Zaman: 19 Nis 2024 22:13

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 941 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2015 16:22 
Kullanıcı avatarı

İsim: KAAN
Araç: CZ3
Meslek: SMMM
Kan grubu: A Rh
5-6 Mart 2015 Te 2006 Colt Cz3 Otom. aracıma BRC My-07 kit takıldı. 1800 TL ödedim, 20 TL araca yakıt alındı 30 da firmadan iade aldım ve bu rakam 9'a bölündü. (Word card) Sakarya Yeşilyurt otogaz da yapıldı işlem, ki daha önce de 2009 Colt Cz3 üme de aynı yerde BRC takılmıştı.

32 Lt lik depo takıldı fakat full doldurduğumda 25 Lt civarı alıyor, pompa basıncına göre rakam +/- değişebilir.

ilk depomda İstanbul içi 50 km şehir içi 245 km si ( 120 - 150 km/h arası) otoban olmak üzere yol yaptım.

295 Km de benzine geçti.

Fiş olmadığından litre hatırlamıyorum ama 52 TL ye dolmuştu.

Hesaplarsak 52 TL /295 KM = 0,178 Kuruş civarına denk geliyor.

Bence rakam gayet makul bir süre sonra biraz daha da düşecek sanırım.

Not: Araç 90.000 Km de, Yağ ve filtre bakımları LPG öncesi yapıldı.

Lastikler 195/50/15

Bazen diyorum ki; ''ne olacak söyle gitsin''
Sonra diyorum; ''Söyleyince ne olacak, sus bitsin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2015 17:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kaan
Araç: 2009 Colt AMT
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: 0Rh-
tolga_kaan_ yazdı:
5-6 Mart 2015 Te 2006 Colt Cz3 Otom. aracıma BRC My-07 kit takıldı. 1800 TL ödedim, 20 TL araca yakıt alındı 30 da firmadan iade aldım ve bu rakam 9'a bölündü. (Word card) Sakarya Yeşilyurt otogaz da yapıldı işlem, ki daha önce de 2009 Colt Cz3 üme de aynı yerde BRC takılmıştı.

32 Lt lik depo takıldı fakat full doldurduğumda 25 Lt civarı alıyor, pompa basıncına göre rakam +/- değişebilir.

ilk depomda İstanbul içi 50 km şehir içi 245 km si ( 120 - 150 km/h arası) otoban olmak üzere yol yaptım.

295 Km de benzine geçti.

Lastikler 195/50/15

BP BRC Club Card alın. %2 iade veriyor. Ben aldım çok çabuk puan birikiyor lpg ile :D puanla eksilen benzini dolduruyorum 2-3ayda bi :D

Güncel: 99200 km (100500 km bakım)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2015 17:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: KAAN
Araç: CZ3
Meslek: SMMM
Kan grubu: A Rh
kaan20 yazdı:
tolga_kaan_ yazdı:

295 Km de benzine geçti.

Lastikler 195/50/15

BP BRC Club Card alın. %2 iade veriyor. Ben aldım çok çabuk puan birikiyor lpg ile :D puanla eksilen benzini dolduruyorum 2-3ayda bi :D

Firma kartı verdi ama Sakarya da BP çok alakasız yerde kalıyor bana, ve fiyatlar çok dengesiz burada. Dün 1.99 Dan aldım Mogaz'dan 500 Metre ileride 2.24 Tü litresi. O yüzden Bp pek işe yaramayacak benim için :)

Bazen diyorum ki; ''ne olacak söyle gitsin''
Sonra diyorum; ''Söyleyince ne olacak, sus bitsin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 11:59 

İsim: Ömer
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 İnvite AMT 2006
Meslek: Serbest
Arkadaşlar,

Baştan sonra kadar okudum LPG ile alakalı yazdıklarınızı. Aracın yakıt performansı düşük olsa da neden daha fazlasını ödeyeyim diyerek taktırmaya karar verdim.
Herkes LandiRenzo Evo konusunda mutabık. Olmadı BRC My11. Sizin tavsiyeleriniz nedir? AKL kullanana rastlamadım. Bilgisi olan var mı?

1) Araçlarımızın subap başları kesin olarak çelik mi? :)
2) Aracım 2006 model. Simit tüp takıldığında arka koltukların hareket kabiliyeti kısıtlanır mı?
3) 50,000 bakımım da gelmek üzere. Önce hangisini yaptırsam daha iyi olur?

Yardımcı olabilir misiniz?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 17:37 

AKL için ne diyorsunuz?

Landi Renzo'ya 1800 TL fiyat çektiler. AKL ise 1200. Yağlı sistemi.

AKL kullanana bu arabada rastlamadım, ama Aveo'lar da millet çok memnun. Atiker'in yan markasıymış, ve güya %5 performans anca oynar diyor usta.

Ustada ikisi de var, istese Landi Renzo'ya yönlendirebilir daha pahalı diye ama o AKL diyor.

Kafam karıştı :unknown:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 18:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: anarche
Araç: Colt 1.3 AMT
Meslek: --
Lpg montajı hariç diğer işlemler için ne kadar ödeme yapılıyor?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 19:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gökhan
Araç: 2011 Colt Amt
Kan grubu: A+
186 TL Tuvturk muayene
35 TL sızdırmazlık
10 TL Ek-1 belgesi
101 lira ruhsat(emin değilim)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 23:27 
Kullanıcı avatarı

Lycos yazdı:
AKL için ne diyorsunuz?

AKL kullanana bu arabada rastlamadım, ama Aveo'lar da millet çok memnun. Atiker'in yan markasıymış, ve güya %5 performans anca oynar diyor usta.

Ustada ikisi de var, istese Landi Renzo'ya yönlendirebilir daha pahalı diye ama o AKL diyor.

colt atiker taktırılacak araba değil. memocan2468'in konusunu gördüyseniz daha araba 105bin km'de, sıfırında takılmamış tahminim 50-75bin km anca olmuştur; atiker ve enjektörler bozuk... coltun motor problemi ile geçmişte aklıma gelen tek konu yine atikerli colt idi, lpg yüzünden 240bin km'de motor gitmiş. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Bir kere adam gibi taktırın ve lpg'li araçla ilgili bazı şeylere dikkat edin sanki benzinli biniyormuşsunuz gibi gelir. Zira ben alırken arıza ışığı yakmıyor olacak şekilde lpg'li baktım, şansıma brc denk geldi. 70bin km'dir araçta brc lpg sistemi takılı, bunun yaklaşık 25bin km'sini ben yaptım. lpg sisteminden ötürü 1kere arıza yaşamadım, Allah nazardan saklasın aracımın lpg'deki performansından, yakıtından memnunum. Şu an bulunduğum yerde en yakın lpg istasyonu 15km uzakta, sürekli kısa mesafe bindiğim için lpg almaya git gel yapmadım. 40km civarında benzinde bindim, hiçbir fark mark göremedim ben. bugün yol üstü denk geldi aldım. Sanki arada lpg'de bu araba gitmiyor etmiyor gibi düşündürecek hiçbir fark göremedim. landi veya brc birçok şirket taksit yapabiliyor.

Colt şahin gibi ucuz araba mı da atiker veya yan malı takasınız?

Aman diyim bi de lpg'li araç arıza ışığı yaktırır diyen ve usta diye geçinenler var... Böyle adamın dükkanına bile girmem.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2015 23:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: mesut
Araç: COLT 1.5 İnstyle AMT 109 HP ;)
Meslek: makine teknikeri
Kan grubu: a+
kaan20 yazdı:
Lycos yazdı:
AKL için ne diyorsunuz?

colt atiker taktırılacak araba değil. memocan2468'in konusunu gördüyseniz daha araba 105bin km'de, sıfırında takılmamış tahminim 50-75bin km anca olmuştur; atiker ve enjektörler bozuk... coltun motor problemi ile geçmişte aklıma gelen tek konu yine atikerli colt idi, lpg yüzünden 240bin km'de motor gitmiş. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Bir kere adam gibi taktırın ve lpg'li araçla ilgili bazı şeylere dikkat edin sanki benzinli biniyormuşsunuz gibi gelir. Zira ben alırken arıza ışığı yakmıyor olacak şekilde lpg'li baktım, şansıma brc denk geldi. 70bin km'dir araçta brc lpg sistemi takılı, bunun yaklaşık 25bin km'sini ben yaptım. lpg sisteminden ötürü 1kere arıza yaşamadım, Allah nazardan saklasın aracımın lpg'deki performansından, yakıtından memnunum. Şu an bulunduğum yerde en yakın lpg istasyonu 15km uzakta, sürekli kısa mesafe bindiğim için lpg almaya git gel yapmadım. 40km civarında benzinde bindim, hiçbir fark mark göremedim ben. bugün yol üstü denk geldi aldım. Sanki arada lpg'de bu araba gitmiyor etmiyor gibi düşündürecek hiçbir fark göremedim. landi veya brc birçok şirket taksit yapabiliyor.

Colt şahin gibi ucuz araba mı da atiker veya yan malı takasınız?

Aman diyim bi de lpg'li araç arıza ışığı yaktırır diyen ve usta diye geçinenler var... Böyle adamın dükkanına bile girmem.

Benim coltumda yaklaşık 3 yıldır atiker takılı ve şuana kadar motor ile alakalı ne bir arıza ne de bir belirti yaşandı çok şükür, siz bir colt kullancısı olarak neden bu kadar ön yargılısınız aracın ve lpg sisteminin bakımlarını devamlı yaptırıp elden geçirdiğinizde hiçbir sorun çıkmaz o ucuz diye atiker taktıran vatandaş belki de filtreyi bile değiştirtmedi 50 tl den kaçarken 500 tl lik masrafa yol açtı, atiker aynı lastik de petlas gibi fiyat performans ürünüdür nasıl ki petlas hem uygun fiyatlı hem kaliteli ise atiker de buna muadil olarak uygun fiyatlı ve kalitelidir, eğerki bu kadar sığ düşünen bir insan olsaydık colt değil gider getz alır binerdik ama biz mitsubishi kullanıcısıyız farklı şeyleri denemek bizim işimiz. :Yahoo!:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Haz 2015 00:32 
Kullanıcı avatarı

mesut52_34 yazdı:
Benim coltumda yaklaşık 3 yıldır atiker takılı ve şuana kadar motor ile alakalı ne bir arıza ne de bir belirti yaşandı çok şükür, siz bir colt kullancısı olarak neden bu kadar ön yargılısınız aracın ve lpg sisteminin bakımlarını devamlı yaptırıp elden geçirdiğinizde hiçbir sorun çıkmaz o ucuz diye atiker taktıran vatandaş belki de filtreyi bile değiştirtmedi 50 tl den kaçarken 500 tl lik masrafa yol açtı, atiker aynı lastik de petlas gibi fiyat performans ürünüdür nasıl ki petlas hem uygun fiyatlı hem kaliteli ise atiker de buna muadil olarak uygun fiyatlı ve kalitelidir, eğerki bu kadar sığ düşünen bir insan olsaydık colt değil gider getz alır binerdik ama biz mitsubishi kullanıcısıyız farklı şeyleri denemek bizim işimiz. :Yahoo!:

Ne güzel sorun yaşamadıysanız ama nerede atiker sahibi görsem bir problem oluyor. Atiker takan çoğu yer iyi iş yapmıyor, belki de bu da etken. Demekki sizin aracı yapan usta iyiymiş. Sorun yaşamamınız hoş olmuş. Ön yargım olmuyor ama çevremden duyduklarım yeterli bir sebep. BRC kullanıp memnun olmayan görmediğim için öneririm...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Haz 2015 22:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Lancer 2010 - Fluence 2014 Edc
Meslek: Mimar
Petlas benzetmeye katilmiyorum.2011 de aldim guzeldi sonraki yil tam bir coptu tas gibi olmustu bildigin :( .neyse bende brc kullaniyorum 4. Seneye dogru gidiyorum ama 10.000 km de birbakimini yaptiririm. Bir sikintisini gormedim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2015 15:18 

Lpg taktırma konusunda kararsızım ama sormadan araştırmadan da edemiyorum.

Forumda Landirenzo ve Brc ön planda. Fakat iş arkadaşlarımın ikisi de, daha öncede kullandıkları AKL marka kitleri taktırdılar araçlarına. Ne arıza ışığı, ne enjektörler hiçbir sıkıntıları yok. (Biri 80k'dır diğeri 10k'dır kullanıyor)

Taktırdıkları ustaya gittik bugün. Usta dediğim adamda Makine Mühendisi :roll: Adamda Prins'te var, Landirenzo'da AKL'de. Bu arada adamın işçiliği hakkındaki yorumlar çok iyi. :good:

Kararsızlığımı fırsata çevirip 1800'e Landirenzo vermek yerine, 1100'e AKL takalım hiç kafanı karıştırma diyor.

Bir karar vermeden önce bu notu iliştirelim buraya ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2015 16:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
Atikerin yan urunu olan akl atikerden kaliteli olmayacağına göre ve atiker benim bolca beddualarımı alan, gerek servisi gerek merkezi itibarı ile ürünün arkasında durmayan berbat bir marka. Al satçılara göre yani.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2015 21:39 
Kullanıcı avatarı

Lycos yazdı:
Lpg taktırma konusunda kararsızım ama sormadan araştırmadan da edemiyorum.

Forumda Landirenzo ve Brc ön planda. Fakat iş arkadaşlarımın ikisi de, daha öncede kullandıkları AKL marka kitleri taktırdılar araçlarına. Ne arıza ışığı, ne enjektörler hiçbir sıkıntıları yok. (Biri 80k'dır diğeri 10k'dır kullanıyor)

Taktırdıkları ustaya gittik bugün. Usta dediğim adamda Makine Mühendisi :roll: Adamda Prins'te var, Landirenzo'da AKL'de. Bu arada adamın işçiliği hakkındaki yorumlar çok iyi. :good:

Kararsızlığımı fırsata çevirip 1800'e Landirenzo vermek yerine, 1100'e AKL takalım hiç kafanı karıştırma diyor.

Bir karar vermeden önce bu notu iliştirelim buraya ;)

Peki o makine mühendisi ustaya hangisinden daha çok arıza geliyormuş sordun mu?
atiker/AKL sürekli problem çıkaran, randıman tutmayan kitlerle çok uğraşmamış mı? AKL'yi atikerin kötü namından dolayı çıkarmamışlar mı piyasaya?

hadi bunları geçtim, bütün kitlerin enjektörlerinin açılıp kapanma sürelerini biliyor mu? arıza ışığı yakmayıp yine de motoru bozabilen kitin atiker olduğunu bilmiyor mu?

2kuruş ucuza alayım derken güzelim mivec motorun içine ettirme...
ustalara kalsa mutfak tüpü bağlasak o bile olacak :evil:

çok ezbere iş yapılıyor. Bir mühendis adamın atiker/AKL ile diğer daha iyi kitleri bu şekilde karşılaştırması çok yanlış. Coltun motoru ayrıca sıradan bir MPI motor değil, polo, hyundai, reno ile karıştırmış sanırım? bir de aynı ustaya honda civic araca ne önerdiğini sor?(mantık ve yapı olarak çok benzerler) ona da atiker diyorsa bence mivec açarak uzaklaş :gul:

asıl o usta senin kararsızlığını fırsata çevirmiş, çünkü yüksek fiyatlı kitlerde kazancı az oluyor, rekabet edebilmek adına fazla şişirmiyor, atikere bana göre 1100 bile çok 900dan fazla istememesi lazım, asıl atikerden fazla kazanıyor...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2015 22:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: murat
Araç: lancer 1,8 cvt
Meslek: makina imalat
O kafada birine gittim vialle taktırcaz dedim yok şöyle kötü yok böyle kötü senin arabaya gerekmez o kadar para verilmez brc takalım daha ucuz dedi bende hayırlı işler dedim çıktım :-)

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2015 09:43 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
Yaw sorun çıkaran kitin şöyle bir avantası var ustalara. Sorun çıktıkça git gel müşteriyi yolmak içinde iyi geliyor..! 10 lira 20 lira üç beş at işte muhabbeti...

Kusura bakmasınlar 8) Boşuna mitsubishi ustaların sevmediği araba diye nam yapmamış. İyi sorunsuz bir kit taktırın...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2015 09:43 

Avrupa yakasında, Beylikdüzü'ne yakın, ustalığına güvendiğiniz bir BRC servisi arıyorum.

Bayramdan sonra taktıracağım inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2015 14:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: murat
Araç: lancer 1,8 cvt
Meslek: makina imalat
E5 Florya başrol sanayi sitesi ömer usta gidip bir çayını için görüşün :-)

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2015 23:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Serdar
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Elegance AMT
Meslek: Tekniker
Kan grubu: ARh+
Merhaba
2012 yılı kasım ayı girişli Mitsubishi Colt 1.3 AMT sahibiyim. Senede en fazla 8000-10000 km yaptığımdan LPG dönüşümünü pek düşünmüyordum ama bu sene muayeneye girecek olmamın da etkisiyle yaptığım hesaplarda yaklaşık 10.000 km maliyeti çıkardığımı gördüm. Arabamı en az 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum. Toplam yolun yarısı şehir içi yarısı şehir dışı olur şehir içinde kullanılan mesafe genelde 5-10 km civarıdır.
Forumda Landrenzo ve BRC kullananların memnuniyetini görünce bu iki kitten birini tercih etmeye karar verdim. Kurumsal yapısı ve servislerde belli bir standardı yakalamaları ,herhangi bir sorunda bayii yetersiz kalırsa merkezin verdiği destek gibi nedenlerden BRC ye biraz daha yakınım. LPG konusunu baştan sona okudum ama yinede sizlerin bilgi ve tecrübelerinizle yok göstermenizi rica ediyorum.

-Sizce BRC ve Landirenzoyu karşılaştırırsak birbirine üstünlükleri nelerdir?
-Dönüşümü yaptırmış olduğunuz firmanın teknik desteğinden memnun musunuz?
-3.5 aylık oğlum olduğundan bagaj alanının değişmemesi çok önemli Lastik onarım kitinin olduğu bölüme en fazla kaç LT simit depo koyabilirim marka model gibi açık yazarsanız çok makbule geçer.
-LPG göstergesini nereye taktırsam iyi olur. Bazı arkadaşlar orta bardaklık kısmının ortasını tavsiye etmişler yoksa standart sol alt bölüme mi taktırayım.
-Landrenzo ve BRC dönüşümü için tavsiye ettiğiniz usta ve bayii var mı? İzmirde herhangi bir yer olabilir. 2A bölge bayi evime Gayem otogaz işyerime yakın
-Dünüşüm yapılırken kablolarınız kesildi mi manifolt delindi mi ? BRC kesme,lehim delme (marka modele göre değişiyor galiba )yapılmayacağını yazmışlar.
-OBD sistemlerin normal kitler bir üstünlüğü var mı? Bazıları OBD nin harikalar yarattığını söylerken bazı arkadaşlar arabada çıkabilecek ikaz ışıklarını önleyerek uzun vadede büyük sorunlara neden olabileceği söyleniyor.

Bunlardan başka şöyle yaparsan iyi olur diyebileceğiniz bir şey var mı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2015 18:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: E.Serkan
Araç: Colt 1.3 Invite 2010
Meslek: Pazarlama
Kan grubu: BRh+
serrikoc yazdı:
Merhaba
2012 yılı kasım ayı girişli Mitsubishi Colt 1.3 AMT sahibiyim. Senede en fazla 8000-10000 km yaptığımdan LPG dönüşümünü pek düşünmüyordum ama bu sene muayeneye girecek olmamın da etkisiyle yaptığım hesaplarda yaklaşık 10.000 km maliyeti çıkardığımı gördüm. Arabamı en az 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum. Toplam yolun yarısı şehir içi yarısı şehir dışı olur şehir içinde kullanılan mesafe genelde 5-10 km civarıdır.
Forumda Landrenzo ve BRC kullananların memnuniyetini görünce bu iki kitten birini tercih etmeye karar verdim. Kurumsal yapısı ve servislerde belli bir standardı yakalamaları ,herhangi bir sorunda bayii yetersiz kalırsa merkezin verdiği destek gibi nedenlerden BRC ye biraz daha yakınım. LPG konusunu baştan sona okudum ama yinede sizlerin bilgi ve tecrübelerinizle yok göstermenizi rica ediyorum.

-Sizce BRC ve Landirenzoyu karşılaştırırsak birbirine üstünlükleri nelerdir?
-3.5 aylık oğlum olduğundan bagaj alanının değişmemesi çok önemli Lastik onarım kitinin olduğu bölüme en fazla kaç LT simit depo koyabilirim marka model gibi açık yazarsanız çok makbule geçer.
-LPG göstergesini nereye taktırsam iyi olur. Bazı arkadaşlar orta bardaklık kısmının ortasını tavsiye etmişler yoksa standart sol alt bölüme mi taktırayım.
-Landrenzo ve BRC dönüşümü için tavsiye ettiğiniz usta ve bayii var mı? İzmirde herhangi bir yer olabilir. 2A bölge bayi evime Gayem otogaz işyerime yakın
-Dünüşüm yapılırken kablolarınız kesildi mi manifolt delindi mi ? BRC kesme,lehim delme (marka modele göre değişiyor galiba )yapılmayacağını yazmışlar.
-OBD sistemlerin normal kitler bir üstünlüğü var mı? Bazıları OBD nin harikalar yarattığını söylerken bazı arkadaşlar arabada çıkabilecek ikaz ışıklarını önleyerek uzun vadede büyük sorunlara neden olabileceği söyleniyor.

Bunlardan başka şöyle yaparsan iyi olur diyebileceğiniz bir şey var mı?

Merhaba,

Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım.

Evet yeterince memnunum, ufak bir problem yaşamıştım 3 servis seferber olup sorunumu hemen çözdü ve hiçbir ücret alınmadı.

Lastik tamir kitini çıkartıp yerine 30Lt'lik tank takıyorlar, şamandırayı zorlayarak 32Lt kadar gaz yüklenebiliyor(ama önermem). Zaten normal kullanımda 1depo şehir içi 300km nin altına düşmüyor.

Gösterge bende çakmaklığın altında, vitesle ikisinin arasında olan plastik kapakta. Benim gözüm oraya alıştı ve seyir esnasında rahat görebiliyorum. Ayrıca sürücü ve yanındaki yolcu haricinde kimse yakıtını görmüyor.

-Dönüşüm yapılırken kablolarınız kesildi mi manifolt delindi mi ? BRC kesme,lehim delme (marka modele göre değişiyor galiba )yapılmayacağını yazmışlar.
Kesme yapıldığını görmedim, ekleme yapılıyor. Delme işlemi de sadece LPG dolum ağzının montajında ve simit tankı sabitlemek için stepnenin orada yapıldı.

BRC kullanıyorum ve ikinci BRC'li aracım. Oldukça memnunum. Belki LandiRenzo da beni bu kadar memnun edecektir ama bundan sonra LPG taktıracağım bir aracım olsa yine riske atmadan BRC derim.

Benim 2. Oğlum : )

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 941 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye