Zaman: 28 Mar 2024 12:28

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2016 01:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: Osman
Araç: Mitsubishi Lancer 1.5 MT 2011
Meslek: Öğretmen
Arkadaşlar zaten çok bir mesajım yok da daha önce de yazdım Lpg nedeniyle arıza lambam yanıyor ve hala söndüremedim. Ülkenin en doğusundan en batısına kadar bir çok ustaya gittim ama daha söndürebilen olmadı. Galiba ben tam olarak işten anlayan bir yere denk gelemedim. Lpg de arıza lambasını bir tek kendim uzun deneme süresi sonunda söndürebildim ama subaplar değiştikten sonra yine gitti bütün ayar. Yine usta usta gezdim sonuç yok. Şu an deniyorum ama maalesef henüz beceremedim ve can sıkmaya başladı artık çünkü araç sırtından pek inmiyorum. Aracı yarı benzinde kullanıyorum lpg sıkıntısı yüzünden bu şekilde lpg nin pek de getirisi olmuyor ve ayarsızlık tabiki subaplara da dert. Bana marka model fark etmeksizin işin mantığını bilen ve ayar yapabilecek bir usta lazım. Bursa da önerisi olan varsa yazsın lütfen.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2016 21:55 
Kullanıcı avatarı

Anlaşılan ya Bursa da lpg ustası yok ya da lpg den sorun yaşayan

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2016 22:12 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdogan
Araç: 2011 Lancer 1.5 Invite A/T+Prins
Meslek: Technical Solutions Consultant
Kan grubu: A+
osman hocam aşağıdaki firma ile konuş istersen senin ecotech e ne yapabilirmiş.
Senin oksijen sensörün arızalanmış olabilir mi? İmkanın varsa bir tane yetkili serviste MUT-III ile arıza kodlarına baktır.

Power World Lpg 0224 773 15 10

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2016 02:11 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
küçük sanayide Net otogaz var. sanırım 6. bloktaydı. ben bilecikten gittim sorunumu parça değişimsiz ayarla çözdü. tomurcuk otogaz en bilinen olsa da net otogaz da ondan aşağı değildir. bursada iken de namını duymuştum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2016 21:32 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler arkadaşlar. Servis e hafta sonu gittim bugün aradılar yarın etacs değişimi için gideceğim oksijen sensörünü de baktırayım o zaman. Zaman kalırsa bu verdiğiniz isimlere de uğramaya çalışırım. Tekrar teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2016 19:33 
Kullanıcı avatarı

Etacs değişmedi araçta navigasyon var ama orijinal değil malesef. İlk kurulum için orijinal olması gerekiyormuş. Şimdi kurulum için emanet bir teyp bulmaya çalışacağım sırf değişim için. Etacs değişip kurulduktan sonra tekrar navigasyonum geri takılacak zor iş biraz ama bakalım. Bir süre bekletecekler parçayı. Tomurcuk ve Net Otogaz a da gitti Tomurcuk da tek usta vardı diğeri ameliyat olmuş. Ordakinin de elinde işi vardı Brc marka ile bağlantı sorunu yaşıyordu. Açıkcası pek de insancıl davranmadı. Ne kadar sürer diyorum cevap bilmiyorum tahmini diyorum 1 2 saat? Bilmiyorum diyor ve asabi bir tavırla. 5 dk falan bekledim baktım ilgilenen yok çoktım Net Otogaza gittim. Ecotech programları bozulmuş tekrar indirdim kurduk bilgisayarlarına. İlgilenen kişi sorduğum her şeyi bıkmadan cevapladı. Ayarı da yaptı biraz deneyin hocam sıkıntı olursa uğrayın dedi ve ücret dahi almadı. Amacım reklam değil yanlış anlaşılmasın zaten Bursa da yeniyim malum kimseyi tanımıyorum. Önerileriniz için teşekkürler tekrar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2016 21:38 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
bence de her açıdan en iyi net otogaz ama tavsiye ederken ister istemez temkinli olunuyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: