Zaman: 02 May 2024 17:06

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2011 23:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ömer Faruk
Araç: ASX
Meslek: Öğrenci
Asx i almdan bana aldıgım servıs doubledin uygulmasını onerdı orjınal dedı ıyı takın dedım allahtn sıkı pazarlık yaptımda aldım neyse...cıldırmak uzeryım bu radyonun cızırtısından en az 6 kere servıse gıttım dısardan adam cagırdılar adam geldı baktı gıttı okadar hıc bısey yapmıolar en son adama cıldırdım oda yenı surum gelıcek ozaman guncellerız dedı 1 ay sonra gelır dedı ıyı dedım 3 ay oldu kımse aramadı etmedı servıse gıttım sız bunu nerden aldınız takanlar kım dedım retı mi ne ole bı yer ıstocta bastım gıttım yanlarını derdımı anlattım adam dalga gecer gıbı cekıo ıste daha ne olsun bu kadar cızırtıdan nolucak dedı bıraz usteledım ardından tamam dedı soktu uygulmayı bı parcasını degıstırcegnı soledı ertsı gun gıttım taktı uygulamayı yıne aynı problem degısen hıc bısey yok adam tekrar bana bu kadar cekıo dedı ıade etmek ıstıyorum dememe kalmadı ıadeyı servısle konusun bız karısmıyoruz dedı bende artık cıldırdım ın asagı dedım adama ındı bastım gıttım...:@@ cıldırmak uzeryım arcımda radyo dınlıyemıyorum ya arac harıka super cok sevıyorum ama bu temsa ve saz ekıplerı benı cıldırtıyo nolur bılen bırı varsa yardım etsın....

ayrıcana camdan gelen ses...ve frenımden gelen sankı balata bıtmıs gıbı bı ses var aldıgımdan berı gelıo bı kere temızledıler balatayı gectı ertsı gun yıne geldı balatanın arasındakı bosluklara balatanın tozu doluyo ve ses yapıo bu problem dıgerlerındede varmı....

bıraz uzun olmus :D kusura bakmayın

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2011 13:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gültekin Altan
Meslek: SMMM
Kan grubu: A+
Sanırım genelde balata ile ilgili problem yok. Fren balata temizleyici spreyler satılıyor isterseniz onlardan bi deneyin.
Bu arada o doubledin dediğiniz cihaz cyclone marka mı? Orijinal cihazın navigasyonu bir çok marka araçta olduğu gibi çalışmıyor. O yüzden ithal edilmiyor. TC de her araçta kullanılan sadece göğüslük tasarımı değişik cyclone marka cihazlar var. Kullananlar genelde memnun değil.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2011 22:57 
Kullanıcı avatarı

get1187 yazdı:
Sanırım genelde balata ile ilgili problem yok. Fren balata temizleyici spreyler satılıyor isterseniz onlardan bi deneyin.
Bu arada o doubledin dediğiniz cihaz cyclone marka mı? Orijinal cihazın navigasyonu bir çok marka araçta olduğu gibi çalışmıyor. O yüzden ithal edilmiyor. TC de her araçta kullanılan sadece göğüslük tasarımı değişik cyclone marka cihazlar var. Kullananlar genelde memnun değil.

Balta icin dediginizi denicem evet cylone markasi ama radyo haeic hersey guzel calisiyo navigasyon tv ama radyo cok kotu bi cozumunu bulmam lazim
Ve bide cam sesi problemi var duydugma gore her asxte varmis o ses onun bi cozumu varmi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2011 22:58 
Kullanıcı avatarı

_opeth yazdı:
orjinal doubledin rockford fosgate markadır. servislerde orjinal diye takılanlar orjinal değildir.

Orjinal diye taktilar arastrmadan bu dunyada hic bisey almicaksin ya!!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2011 07:21 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Kan grubu: 0 +
Ömer235 yazdı:
Asx i almdan bana aldıgım servıs doubledin uygulmasını onerdı orjınal dedı ıyı takın dedım allahtn sıkı pazarlık yaptımda aldım neyse...cıldırmak uzeryım bu radyonun cızırtısından en az 6 kere servıse gıttım dısardan adam cagırdılar adam geldı baktı gıttı okadar hıc bısey yapmıolar en son adama cıldırdım oda yenı surum gelıcek ozaman guncellerız dedı 1 ay sonra gelır dedı ıyı dedım 3 ay oldu kımse aramadı etmedı servıse gıttım sız bunu nerden aldınız takanlar kım dedım retı mi ne ole bı yer ıstocta bastım gıttım yanlarını derdımı anlattım adam dalga gecer gıbı cekıo ıste daha ne olsun bu kadar cızırtıdan nolucak dedı bıraz usteledım ardından tamam dedı soktu uygulmayı bı parcasını degıstırcegnı soledı ertsı gun gıttım taktı uygulamayı yıne aynı problem degısen hıc bısey yok adam tekrar bana bu kadar cekıo dedı ıade etmek ıstıyorum dememe kalmadı ıadeyı servısle konusun bız karısmıyoruz dedı bende artık cıldırdım ın asagı dedım adama ındı bastım gıttım...:@@ cıldırmak uzeryım arcımda radyo dınlıyemıyorum ya arac harıka super cok sevıyorum ama bu temsa ve saz ekıplerı benı cıldırtıyo nolur bılen bırı varsa yardım etsın....

ayrıcana camdan gelen ses...ve frenımden gelen sankı balata bıtmıs gıbı bı ses var aldıgımdan berı gelıo bı kere temızledıler balatayı gectı ertsı gun yıne geldı balatanın arasındakı bosluklara balatanın tozu doluyo ve ses yapıo bu problem dıgerlerındede varmı....

Orjinal olan double din fiyatı 5.000 TL civarı olur.
No name marka playerlarla muhatap olan hemen herkesin başına sıklıkla gelen problemlerden biriyle de siz karşılaşmışsınız. Cyclone, Necvox, Hei, Roadstar, Forx, Harward, Kamosonic, Bilmemnesonic.... Bu tarz cihazları kapımın önünden geçirmem.

Sattıkları mal şu an itibarıyla ayıplı mal olarak görünüyor. Aradan bu kadar zaman geçtikten sonra iade alacaklarını tahmin etmiyorum, ama forumdaki diğer avukat arkadaşlar size bi yok gösterirler. Cihazı elinizden çıkarıp paranızı iade almanın yoluna gitmeli...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2011 12:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gültekin Altan
Kan grubu: A+
Ömer235 yazdı:
get1187 yazdı:

Balta icin dediginizi denicem evet cylone markasi ama radyo haeic hersey guzel calisiyo navigasyon tv ama radyo cok kotu bi cozumunu bulmam lazim
Ve bide cam sesi problemi var duydugma gore her asxte varmis o ses onun bi cozumu varmi?

Camdan gelen sesle ilgili sanırım Aydın'daki servis ve maroto çözmüş. Bi görüşün derim...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2011 20:00 
Kullanıcı avatarı

akerimoglu yazdı:
Ömer235 yazdı:

Orjinal olan double din fiyatı 5.000 TL civarı olur.
No name marka playerlarla muhatap olan hemen herkesin başına sıklıkla gelen problemlerden biriyle de siz karşılaşmışsınız. Cyclone, Necvox, Hei, Roadstar, Forx, Harward, Kamosonic, Bilmemnesonic.... Bu tarz cihazları kapımın önünden geçirmem.

Sattıkları mal şu an itibarıyla ayıplı mal olarak görünüyor. Aradan bu kadar zaman geçtikten sonra iade alacaklarını tahmin etmiyorum, ama forumdaki diğer avukat arkadaşlar size bi yok gösterirler. Cihazı elinizden çıkarıp paranızı iade almanın yoluna gitmeli...

Evet bi şekilde iade edebilsem cok sevınıcem..forumda avukat arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa cok sevınıcem....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2011 11:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ercan Bozbola
Araç: Carisma 1.9 DID
Meslek: Makine Mühendisi
Kan grubu: A +
Orjinal double din Türkiye'de yok. Muhtemelen Cyclone marka cihaz almışsınızdır, o cihazın radyo ile sıkıntıları var. Ben 1 hafta önce Black Panther marka cihaz taktırdım gayet memnunum,ufak tefek sorunlar oldu ancak güzel çalışıyor. En kısa sürede resimleri ve ayrıntılarıda zaten sizlerle paylaşcam

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2011 16:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
Servis bana da takacaktı onu da orjinal diye de satış sorumlusu arkadaş saosun son anda uyardı beni vazgeçirdi...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2011 17:47 
Kullanıcı avatarı

İsim: cem
Araç: asx-2011
Meslek: muhasebe
Kan grubu: 0rh-
arkadaşım ben mar oto eyüpten hizmet aldım gayet memnun kaldım. aracının balata ve cam sesi ile ilgili oraya gidebilirsin ama cihazınla ilgili bişey diyemiycemm.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2011 17:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: cem
Araç: asx-2011
Meslek: muhasebe
Kan grubu: 0rh-
bu arada cam sesi ile ilgili benim aracımda da sorun vardı ilk gidişimde sorunu çözdüler şuan şikayetim yokkkk

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2011 14:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ercan Bozbola
Araç: Carisma 1.9 DID
Meslek: Makine Mühendisi
Kan grubu: A +
Double din Black Pather kullanıyorum yakında resimlerini çekip koyarım,cyclone markada radyo ile ilgili sorun var ancak yeni sürümlerinde yokmuş diye duydum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: