaşayabilirim. Bu aylarda ilan sayılarının artacağını düşünüyorum. 2014 lere kadar ikinci eli artacaktır. 4 yıllık araç olacak sonuçta ve araştırmalarda en çok 3 yıl biniliyor sıfır araçlar.

Çok anlamam araçtan ama almaya karar verdiğimde ise çamurluklarının plastik olduğuna kadar öğrenirim ve öğrendim. 8 yıl bindim ilk arabamdı ve bu ikinci aracım olacak yine uzun yıllar binebileceğim bir model hissine kapıldım. Hata yapmam umarım.

Bir de öğrendiğim kadarıyla 2011 2012 yıllarında tuhaflıklar olmuş araçta. Bazı modellerinde multimedya yok bazılarında invite modelinde var. Hatta 2013 den öncesi rüzgar sesi alıyor diyen bile var.
Yani aklımdaki son şey 2013 yada 2014 intense iyle aranıza gireceğim muhtemel. Yazıma saygı duyulursa sevinirim. Kimseyi kızdırmak için yazmadım. Saygılarımla...

En son alex102 tarafından 29 Haz 2017 16:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2017 22:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
Yılmaz bey asx için tedirginlik hissetmeniz gayet normal laf Meclis'ten dışarı çünkü bizim milletimiz aracı kendi için almıyor hep başkaları için alıyor. Bu nedenle ortamda oluşan algılar insanları acaba diye düşündürücü oluyor.
Olağan üstü bir durum olmazsa Sadece yağını suyunu filtresini değiştirmek için illede servise gerek yok herhangi bir japoncu yeter. Sarf malzemesi içinde internetten alışveriş yaparsın hem daha hesaplı olur en geç iki günde elinde . Allah'ın izniyle Yedek parçaya gerek olmuyor maşallah çok sağlam. Ha fren disk Balata , baskı Balata değişimi dersen yine parçayı internetten sipariş edersin yine çevrende iyi bir japoncu usta varsa o hallederler. Yok yoksa Ankara'ya gezmeye gelirsiniz hazır gelmişken asx e de baktırırsınız.
Allah korusun kaza durumundaysa dert siğorta şirketinin zaten sorun olmaz .
2. Satmak zorunda kalırsam diye araç alacaksanız size tavsiyem 2005 model otomatik Honda civic elegance gri renklisinden alın . Temizse pazarda 5 dakikaya satılıyor. Yok binmek için araba alacaksanız o zaman asx alın. Merak etmeyin asx de temizse 5 dakika olmasa bile 5 güne satılır. Sitede ki ilanlardaki satılmayan araçlar ya sıkıntılı dır ya da fazla ( aslında az bile ama ) para istendiği içindir . Çoğu temiz araç zaten ilana bile düşmeden eş dost tanıdıkça alınır.
Ecilpse cross eğer tutulursa fiyat düşürmez bence asxin ikinci elini arttırır .

Diğer taraftan asx in ses yol konforuna değinirsek . Bende 2013 asx İnvite var . Lastik değiştirince (nokian yazlık aldım) yol sesi baya azaldı yani iyi bir lastik ile yol sesi bayağı azaldı .. Rüzgar sesi 120 den sonra biraz duyuluyor. Kocaman ayna var olacak o kadar :)
Her neyse bir arkadaşta 2015 golf birinde ise 2013 Honda civic var golf biraz civice göre 1 tık önde duruyor. Golfün süspansiyonu asx den iyi değil ses izolasyonuda öyle Asx den çok iyi değil hele Honda'nın hiç farkı yok ancak millete sorsanız sırf adlarından dolayı onların arabaları çok daha iyi derler. Bu araçlar bir de binek yere yakın araçlar ki qq da sonra tipuan da konfor olarak asxden çok çok iyi olduğunu sanmıyorum. Heleki 2015 model golf izlenimlerimden sonra ...
Uzun lafın kısası siz 2014 model intense alın o zaman tereddütsüz bir mutluluk yaşarsınız.

İş alana kadar aldıktan sonra artıları eksilerini unutturuyor:)

Birde telefondan yorgun ve uykusuz bir şekilde yazınca bazı cümle bozuklukları ve anlatım bozuklukları olmuştur kusuruma bakmayın :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2017 10:31 
Kullanıcı avatarı

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim akif bey çok da düzgün bir yazı olmuş.

Yazdıklarınıza hak vermemek elde değil. Eski aracım gibi uzun yıllar bineceğim alacağım aracımı. Yedek parça ve işçilik için eğer ihtiyaç olursa internet alışveriş sitelerinden güvenilir olanları sorarım illaki sizlere. Takacak usta da illaki bulabiliriz ozaman dediğiniz gibi.

Evet aynalarından dolayı aerodinamik bozulmuş ve ses yapması normaldir. Evet lastik marka ve türü de sesi etkilediği doğru. Araştırmalarımda soru cevap yapamadığım için sadece okuyabildim yazılanları.

Evet eclipse cross yüzünden 2014 ve öncesi araçlar artacak diye yazmıştım dün. Üstünden bir gün geçmeden 28.06.2017 tarihinde 5 araç ilana girmiş.

Şimdi ilk mesajımda da yazmak istedim ancak yeni üye olarak forumun delisi seçilmek istememiştim. Ama yeri geldi açıyorum konuyu.
Fiyat konusu bu araçta çok tutarsız. Benim fikrim net olarak şudur: İntense için;
2014 - 65.000 / 70.000 (Denizlide var)
2013 - 60.000 / 65.000 (Mardinde var)
2012 - 55.000 / 60.000 (Ankarada var)
Buna uygun olmayan araçların alıcısı zor çıkacaktır. Her marka ve üründe öyledir. İnsanlar nike adidas olduğunda 300 tl ayakkabı alır. 2015 yılı araştırmalarında puma 3. sırada seçilmiştir. Ama ayakkabılarının yüzüne kimse bakmaz 200tl iken. Halısaha ayakkabım pumaydı. Aracımda asx olabilir tabiki : ) Hatta ilanların artacağını iddaa ettiğim için belki de alt sınırlarını bile bekleyebilirim.

En son alex102 tarafından 29 Haz 2017 16:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2017 15:20 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bülent
Araç: Mazda 3 1.6D Impressive
Meslek: Satış Danışmanı
Kan grubu: A +
Yılmaz Bey, otomobil zevktir, ekstrem durumları, üçüncü kişileri ve şehir efsanelerini düşünürek zevkinizi baltalamayın. Eğer içinize siniyorsa ASX alın ve keyfini sürün, satılmayan mal yoktur yer yüzünde, ama 3 gün ama 5 gün, belki 3 krş belki 5 krş. Rutin bakımlarını aksatmadıktan sonra arızayla karşılaşma ihtimaliniz olmayacağı için yetkili servis arayışına gerek yok, rutin bakımları bulunduğunuz ilin sanayisinde işin ehli bir usta zaten yapar. İkinci el değer kaybı son yıllarda hiç bir marka ve modelde zaten yok, Eclipse Cross piyasasını düşürmez, çünkü fiyat olarak ASX ten farkı olacaktır. Bu arada ASX C segment bir platformun üzerine inşa edilmiştir, D segment değildir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2017 15:41 
Kullanıcı avatarı

Teşekkür ederim bilgiler için ancak asx için ikinci el sitede teknik bilgiler kısmında D yazıyordu. Sizin dediğiniz doğru C suv olduğunu gördüm ayrıntılı başka yerden bakınca. Eski mesajlarımı düzelttim yanlış yönlendirmemek adına. Ben 1 aylık araştırma ile yazdım tüm mesajlarımı. Evet fiyat konusu da doğru ancak çok dengesiz bir fiyat pazarı oluşmuş ona dikkat çektim.

Satış rakamları şöyle:
2010 304
2011 1.400
2012 637
2013 871
2014 605
2015 402
11/2016 362

Alıcılarının da uzun soluklu bindiği aşikar. Ama 2014 ve öncesi piyasasının bu yıl artması gerek aynı 2011 modelin fazla olması gibi. Ama illaki satış rakamları eclipse yüzünden değişecektir. Zira 2012 ile 2015 arasında çok aşırı bir fark göremedim dış dizayn haricinde.
http://www.sekizsilindir.com/2016/12/2016-kasim-otomobil-modeli-satislari.html#lg=1&slide=11

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2017 16:28 
Kullanıcı avatarı

selam arkadaşlar forum u ve yazılanları takip ediyorum. :D
aracım hala satılık :vauv:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat