Zaman: 28 Mar 2024 16:36

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2011 20:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: Atalay
Araç: Nissan Juke 1.6 Tekna
Meslek: s
Kan grubu: 0Rh+
bende şuan muhendıslık ogrencısıyım ve bamboo pen&tuch almayı planlıyordm yaklasık 320 tl ydı onerırmısınız??
ama cızım guzel olmus ya tebrıkler

Mitsubishi Colt 1.3 MT

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2011 22:17 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
O fiyat sanki yüksek. Ben daha uygun fiyata aldım diye hatırlıyorum. Ne mühendisi olacaksınız bilmiyorum. Gerçi fark etmez açıkcası mühendis için mesleki olarak kullanışlı bir alet değil. eşim jeoloji mühendisi o kullansın diye aldım ama işine yaramdı. zira sonuçta yaptıkları çizimler genelde corel draw çizimleri. harita işlerinde filan mouse da aynı işi görüyor. üstüne kalemin basınç algılama olayı bir işe yaramıyor harita çizerken. kalınlık standart sonuçta.
grafik tasarım yapacak kişiler için daha uygun. ya da benim gibi çizimler filan yapacaksanız. photoshop filan kullancaksanız daha mantıklı. alışma olayı da zaman alıyor. eğer el ile çizilmiş gibi durması gerekmiyorsa mouse aynı işi görüyor diye insanın kullanası gelmez.
Eğer heves edip alacaksan zaten öğrenci adamsın boşuna alma derim. 2 günde sıkılabilirsin. illa alayım çizim filan severim diyorsan o zaman sana tavsiyem donanım haber sitesinden filan 2. el bulman (shibinden filan da olur ama dh da fiyatlar daha mantıklı, saçam fiyat çekene millet düz gidiyor) geçen bir arkadaş da istedi dh da bakmıştık 200 liranın altına satılmıştı 2 tane. daha büyük ve daha profesyonelleri vardı satılmamış ama bir bak yine de belki bulursun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: