Zaman: 28 Mar 2024 12:22

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 353 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 11:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: yasin
Araç: İETT Otobüsleri :)
Meslek: Grafik Tasarımcı
Kan grubu: 0+
yuxu yazdı:
Mesut Bey teşekkürler güzel sözleriniz için. Aldığınız arabanın şansı da sizin gibi bir sevene rastlaması. Bundan sonra hakettiği değeri eminimki görecektir. :) Benim aracın sahibi olan kişiyi istisnasız servisteki herkes çok iyi tanıyor. Çok şaşırdım açıkçası bu duruma. Lastikle ilgili bir başlık altında yazmıştım, geçen gün yolda kaldım, akabinde servise çektik aracı. Çekiciden indirirken daha, tüm çalışanlar dışardaydı. Ben sorunu anlatmadan onlar arabayı ve Kürşat Abiyi(aracın ilk sahibi) anlatmaya başladılar. Araçta arıza olduğunu söyleyince Kürşat Abi o gün belki 5 defa belki daha fazla aradı beni. Servise girişte yine telefon etti ve servistekilere "Kürşat Abinin kızını ben aldım de onlara, ona göre davransınlar" dedi. :) Söyledim, herkes güldü ama Kürşat abinin aracına ne kadar değer verdiğini de anlattılar uzun uzadıya. Tam bir aşk hikayesi anlayacağınız.:) Bu başlığın banisi Termin kardeşimiz kadar aşkını dile getirememiş olsa da :D iyi bir Colt severi yakından tanımış oldum ben.

Şahinim 31 yaşındayım hiçbir dünya malına şimdiye kadar böylesine saplanmadım ben yahu çılgın birşey afacan içinden ne inesim ne durasım geliyor bırak beni uykusuzluktan kıvranana kadar gezeyim üzerinde böyle bi halet-i ruhiye ile geziniyorum aldığım günden beri ilk fırsatta lancer kiralayacağım bitane ona da bi bakmak istiyorum. Mitsubishiden öteye köy mü var looooo diyesim geliyor ama maalesef ki performans sağlamlık ve konfor niyeyse bir arada olmuyor :) alman arabaları konforlu problemli, Toyota konforlu problemli, geriye bir mitsubishi kalıyor zati bende ona aşığım :D delimiyim neyim yahuuu... Geçen gün 2007 model bir grante puntoya bindim bu arada kuzenler dizel olanından bildiğin Fiat abicim ilk yıldan sonra tangır tungur Allah sahibine sabır versin ne dandik araçlar onlar yahuuu...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 12:19 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
termin yazdı:
Şahinim 31 yaşındayım hiçbir dünya malına şimdiye kadar böylesine saplanmadım ben yahu çılgın birşey afacan içinden ne inesim ne durasım geliyor bırak beni uykusuzluktan kıvranana kadar gezeyim üzerinde böyle bi halet-i ruhiye ile geziniyorum aldığım günden beri ilk fırsatta lancer kiralayacağım bitane ona da bi bakmak istiyorum. Mitsubishiden öteye köy mü var looooo diyesim geliyor ama maalesef ki performans sağlamlık ve konfor niyeyse bir arada olmuyor :) alman arabaları konforlu problemli, Toyota konforlu problemli, geriye bir mitsubishi kalıyor zati bende ona aşığım :D delimiyim neyim yahuuu...

Eğer her yıl resmi ya da gayri resmi bir Yılın Mitsubishi Kullanıcısı ödülü verilse sen açık ara önde gidersin. Hatta benim oyum da sana olur :) Harbiden ya forum içinde yapsak ya böyle bir oylama. Hatta ödül kategorileri de şöyle olabilir.
Bakım Kategorisi: Mitsusuna En İyi Bakan.
Modifiye Kategorisi:En İyi Modifiyeli Mitsu.
Sürücü Kategorisi: En İyi Mitsu Sürücüsü
Markaya Bağlılık Kategorisi: En İyi Mitsu Aşığı

....
....

Aylık yada yıllık yapılır oylamalar. Ödülü hakedenlerin profil bölümünde ödüllerine uygun arma, kupa vs resimleri konur. ;)
Organizasyona bak :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 18:48 
Kullanıcı avatarı

Patron olmaz diye birşey yok... Gayet de hoş olur ama Jannisary'le konuşmak lazım. Çözümlenir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum en nihayetinde Mitsubishi çılgınlığı tam gaz devam ediyor Ahh benim kafamda ne konseptler ne tasarımlar neler var ama çalıştığım kurum gibi mekanizma ağır işliyor :P

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 19:27 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
termin yazdı:
Ulan bir coltum olsun 28600 lira borcum olsun be beş kapılısıda gözüme güzel görünmeye başladı acaba beni arabayı cz3'ü 5 kapılı ile takasmı etsem :)

sakın! sakın! :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 21:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: fuat KEHRİBAR
Araç: COLT 1.3 Invite
Meslek: tasarımcı
Kan grubu: 0RH+
bacey yazdı:
termin yazdı:
Ulan bir coltum olsun 28600 lira borcum olsun be beş kapılısıda gözüme güzel görünmeye başladı acaba beni arabayı cz3'ü 5 kapılı ile takasmı etsem :)

sakın! sakın! :lol:

:D :lol: :ROFL:
Baceyim ne oldu sticker işinde bi gelişme yok sanırım ben mi tasarlasam ne yapsam yaw :D kötü komşu ev sahibi meselesi gibi :ROFL: :lol: :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010 22:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: fuat KEHRİBAR
Araç: COLT 1.3 Invite
Meslek: tasarımcı
Kan grubu: 0RH+
yawww bu ne koku böyle her yerde miski aşk kokuyor :D

maşallah maşallah

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2010 02:06 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

abi dediniz ya: " gerek yok yollama termin yenisini yapacak madem" diye ? :shock:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2010 11:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: 3008
Meslek: Information Technology
Dün 2006 model CZ3 aldım amacım honda Jazz almaktı fakat dış görünümü olsun yakıt tüketimi olsun motorun gücü olsun CZ3 tercih etmemde etkili oldu. ve gerçekten CZ3 bulmakda o kadar kolay bir iş değil. 10-15 tane ilan var sahibinden.com da ve bütün mitsubishi yetkili satıçılarını aradım CZ3 yoktu 5 kapalı colt vardı ellerinde ama sahibinden.com aracılığı ile temiz ve kazasız CZ3 buldum tek farkla benim isteğim siyah renki fakat kırmızı renk olrak buldum. Mar otomotiv Floryadaki servisine götürdüm ve oradaki ustaya aldığım fiyatı söyleyince kesinlikle kaçırma dedi ve CZ3 ailesine katılmış oldum. bu arada ilk aracım benim. ve bu yazıyıda şimdi okuyunca ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir daha anlamış oldum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2010 12:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: MuRaT
Araç: CZ3
Meslek: Sig.
Hayırlı olsun hoşgeldiniz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 00:12 
Kullanıcı avatarı

Kardeş hayırlı uğurlu olsun bende siyah var yeni kasa vereyim sana :P istiyorsan... Bu arada sen üçüncü CZ3 sahibi oldun sanırım. Harika araba almışsın iyi günlerde kullan kardeşim... hoşgeldin sefa geldin aramıza... 2 kırmızı 1 siyah cz3 oldu forumda hadi hayırlısı...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 01:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: CRW
Araç: CZ3-2011
Beni es geçmişsin Yasin :) Ben de 2 haftalık beyaz CZ3 '11 sahibiyim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 03:02 
Kullanıcı avatarı

ooo dostum özür dilerim. 2 kırmızı biri sağda biri solda, ortada siyah ve beyaz birer cz3 daha gençlerbirliği, beşiktaş, Milli takım veya samsun spor hepsi bi arada :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 03:04 
Kullanıcı avatarı

iyi ya gayet sevinçliğim çünkü ağustosta benim arabayı aldığımda benden başka cz3 kullanan yoktu. Benim de hep hayalimdi iki kapı spor bir araba iyide oldu vallahi :) bazen trafikte gören czt zannediyorya onun da keyfi bi ayrı oluyor :P

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2010 10:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: 3008
Meslek: Information Technology
istanbul avrupa yakası için önerebileceğiniz mitsubishi servisi hangisidir. yenibosnada mar oto var oraya ekspertiz hizmeti için gitmiş fakat sanki biraz küçük.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2010 10:35 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Forumda yeni olduğunuz için bilmiyor olabilirsiniz. Hemen hemen her konu hakkında bir başlık var. Oraları inceler ve oralara yazarsanız daha kısa sürede cevaba ulaşırsınız. viewforum.php?f=26 linkine tıklarsanız. Önerilen Servisler başlığına ulaşırsınız. Aradığınız cevaplar belki de oradadır. Admin yada moderatör olmadığım halde bu şekilde yazmamı lütfen ukalalık olarak kabul etmeyiniz. Sadece yardımcı olmak istiyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2010 00:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: Abdullah
Araç: Mitsubishi Colt
Meslek: Tekniker
Kan grubu: Arh+
Hakikaten Colt bu segmentteki en iyi arabalardan biri Şiirsel bir anlatım olmuş.

Ben burdayım diyen bir duruşu var arabanın Ayrıca içide dışarıdan sanıldığı gibi küçük değil binen şaşkına dönüyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2010 00:37 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

yuxu yazdı:
Forumda yeni olduğunuz için bilmiyor olabilirsiniz. Hemen hemen her konu hakkında bir başlık var. Oraları inceler ve oralara yazarsanız daha kısa sürede cevaba ulaşırsınız. viewforum.php?f=26 linkine tıklarsanız. Önerilen Servisler başlığına ulaşırsınız. Aradığınız cevaplar belki de oradadır. Admin yada moderatör olmadığım halde bu şekilde yazmamı lütfen ukalalık olarak kabul etmeyiniz. Sadece yardımcı olmak istiyorum.

Abi yürü yollar senindir...burada modculuk admincilik olmaz EvvelAllah...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2010 02:08 
Kullanıcı avatarı

baceyim benim yazıyı kullanıp arabasını satmaya çalışan bir emek hırsızı vardı ne oldu onun ilan acaba

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2010 13:15 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

terminjiiim aslında o ilanın linki bir yerde paylaşılmıştı ama bir bakmak lazım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2010 23:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
Merhaba arkadaslar, sayenizde colt hakkında yeterli bilgiye sahip oldum...
ama hala düşündüğüm konu bu aracın ikinci eli
en nihayetinde dünya hali ve acil nakite ihtaç olması durumu beni biraz düşündürse de bağlandım bir kere bu araca...
2009 model 20000 km de 1.3 invite kazasız ve boyasız bir araç almak üzeriyim 19.500 fiyat uygun mudur?
Bu arada araba 2008 trafik çıkışlı yani eski kasa...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 353 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye