Zaman: 28 Mar 2024 21:34

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Attrage hakkında
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2017 17:32 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
Aracınız hayırlı olsun. Gerçekten harika bir araba kullandıkça keyif veriyor. Siz sıfır mı aldınız? Nereden ve kaça aldınız?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017 18:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kerem
Araç: Yok
Meslek: Muhasebeci
Kan grubu: 0+
Bizde sıfır attrage aldık. 2015 model ve geri görüş kamerasını da hediye ettiler.

Öncesinde işyerimize symbol aldık, arızasından imanımız gevredi. Emniyet kemeri tokasından, teyp açma kapama düğmesine, baskı balatasından, bilmem ne bilyesine kadar bir sürü masraf çıkardı. Evet, ikinci el değeri yüksek, neredeyse aynı fiyata sattık ama ettiğimiz masrafları dahil edersek anca attrage de bu kadar zarar ederdik.

Sıfır km, 5 yıl garanti, full donanım ve daha ucuz fiyat. Daha ne olsun, çok memnunum. Hatta cvt lisini bulsak hanıma da alırdım ama kalmamış

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2017 23:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
Belash yazdı:
Bizde sıfır attrage aldık. 2015 model ve geri görüş kamerasını da hediye ettiler.

Öncesinde işyerimize symbol aldık, arızasından imanımız gevredi. Emniyet kemeri tokasından, teyp açma kapama düğmesine, baskı balatasından, bilmem ne bilyesine kadar bir sürü masraf çıkardı. Evet, ikinci el değeri yüksek, neredeyse aynı fiyata sattık ama ettiğimiz masrafları dahil edersek anca attrage de bu kadar zarar ederdik.

Sıfır km, 5 yıl garanti, full donanım ve daha ucuz fiyat. Daha ne olsun, çok memnunum. Hatta cvt lisini bulsak hanıma da alırdım ama kalmamış

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız hayırlı olsun. İnşallah memnun kalırsınız. Sümbül bu arızaları ne kadar km de çıkardı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2017 11:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: haydar
Araç: 2015 Mitsubishi Attrage 1,2 İntense
Meslek: memur
Kan grubu: Brh+
O kadar donanım daha ucuz fiyat demişsiniz evet doğru...
Şunu da söylemek lazım ki, Symbol dünyanın hiçbir yerinde ne kaza testine ne başka bir teste girmemiş bir araç.
Renault'un çok afedersiniz "ezik büzük" gördüğü ülkelere layık bulup sattığı bir araç. Biz Türk halkını buna layık görüyor ama halkımız ne hikmetse
her yerde Renault'a sahip çıkıyor. İlginç...
Öte yandan;
Attrage (Mirage) ise EuroNCAP 4 yıldız, Asean NCAP 5 yıldız sahibi, Amerika'nın o acımasız ve sert IHS testlerinden başarıyla geçmiş,
sadece ve sadece "small overlap" -küçük örtüşmeli çarpıştırma- testinden (Ki burda aracı sadece bir far genişliği kadar olan burun kısmından
çelik bariyere vurduruyorlar, D sınıf araçlar bile perte çıkıyor) kalmış, onun dışında 10 numara 5 yıldız performansı olan bir araç.

Zaten Amerika'da da 10 yıl 100.000 mil garantili satılıyor. Öte yandan Amerika'da değil Symbol, Renault'un bile esamesi yok.
Symbol Nerdeeeee? Attrage/Mirage nerde?

Akıllara zarar bir fark var ortada...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2017 20:31 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Kan grubu: A+
Renault kardeş marka sayılır fazla üstüne gitmeyin. malum Safrane kullanıcısıyım :D
ticari taktiği çok iyi bir firma: farklı yerlerde farklı kalitede üretim yapıyorlar. giremediği Arap pazarına Nissan ile girdi şimdi de giremediği uzak doğuya Mitsubisihi ile girecekler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2017 11:05 
Kullanıcı avatarı

Evet, kardeş oldular sayılır:) Yakında DCI motorlu Lancer'lar görebiliriz:)
Öte yandan ticari kafaları iyi çalışıyor, ona da katılıyorum. Mesela bu konuda Mitsubishi çok kötü...

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Attrage hakkında
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2017 18:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Savaş
Araç: Mitsubishi Attrage
Meslek: Memur
Arkadaşa sıfır otomatik attrage baktık bayiden ve sadece Ankara da manuel 2016 varmış. Bizim araçlar yok satmaya mı başladı nedir? Ya da yeni modeller neden gelmiyor bilgisi olan varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 10:18 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Bilmiyorum, yorum yaparsam;
1- Türkiyenin ekonomik belirsizlik içinde olması; Temsa'nın bekle göre politikası
2- Global Mitsubisihinin yeniden yapılanması; Reno/Nissan ortaklığı vs.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 10:20 
Kullanıcı avatarı

Ben 2015 te aldım Manuel Attrage aracımı. Adamlar resmen satmak istemiyor:) zorla aldım. Beyaz rengi araçta hayatta sevmem. Bir tek o renk vardı. Önceki aracımı satalı 10 gün olmuştu, acil almam gerekiyordu, acil ihtiyaçtı ve "başka renk yok mu?" dedim adamlar 3-5 güne getiririz dediler :) Beyazı aldım ben de :)
Pazarlama vs sıfır. Alırsan al, almazsan alma mantığındalar. Ama ben bu Attrage'ı alırken satış temsilcisine bi telefon bağladılar, 20 tane L200 fiyatı aldılar :) Onu da peynir ekmek gibi satıyorlar.
Gerçi şimdi L200 pickup pazarı liderliğini kaptırdı sanırım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 10:29 
Kullanıcı avatarı

Ben Nissan'ın Mitsubishi'ye yaptığı yatırımın popülarite kazanmak istediği Asya pazarı için bir amaç olduğunu düşünüyorum. Zira orada en popüler markalardan birisi Mitsubishi Motors. Öğrendiğim
kadarıyla hem Renault'un hem de Nissan'ın o bölgede yüzü pek gülmemiş. Diğer yandan Mitsubishi dediğiniz gibi yeni bi yapılanma içinde ama bu yapılanda eskiden beri süregelen kalitesinin artıracak mı
yoksa azaltacak mı tabi bilemiyoruz. Açıkçası Renault-Nissan ortaklığı kötü bişey doğurmadı. Aksine güzel şeyler ortaya çıkardı. Mesela Qasqai nin popülaritesi sanırım biraz da DCI motoru kullanmasına
borçlu zannedersem. Mitsubishi Motors'un bazı yöneticileri ise son dönemlerde yaptıkları açıklamalarda "Mitsubishi kendi içinde yine özgün olacak, kendi yolumuzu çizebileceğiz. Ortaklıklar olacak tabi ama yine ayrı olacağız" minvalinde açıklamalar yapmıştı. Tabi bu Renault-Nissan-Mitsubishi üçlüsünün CEO'sunun artık aynı kişi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bir de şu kesin ki Japon ekonomisinde bir firmanın %34'ünü almak onun yönetiminde söz sahibi olmak demek oluyor. Her ne kadar bu açıklamaları yapsalar da artık Mitsubishi'nin yönetiminde Nissan hakimiyeti var, o kesin. Tıpkı Nissan'daki Renault hakimiyeti gibi.
Bir de olayın şu tarafı var, Mitsubishi artık otomobilden çok SUV alanında üretimlere odaklanacak. Eclipse Cross da bunun ilk ürünü sanırım. Bu gelişme de az da olsa yukarıda yazdığım Mitsubishi'nin
özgün bir şekilde yoluna devam edeceği açıklamalarını destekliyor.
TEMSA ise bambaşka bir dünya hatta başka bi galaksi... Outlander gibi bir aracı pazarlamayan, ASX'in yenilenmiş makyajlanmış hali için bir tanıtım bile yapmayan reklam bile çekmeyen bir firmadan
bahsediyoruz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2017 11:05 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

ASX Reklamı gördüm sanki? (pek tv. izlemiyorum artık)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: