Zaman: 28 Mar 2024 18:05

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: SOL ÖN KAPI CAMINDA SES
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2011 01:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: barıs
Araç: asx
Meslek: memur
Kan grubu: 0rh+
Arkadaşlar,sol öncam açıkken,tıkırdıyor veya zıgırdıyor.2 kez servise gittim yaglayıp bide vidasını sıktık dediler gönderdiler.forumda diger başlıklar arasında benzer sorundan bahsedenler vardı.bu zannedersem yaygın ir sorun.bu nedenle ayrı başlık açtım.Bu sorunla karşılaşıp çözdürebilen varmı.varsa hangi verviste (tercihen istanbul ) oldu.paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekküler.

Sorunumu MAR OTO EYÜP çözdü.

En son barıs89 tarafından 25 Haz 2011 00:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: SOL ÖN KAPI CAMINDA SES
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2011 02:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: GULEC
Araç: Colt
Meslek: Kalite
Kan grubu: 0+
barıs89 yazdı:
Arkadaşlar,sol öncam açıkken,tıkırdıyor veya zıgırdıyor.2 kez servise gittim yaglayıp bide vidasını sıktık dediler gönderdiler.forumda diger başlıklar arasında benzer sorundan bahsedenler vardı.bu zannedersem yaygın ir sorun.bu nedenle ayrı başlık açtım.Bu sorunla karşılaşıp çözdürebilen varmı.varsa hangi verviste (tercihen istanbul ) oldu.paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekküler.

Coltumda ayni sorun vardi servise goturdum cami yukari dogru cektiler bi sorun kalmadi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2011 10:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Görkem Yavuz
Araç: Lancer 1.6 Invite
Meslek: Odtü-Maden Müh. Öğrenci
Kan grubu: 0Rh+
Evet ben de serviste denk geldim. Aynı soruna sahip bir mitsu kullanıcısının camını yukarı kaldırmışlardı...Sorun halloldu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2011 19:12 
Kullanıcı avatarı

Bizim servistekiler anlarmı bakalım.Şansımı tekrar deneyeyim.Teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2011 14:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gültekin Altan
Araç: ASX
Meslek: SMMM
Kan grubu: A+
Denizli oto cam işi yapan bir arkadaşta almış asx, onunla konuştuğumda asx'in camlarının diğer araçlara göre daha ince olduğunu söyledi. Sanırım sorun ondan kaynaklanıyor. Hemen hemen herkesin böyle bir sorunu var. Acaba cam fitillerinin içlerinimi doldursak diyorum. Sonuçta cam fitilin içine tam oturmadığından çıkıyordur o çıtırtılar....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2011 14:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: ERKAN
Araç: başaran
Meslek: SERBEST
Kan grubu: a
arkadaşlar benimde aynı sorunum var. servis çözemedi. ben temsaya mesaj attım.henüz cevap yok. bence birlik olup
hepimiz bu şikayetimizi yazılı olarak bildirisek daha etkili olur , birde klima edvreye girdiğinde epey bi ses geliyor. sizdedevarmı böyle bir sorun

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2011 18:59 
Kullanıcı avatarı

dibaasx yazdı:
arkadaşlar benimde aynı sorunum var. servis çözemedi. ben temsaya mesaj attım.henüz cevap yok. bence birlik olup
hepimiz bu şikayetimizi yazılı olarak bildirisek daha etkili olur , birde klima edvreye girdiğinde epey bi ses geliyor. sizdedevarmı böyle bir sorun

Katılıyorum bende mesaj atacagım.lütfen destek.(klim sorunu bende yok.hatta benimki aşırı iyi calışıyor)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2011 11:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: ERKAN
Araç: başaran
Meslek: SERBEST
Kan grubu: a
arkadaşlar camdan gelen ses ve diğer şikayetler için temsa 0 216 578 67 00 dan arayabilirsiniz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2011 11:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: 2010 Honda CR-V Excutive
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: A +
get1187 yazdı:
Denizli oto cam işi yapan bir arkadaşta almış asx, onunla konuştuğumda asx'in camlarının diğer araçlara göre daha ince olduğunu söyledi. Sanırım sorun ondan kaynaklanıyor. Hemen hemen herkesin böyle bir sorunu var. Acaba cam fitillerinin içlerinimi doldursak diyorum. Sonuçta cam fitilin içine tam oturmadığından çıkıyordur o çıtırtılar....

Gültekin abi sanada bahsetmiştim sanırım fitilin içine yerleşecek boyutlarda akvaryunm hortumları var.Bu uygulanabilir düşüncesindeyim.Zaten camı yarıya kadar açtıktan sonra ortasından tutup bir ileri bir geri yapın bakalım ne kadar boşluk var kendiniz hissedin.Bence oldukça fazla boşluk var.Camların inceliğinden mi yoksa başka bişeyden mi bilmem ama çok fazla boşluk var.

Bir muammadır "AŞK" Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, "AŞK".

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2011 18:09 
Kullanıcı avatarı

Ben dün mesaj attım bakalım .henüz 24 saat dolmadı ve dönüş olmadı.Bkleyecegiz.Ya sabır!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2011 00:41 
Kullanıcı avatarı

Pazartesi günü Mar Oto Eyüp ten aradılar ve sorunumu çözmeyi vaat ettiler .Kabul ettim.bu gün akşama kadar uğraştılar.Bir kaç saattir test ediyorum.Girmedeğim kasis çukur taşlı yol kalmadı.Şimdilik sonuç mükemmel.Tık yok.İnşallah böyle devam eder.Bu arada servis müdürü Emre beye buradan yoğun ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Benzer sorun yaşayanlar için tavsiye ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2011 10:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: 2010 Honda CR-V Excutive
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: A +
barıs89 yazdı:
Pazartesi günü Mar Oto Eyüp ten aradılar ve sorunumu çözmeyi vaat ettiler .Kabul ettim.bu gün akşama kadar uğraştılar.Bir kaç saattir test ediyorum.Girmedeğim kasis çukur taşlı yol kalmadı.Şimdilik sonuç mükemmel.Tık yok.İnşallah böyle devam eder.Bu arada servis müdürü Emre beye buradan yoğun ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Benzer sorun yaşayanlar için tavsiye ederim.

Sorun nasıl çözüldüyse Allah aşkına buraya yazın yada Denizli servisine de bildirsinler bir ara Mar oto'ya gittiğinizde söylerseniz sevinirim.Çünkü ben aşırı sese duyarlı biriyim.Ama bu ses makul kabul edilecek sınırların çok dışında:(( Valla benim servis çözemedi. Yaptık dediler yine aynı:((

Bir muammadır "AŞK" Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, "AŞK".

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2011 10:50 
Kullanıcı avatarı

En kısa sürede mar oto ya söyleyeceğim.Kısaca camı söküp fitillerini değiştirip yağladık demişlerdi.Size paratesi özel mesajdan Emre bey in cep tel bildireceğim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011 12:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: vedat
Araç: asx 2011
Meslek: uzman kimyager
bugün servis aradı çözüm kirkolarda gevşeklik varmış sıkılacakmış. kesin çözümmü diye sorduğumda biraz düşündüler. dört kapıdanda ses geliyor benim arkadaşlar lütfen yardımcı olun sıfır bir aracın (3 aylık) dört kapısını ve ön konsolunu şimdiden söktürmem uygunmudur. üçtane servis kaydım var zatan ikinci el fiyatını etkilemezmi.aldığım gün ser vardı kapılarda gevşek kirkolu arabalar neden satılır anlamamki ya rotlarda gevşekse ya hidrolik hatlarda gevşekse ,tekeri çiviyle tutturulmuş kağnı arabasımı alıyoruz değilmi sormazlarmı insana.
çogu asx kullanıcılarının şikayeti aynı! mitsubishi ayıplı mal neden satıyor ayıbını örtmeli bence ve bende gerekli yazışmaları japonya ile yapacağım bukonuda desteklerinizi bekliyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011 14:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
avugur yazdı:
bugün servis aradı çözüm kirkolarda gevşeklik varmış sıkılacakmış. kesin çözümmü diye sorduğumda biraz düşündüler. dört kapıdanda ses geliyor benim arkadaşlar lütfen yardımcı olun sıfır bir aracın (3 aylık) dört kapısını ve ön konsolunu şimdiden söktürmem uygunmudur. üçtane servis kaydım var zatan ikinci el fiyatını etkilemezmi.aldığım gün ser vardı kapılarda gevşek kirkolu arabalar neden satılır anlamamki ya rotlarda gevşekse ya hidrolik hatlarda gevşekse ,tekeri çiviyle tutturulmuş kağnı arabasımı alıyoruz değilmi sormazlarmı insana.
çogu asx kullanıcılarının şikayeti aynı! mitsubishi ayıplı mal neden satıyor ayıbını örtmeli bence ve bende gerekli yazışmaları japonya ile yapacağım bukonuda desteklerinizi bekliyorum.

Kriko dedigimiz stepnenin yanindaki alet edevat degil mi, bence cok fena sallamislar gibi geldi. Hani "bu bilgisayarin megabayti bozulmus" der gibi :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011 20:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur
Araç: 2011 Lancer Invite SportSedan MT Sunroof
Meslek: Pazarlama Müdürü
Kan grubu: B(+)
catalyst yazdı:
avugur yazdı:

Kriko dedigimiz stepnenin yanindaki alet edevat degil mi, bence cok fena sallamislar gibi geldi. Hani "bu bilgisayarin megabayti bozulmus" der gibi :D

Cam krikosundan bahsedilmiş... Ne alakası var bagajdaki kriko ile.

Hani ne derler? "Hiç güleceğim yoktu..." :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011 12:18 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar,sorun halledildikten sonra 2 ay geçti ve kapıda tık yok.Tavsiye ederim.Eyüp mar oto da yaptılar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011 14:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: kürşad
Araç: mitsubishi asx invite
Meslek: serbest
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler bu tarz küçük sorunlar zamanla giderilecektir muhakkak, ama olmasa daha iyi olurdu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011 02:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: vedat
Meslek: öğretmen
evet arkadaşlar temsa ege bölgesi servis müdürü bugün istanbuldan kalkıp kuşadasına geldi.
aracı beraber test ettik mevcut sorunlar olan camdan,torpidodan,emniyet kemerinden ve direksiyondan gelen seslerden
maalesef o anda cam ve emniyet kemerinden gelen sesi duyabildi.diyer sorunları nedense duyamadık.kuşadası mitsubişi bayisi müdürü ismail beyi ziyaret ettik(burdan teşekkür ediyorum adam gibi adam hiç çekinmeden korkmadan lafını yemeden duruşunu gösterdi) kendilerinin test aracınında aynı sorunları olduğunu benim araçtada aynı sorunlar olduğunu söyledi de gelen arkadaş kabullendi.birşey dikkatimi çekti gelen arkadaş ısrarla böyle sorunların kendilerine gelmediğini söyledi.enteresan geldi bana bu forumdan bahsettim takip edip etmediklerini sordum etmiyorlarmış.ama bundan sonra takip edeceklermiş.
arkadaşlar demek oluyorki bizler yanlızca birbirimize dertlerimizi anlatıyoruz.onlara ulaşamayınca sorun yok gözüküyor.
neyse ayrıca kendilerinin kurumsallaşmayı tam yapamadıklarını alo diyalogta çalışanların diyalogtan yoksun olduklarını geri dönüşüm olmadığını falan daha birçok şeyi dile getirdim.umarım dikkate alırlar.
sonuç olarak yarın dan sonra aracım servise tekrardan alınacak.mevcut sorunlar giderilmeye çalışılacak.bence amacıma ulaştım diye düşünüyorum çünkü buraya kadar gelmeleri haklılığımı ortaya çıkardı.unutmayalımki internet diye birşey var sesimizi duymak zorundalar artık.yine unutmayalımki internetle ne diktatörlükler yıkılmaya başlandı.
sonuçları tekrar yazacağım.teşekkürederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2011 15:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: Meriç Doğukan
Araç: MİTSUBİSHİ PAJERO
Meslek: Otomotivci
Ya kardeşim maalesef bu sorun Pajerodada var. Yolda 100'ü geçtiğinde içerideye rüzgar sesi geliyor... Tamamen kendi çözümüm olan kapının altında yuvarlak lastiğin biraz daha uzun ve kalın olması lazımmış :))

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: