Zaman: 28 Mar 2024 14:27

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2018 21:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
Nerdeyse 20 gün olmuş biz olayı başka yerlerden duyuyoruz.

Her neyse aslında :kır: :bye: durumlarındaydım ancak yine de arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum.

Arkadaşlar servisteki arkadaşın dediğine göre 2011-2012-2013 ve 2014 model tüm asx ler için geçerli olarak Temsa 556 nolu bülten e göre ASX leri servislere çağırıyor.
( yinede tüm asx sahipleri bir yetkili servisi arayıp bilgi alsın belki diğer yıldaki modelleri de kapsıyor olabilir . Şasi numarası ile servislerden tam doğru bilgi alabilirsiniz )

Avrupalı bir kardeşin üzerine bağaj kapağı düşmüş bu nedenle bağaj amortisör lerini ve ön silecek motoru su aldığı için de ön silecek motorunu değiştiriyorlar . Hiç bir ücret talep etmeden değişiklikleri yapıyorlar .

Ben bugün Şeref Otoda işi yaptırdım. İş normalde yarım saatlik bir iş ancak iş yapacak arkadaş boşa çıkıp işe başlarsa . Benim iş yaklaşık 2.5 saat sürdü :( ancak sonuçta işim yapıldı :)

Bu arada servise gitmeden önce muhakkak arayınız . Ellerinde gerek li parçaları varmı diye.

En son akif06eren tarafından 01 May 2018 14:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2018 12:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: TARKAN
Araç: ASX
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: BRH+
evet bende bakım için gittiğimde öğrendim ve ikisini de değiştirdiler,sanırım mayıs sonu gibi bir süresi olduğundan bahsettiler,söylediklerine göre 2-3 bin lira tutan parçalarmış,arkadaşların acele edip hakkını kullanmasında fayda var bence de

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2018 21:55 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
BEYATAYA yazdı:
evet bende bakım için gittiğimde öğrendim ve ikisini de değiştirdiler,sanırım mayıs sonu gibi bir süresi olduğundan bahsettiler,söylediklerine göre 2-3 bin lira tutan parçalarmış,arkadaşların acele edip hakkını kullanmasında fayda var bence de

1- hatalı üretimi kabul ettiklerine göre bunun süre kısıtlaması olamaz. değişimde sorun yaşayan bana gelsin
2- yetkili servislerde 2-3 bin olabilir ama başka yerlerde toplamda 500 TL yi geçmez: benim tahminim 150 TL. su motoru, 50 TL bagaj amortisörleri. parçaları söküp dolaşın bagaj amortisörleri belki kartal tofaş vs. ile aynı uzunluktadır. alın geçin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2018 19:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: semih
Araç: asx
Meslek: emekli
Kan grubu: ab+
30000 bakıma gitmiştim, tesadüfen. Silecek motoru ve bagaj amortisörleri değişti. Bakımla beraber 3 saat sürdü.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018 23:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Özgür
Araç: ASX İntense
Meslek: Öğretmen
2014 model araç serviste şasi no sorgusuyla sistemde ortaya çıktı ve değişimler gerçekleşti. Sanırım 400 kusur maliyetli ama ücretsiz değişti, zaman sınırlamasından söz edilmedi, daha önce değişmemişse değişim yapılıyor. Yetkili serviste BAKIM yaptırmayanlar yetkili servislere bi uğrasınlar derim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2018 02:21 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
commodore yazdı:
2014 model araç serviste şasi no sorgusuyla sistemde ortaya çıktı ve değişimler gerçekleşti. Sanırım 400 kusur maliyetli ama ücretsiz değişti, zaman sınırlamasından söz edilmedi, daha önce değişmemişse değişim yapılıyor. Yetkili serviste BAKIM yaptırmayanlar yetkili servislere bi uğrasınlar derim.

sevindim :)
yukarıda dediğim gibi zaman sorunu olmaması lazım.
özpam da yapıldı ise onlara da tesekkür ederiz:müşteri memnuniyetine genelde önem verirler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019 18:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Özgür
Araç: ASX İntense
Meslek: Öğretmen
An itibariyle servisten aradılar, birkaç yeni bakım , güncelleme ve değişim için randevu verdiler.
Bilgilerinize...
Özpam Otomotive teşekkürler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2019 14:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: TARKAN
Araç: ASX
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: BRH+
ben izmir Kapanlara uğradım,start-stop ile ilgili bir güncelleme yapıldı,sanırım eski yazılım aküden fazla akım çekiyormuş,bilginize arkadaşlar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: