Zaman: 28 Mar 2024 17:56

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2018 00:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdem
Araç: Asx intense 2014
Meslek: Mühendis
Kan grubu: 0+
Tekrar teşekkürler arkadaşlar. Bilgiler paylaştıkça değer kazanır değil mi:-) 3 ay önce 130 bine aldığımız araç şuan 160 bin tl olmuş. Sanırım yaz sonunu beklemiş olsaydık size deneme sürüşünden fazlasını aktaramayacaktım. Yeni araç fiyatlarını kaygıyla takip ediyorum. Sanırım bu gidişle 4-5 yıl daha bu foruma asx sahibi olarak devam edeceğim :-) eclipse cross' u aracımı servise bakıma götürdüğümde inceledim ama bindiğim araçla arasındaki fiyatlar uçurum olmuş. Ayvalıkta sakin bir yolda bir ara arkamda genç bir delikanlıyı kırmızı bir eclipse cross' un içinde gördüm. Nerdeyse durdurup sorasım geldi nasıl vs diye. Deneme sürüşü yapan var mıdır merak ediyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2018 08:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
Derinmai yazdı:
Tekrar teşekkürler arkadaşlar. Bilgiler paylaştıkça değer kazanır değil mi:-) 3 ay önce 130 bine aldığımız araç şuan 160 bin tl olmuş. Sanırım yaz sonunu beklemiş olsaydık size deneme sürüşünden fazlasını aktaramayacaktım. Yeni araç fiyatlarını kaygıyla takip ediyorum. Sanırım bu gidişle 4-5 yıl daha bu foruma asx sahibi olarak devam edeceğim :-) eclipse cross' u aracımı servise bakıma götürdüğümde inceledim ama bindiğim araçla arasındaki fiyatlar uçurum olmuş. Ayvalıkta sakin bir yolda bir ara arkamda genç bir delikanlıyı kırmızı bir eclipse cross' un içinde gördüm. Nerdeyse durdurup sorasım geldi nasıl vs diye. Deneme sürüşü yapan var mıdır merak ediyorum.

Biz peder için en düşük modelini test ettik. Açıkçası benim hoşuma gitti ama babam çok gösterişli ve garip tipli diye geri durdu. Şimdilik askıya aldı.

Konforu güzel, içeri sesi az aldı (şehir içi sakin kullanımda test sürüşü olduğu için) , koltukları deri değildi bilmem o yüzden benim araçtan konforluydu koltukları. Bagaj derinlemeli, yeterli. malzeme kalitesi hissi var, motor hızlanmaları çok iyi ve tatlı bir hırıltı veriyor ilk start'ta Ama şöle düşündüm o parayı eclips'e verirmiyim.... vermem

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2018 10:39 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Meslek: memur
Kan grubu: A+
ses yalıtım çok iyi dedi test eden arkadaşım.
Bagaj hacmi teknik kataloga göre çapına göre dar gibi sanki. bir de arka cam görüş de dar gibi
parasal olarak sınıfında sıfır alınacak araç ama ikinci el outlander sürekli 4 çeker daha f/p duruyor: şu zamanda sıfır araç alınmaz gibi geliyo bana.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2018 11:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Meslek: Memur
ses yalıtım bizimki gibi abi, yani durunca sıfır ses... şehir içinde ise japon otomobil olarak değerlendirince bence iyi, mesela honda crv test ettik aynı oda azbuçuk ses alıyor... Klasik japon arabası işte :)

bagaj ise derin ama dediğiniz gibi ferah değil outlander ile alakası yok. ama sınıfı gereği normal, arka oturaklar vs ise sınıfındaki araçlar gibi dediğiniz gibi çok geniş değil... bide test sürüşünde bilmiyorum belkide bende öyledir ama çok fikir sahibi olamıyor insan...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: