Zaman: 28 Mar 2024 21:17

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2011 21:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: akın
Araç: asx
Meslek: TSK
precious yazdı:
akin yazdı:
Sistemin yagi kullanima gore degisiyor cok devirli ve hizli kullanimlarda 7-8 bin, normal 90-100 km/h lik kullanimlarda 10-11 binde bir degistiriliyor.ucreti de 70-75 tl civarinda.

lpg dönüşümünü yaptırdınız mı?yapım aşamalarını ve yorumlarınızı bekleriz

evet dönüşüm yapıldı, aracı teslim aldıktan bir hafta sonra plaka çıkmadan yetkili servis aracılığı ile prins valve care takıldı şu an 7 bin km. deyim.daha önceden de sıralı sistem lpg li araçlarım oldu (focus I- new leon style) gerçekten sistemin varlığı hiç hissedilmiyor. bir önceki otomobilim 1.3 cdti yeni corsa idi şehir içinde aynı rakamları yakalıyorum.. 74 tl'lik lpg ile 390 km. tamamı ş.içi yol yaptım.(tam boş depo fullenip tekrar boşalana kadar test ettim.) zaten benzini az yakan mivec motor, doğru ve kaliteli sistem lpg ile koklamaya başladı inş. nazar değmez..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2011 22:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: 2010 Honda CR-V Excutive
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: A +
gerlum yazdı:
ben ve arkadaşım araçlarımıza LPG taktırarak, tasarruf kulübüne girmiş bulunmaktayız... öncelikle Adnan otomotiv yetkili mühendisi emrah bey'e ilgisi ve güleryüzü için teşekkürm ederim; gerçekten de bu çok önemliymiş... montajın başından sonuna kadar ilgilendi, ayarını kendisi yaptı; en son da sistem ve kullanım ile ilgili bilgilendirme yaptı... araçları da sorunsuz aldık... şu an için ilk depo bitirdim, karışık kullanımda 21,47 kuruş yakıyor ki şu an için iyi bir durum diye düşünüyorum.... arkadaşın focusu da 85tl'ye 360km'de ve son ışık yanmaya başladı, sadece şehiriçi... sanırım iyi rakamlar...

Hayırlı olsun gözünüz aydın.Hele aracınız lpg'ye tam alışsın yada siz aracınızla lpg'ye alışın bakın o zaman daha az yakacak.Bu lpg işinin tek kötü yanı arabadan inmek istemiyorsunuz :) her yere araba ile gidiyorssunuz :) Size bu saatten sonra tavsiyem doğru lpg ve doğru pompayı sürekli tercih etmenizdir.Pompa konusunda şehir merkezlerindeki sürekli kontrol altında tutulan yurt çapında tanınmış istasyonları tercih edebilirsiniz. Şahsi tercihlerim İpragaz, Bizimgaz, Akçagaz, total gaz, po gaz, güvenal gaz vs. tercih sizin. Dertsiz sürüşler dilerim...

Bir muammadır "AŞK" Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, "AŞK".

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2011 10:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: kerem mertoğlu
Araç: mitsubishi / asx
Meslek: MAKİNE MÜHENDİSİ
teşekkür ederim, umarım böyle devam eder... kullanılacak gaz konusunda da Emrah bey de birkaç tavsiyede bulundu, sizinkileri de dikkate alacağım... dediğiniz gibi, heryere arabaya gidiyoruz ve şüphesiz ki insanın arabası hem canı hem de keyfi.... hep beraber nazar değmeden güzel günlere diyelim....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2016 13:30 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim Berkan Aydın
Araç: Henüz mitsubishim yok
Meslek: Güvenlik görevlisi
Kan grubu: 0rh-
gerlum yazdı:
teşekkür ederim, umarım böyle devam eder... kullanılacak gaz konusunda da Emrah bey de birkaç tavsiyede bulundu, sizinkileri de dikkate alacağım... dediğiniz gibi, heryere arabaya gidiyoruz ve şüphesiz ki insanın arabası hem canı hem de keyfi.... hep beraber nazar değmeden güzel günlere diyelim....

Usta 5 yıl geçmiş aradan...köprünün altından çok sular akmış...hala aynı aracınıza mı biniyorsunuz...bu sürede lpg den kaynaklı bi sıkıntı yaşadınız mı...hepimizin sık duyduğu sübap erime olayı geldimi başınıza

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye