Zaman: 28 Mar 2024 11:18

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Attrage aracımı satıyorum.
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2023 21:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: haydar
Araç: 2015 Mitsubishi Attrage 1,2 İntense
Meslek: memur
Kan grubu: Brh+
Merhabalar,

Sıfır KM'den beri ilk sahibi olduğum Attrage aracımı satıyorum arkadaşlar. Amacım ASX veya Outlander araca geçmek. Malum sitedeki ilan no:1116888680 Araç Ankara'da ve ilk sahibiyim. KM 70.000. Şeref Oto Yetkili servisten eksiksiz tam bakımlı. Ayrıca herhangi bir arızası, lastik veya akü masrafı da bulunmamaktadır. İlgilenenlere duyurulur...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 680/detay/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2023 11:26 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Kan grubu: A+
hd1985 yazdı:
Merhabalar,

Sıfır KM'den beri ilk sahibi olduğum Attrage aracımı satıyorum arkadaşlar. Amacım ASX veya Outlander araca geçmek. Malum sitedeki ilan no:1116888680 Araç Ankara'da ve ilk sahibiyim. KM 70.000. Şeref Oto Yetkili servisten eksiksiz tam bakımlı. Ayrıca herhangi bir arızası, lastik veya akü masrafı da bulunmamaktadır. İlgilenenlere duyurulur...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 680/detay/

Hayırlı satışlar dilerim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2023 10:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: İlke
Araç: ASX Intense
Meslek: İşletmeci
Kan grubu: AB
hayırlı satışlarınız olsun. colt'tan asx'e geçmiş biri olarak kesinlikle asx tavsiye ederim. benzinli mi dizel mi konusuna gelince tork istiyorsanız, dik yokuşlarda vites düşürmeyeyim arabayı bağırtmayayım ve yalıtımı biraz daha iyi olsun diyorsanız tercihiniz mutlaka dizel asx olsun. ama bakımı fazla masraflı olmasın, sorunsuz bir motoru olsun, devir çevirmek vites düşürmek benim için dert değil belki tüp takarım diyorsanız benzinli asx alın geçin derim ben.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2023 08:50 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler arkadaşlar. Yalnızca LPG'siz benzinli ve atmosferik istiyorum normalde. Ancak dizel Outlander araçlar da hem fiyatları, hem de donanımı ile cezbediyor. D-İD isimli ve aslen WV motoru olan bir dizel motor kullanılıyor. Çoğu ilanda da yeni motor yapıldı, elden geçti gibi ifadeler mevcut. Benzinli daha sorunsuz gözüktüğü ve ben de performans aramadığım için yine benzinli olacak sanırım .

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2023 15:12 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Kan grubu: A+
hd1985 yazdı:
Teşekkürler arkadaşlar. Yalnızca LPG'siz benzinli ve atmosferik istiyorum normalde. Ancak dizel Outlander araçlar da hem fiyatları, hem de donanımı ile cezbediyor. D-İD isimli ve aslen WV motoru olan bir dizel motor kullanılıyor. Çoğu ilanda da yeni motor yapıldı, elden geçti gibi ifadeler mevcut. Benzinli daha sorunsuz gözüktüğü ve ben de performans aramadığım için yine benzinli olacak sanırım .

VW Alaman motoru Capon teknolojisine uyum sağlamadı maalesef.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2023 16:22 
Kullanıcı avatarı

Aracım henüz satılmadı, ASX ile Outlander arasında gitmekteyim. Gönlüm Outlander Benzinli diyor ama yakıt tüketimi korkunç raddede :)
Tüpsüz, benzinli bir ASX önceliğim elbette. LPG konusundaki önyargım, LPG'nin bir şekilde araca zarar verip başka başka masraflar açmasından, bir de yıllık bazda aşırı bir KM yapmamamdan kaynaklanıyor.
Outlander noktasında ise, dizele olan önyargıma rağmen çok gidip geldim. Gelinen aşamada dizel Outlander'lardan tamamen soğudum diyebilirim. Hem kasası eski, hem de baktığım ilanların hemen hepsi elden geçmiş motorlara sahip. Dediğiniz gibi, sanırım Almanların dizel motoru Mitsu'yla uyuşmadı belki de...
Benzinli köpekbalığı kasası ise, malumunuz bulunmuyor. Hele LPG olmayanı yok denecek kadar az. Eski Outlander'ın da hem kasa çok eskide kaldı, hem de yakıt tüketimi çok çok daha fazla. Bir tane var Outlander, 256 bin KM'de. Düşünmüyorum değilim. Çocuklar büyüdüler, ailecek kamp, piknik, tatil yolculuğumuz çokça olabiliyor. Bakalım kısmet, Attrage aracım biraz ağırdan satılacak gibi. Satıldığında karar vereceğim anlaşılan:)
Diğer taraftan eskiden beri sevdiğim Subaru da aklımı çelmiyor değil. Forester kasalarından korkunç yakıt tüketimleri nedeniyle şimdilik uzak dursam da, güzel bir XV de fena olmaz modundayım.
Bakalım, karşımıza ne temiz çıkarsa onu alacağım herhal:) Ama gönlüm şuan için Mitsu'dan yana.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: