Zaman: 28 Mar 2024 17:46

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2017 22:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: bearglory
Araç: mitsubishi colt
Meslek: dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar aracımı çok severek iki sene kullandım ve hatta ilk aldığım gün yaptığım yorumları okuyabilirsiniz. Ankara'da çok tatlı bir çiftten almıştım aracı(öğretmen). Nakit ihtiyacından satmam gerekiyor ve acil. Lütfen aklınıza gelen her şeyi sorun cevap vereyim. Aracım tertemiz ve bakımlı. Muayenesi yeni, km 130 bin, her şeyi orijinal. Kuzenim araba alıp satma işine başladığı için ona verdim aracı satsın diye yoksa asla bir galeri ile işim olmaz, galeriye de arabamı satmam, araç da almam. Expertiz raporu da yaptırmış kuzenim, ilanda inceleyebilirsiniz. Umarım coltun kıymetini bilecek bir forumdaşa nasip olur.

ilan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 5032/detay

Herkese iyi forumlar. :kart:

direk bana ulaşmak isteyenler için;
GSM: 507 596 66 30

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 09:51 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Hayırlı satışlar.
Galericilerin tamam çoğu kötü olabilir ama bu kadar da kötülemeyin. Ben normal vatandaştan daha insancıl galericiler tanıdım, sorunsuz araba aldım. zaten kardeşiniz de bu işe başlamış ona da hayırlı olsun :)
araç güzel ve fiyat makul aslında. otomatik dizel olsa eşim için düşünebilirdim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 11:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Meslek: Memur
hayırlı satışlar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 15:31 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:
Hayırlı satışlar.
Galericilerin tamam çoğu kötü olabilir ama bu kadar da kötülemeyin. Ben normal vatandaştan daha insancıl galericiler tanıdım, sorunsuz araba aldım. zaten kardeşiniz de bu işe başlamış ona da hayırlı olsun :)
araç güzel ve fiyat makul aslında. otomatik dizel olsa eşim için düşünebilirdim.

Teşekkür ederim hocam. Evet muhakkak insancıl olanları da vardır ama bana hiç denk gelmedi diyebilirim :) Konya'da yaşamama rağmen yakın çevrem ve ben hep Ankara'dan almışızdır araçları. Havasından mı suyundan mı insanında mı bilmiyorum ama Ankara'da hiç sorun yaşamadım araç alırken :) Fiyatı biraz aşağı çektim acil olduğu için. Umarım arzu ettiğiniz aracı bulursunuz ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 15:32 
Kullanıcı avatarı

tilki yazdı:
hayırlı satışlar.

Teşekkürler Talha kardeşim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 15:41 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Konyada uygun araç satan galericilerin olması beni de konya galericileri hakkında şüphelendirmiyor değil: ya ölü fiyata alıp satıyorlar yada boyayıp satıyorlar gibi geldi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 16:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Meslek: Memur
Galerici olup, işini düzgün yapanda var, çakallığa vuran da.
2015 yılında konya'da bir galerici polo araç koymuş sahibinden'e (malum siteye :) ). Konyanın seydişehir ilçesinde özel harekatçı bir bayan polis arkadaş var aradı, bana bu aracı alalım beraber gidip bakalım dedi. Tamam atla otobüse gel dedim. Kız geldi, gittik oto galeriye içeri girdik öle bir araç yok, galeri sahibi geldi, araç oto iç detaylı yıkamada gidelim bakın dedi. Peki dedik gittik, bildiğiniz arabanın dışı perişan, iç döşemeleri yırtık, kotluklarda sökükler vs... Biz şok olduk. Telefondan ilan fotosunu gösterdik bu araç bu değil diye.. Adam birde zeytinyağı gibi üste çıkamaya çalışmasınmı... Valla orda arkadaşın elinden zor aldık adamı, galeriye geri dönene kadar dövdü.... :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2017 18:02 
Kullanıcı avatarı

tilki yazdı:
Galerici olup, işini düzgün yapanda var, çakallığa vuran da.
2015 yılında konya'da bir galerici polo araç koymuş sahibinden'e (malum siteye :) ). Konyanın seydişehir ilçesinde özel harekatçı bir bayan polis arkadaş var aradı, bana bu aracı alalım beraber gidip bakalım dedi. Tamam atla otobüse gel dedim. Kız geldi, gittik oto galeriye içeri girdik öle bir araç yok, galeri sahibi geldi, araç oto iç detaylı yıkamada gidelim bakın dedi. Peki dedik gittik, bildiğiniz arabanın dışı perişan, iç döşemeleri yırtık, kotluklarda sökükler vs... Biz şok olduk. Telefondan ilan fotosunu gösterdik bu araç bu değil diye.. Adam birde zeytinyağı gibi üste çıkamaya çalışmasınmı... Valla orda arkadaşın elinden zor aldık adamı, galeriye geri dönene kadar dövdü.... :D

Hocam hiç şaşırmadım valla :))))) takla atmış arabaya bile tertemiz diyebiliyorlar. Vicdan muhakemesi nasıl olmaz bir insanda anlamak güç.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: