Zaman: 23 May 2024 07:16

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Merhaba
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2010 13:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: nizam
Araç: Colt
Meslek: Muhasebe
Kan grubu: B+RH
Üstadlar bende bu sitedeki yorumlara istinaden bu gün yeni Colt A/T'ye başvuru yaptım ki normalde Fiesta alacaktım arabayı salı günü teslim alacağım renk seçiminde çok kararsız kaldım aklımda 4 renk var Koyu gri - Aytaşı Gri - Gümüş Mavi ve Porselen Beyaz Colt tercihimde umarım yanılmamışımdır hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın aranıza katıldığım için içim kıpır kıpır yorumlarınız için teşekkürler özellikle Termin arkadaşımın ( viewtopic.php?f=8&t=1025&start=0 ) bu yazısı büyük etken oldu ve beni sevindirdi sağol arkadaşım teşekkür etmekle kalmayıp seni tebrik ediyorum. Benim farkım 10 aylık bir çocuğumun olması oto koltuk için hazır bağlantılarıda var umarım genişlik olarak bizi üzmez öylede görünüyor zaten yolculukda bavuldur ıvırdır zıvırdır gibi sorunlarımız olmaz inşallah bir şey takılıyor aklıma Termin kardeş 11- Ben kolay kolay geri park edemem park sensörü olsun. (Tamam olsun zaten Bütün Mitsubishi Centerlarda ki ben Aldatmaz dan aldım aracımı Sesli park sensörünü ve cam filmlerini hediye ediyorlar. Ayrıca Ziebart koltuk koruma da hediye!) bana böyle birşey söylemediler Muğla Bodrumdan alacağım aracı bunu kendilerine iletecegim 30.000 TL ye alıyorum aracı bu konu hakkında bana bilgi verebilirmisiniz ?

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Merhaba
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2010 15:28 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar park sensörünü hediye olarak aldım :))) yalnız kol dayama sordum 450 TL dediler orjinal Temsa da yokmuş yurt dışından gelebilirmiş sizce almalımıyım kol dayama olmadan napayım hız sabitlemeyi :)) ama 450 biraz pahalı geldi bana birde sis farı yok aracın sis farı sordum 750 TL dediler korktum valla şimdiden neden yalan söyleyim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2010 15:37 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
Kol dayama yerine sis farı alırdım yerinizde olsam...Mitsu aksesuarları birazCIK pahalıdır :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2010 15:52 
Kullanıcı avatarı

eheheheh öyle sanırım :))) kol dayama biraz daha konfor veriyor evde salonda oturuyormuş gibi ama sis farı olmadanda binilmez doğru dediniz test sürüşüde yaptım araç baya iyi gidiyor 1,3 falan ama gidiyor yani :) 2010 modelinde yaptım testi vites degiştirmelerde araç biraz pısıyor gibi oluyor o biraz tereddüt ettirdi beni 2011 modelde umarım aşabilmişlerdir bu sorunu gerçi ben gaza köklemedim normal bir hızda baya belli ediyor ama araç mükemmel küçük olmasına rağmen sürüşte güven veriyor hani ben yoldan çıkmam diyor resmen :) tabi denemedim o kadar ama 110u kolay gördü araç

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2010 00:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
Nizam Bey hayırlı olsun, güle güle kullanın, zaten güle güle kullanacaksınız inş.
Benim kanaatim koltuk dayama çok olmazsa olmaz bir aksesuar değil, hele hız sabitleme ile de bir ilişkisi yok,
ancak ihtiyaç hissediyorsanız ve pahalı geldiyse, servisten değil de dışarıdan (birçok sitde satışı yapılıyor) standart bir kolçağı 100-150 TLye alabilirsiniz.
Sis farı ise daha gerekli bir aksesuar. Keşke araçlarımızda standart donanım olarak gelebilseydi. Bunun için de dışarıdan çözümler var ancak sisteme adapteleri problem.
Orijinal almakta fayda var, elbette 750 pahalı ben de arkadaştan çıkma defolu bir versiyon bekliyorum. 200 TLye kapatıcam inş.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2010 13:41 
Kullanıcı avatarı

evet sonradan bende düşündüm sis farı alabilirim ama şimdilik aracıma alışmak istiyorum hani ben takılıyorum ya 120 km sabitleyip geniş geniş oturmak benimkisi :) sis farı gerçekten baya pahalı geliyor bana dışarıdan yaptırsak garantisi bitti diyebilirler mi acaba

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2010 13:49 
Kullanıcı avatarı

İsim: evren
Araç: colt czt
Meslek: öğretmen
elektrik akşamında şorun çıkarşa diyebilirler...eğer çok acil deilşe bence bekle...
bu arada hoşgeldiniz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2010 14:28 
Kullanıcı avatarı

teşekkür ediyorum aranızda olmak çok güzel aracı alırken fotoları ekleyeceğim rengi beğenecek misiniz bakalım :) sorun çıkmasa bile bende çıkar Bodrum da yaşıyorum genelde arazi taşıtları var mutsi olarak L 200 ağırlıklı Colt da var görünür biçimde trafik de ama biliyorsunuz saolsun Sa Toyota ya ağırlık verdi ama önemli değil aracımın kalitesini biliyorum verdiğim parayı da biliyorum verdiğim paranın hakkını vereceğini düşünüyorum. Yani elektrik aksamında sorun çıkmasa bile burda çıkarırlar diye düşünüyorum çünkü biraz ısıracakmış gibi bakıyor plazadaki abilerimiz :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 16:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: yasin
Araç: İETT Otobüsleri :)
Meslek: Grafik Tasarımcı
Kan grubu: 0+
nizamtekin yazdı:
Üstadlar bende bu sitedeki yorumlara istinaden bu gün yeni Colt A/T'ye başvuru yaptım ki normalde Fiesta alacaktım arabayı salı günü teslim alacağım renk seçiminde çok kararsız kaldım aklımda 4 renk var Koyu gri - Aytaşı Gri - Gümüş Mavi ve Porselen Beyaz Colt tercihimde umarım yanılmamışımdır hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın aranıza katıldığım için içim kıpır kıpır yorumlarınız için teşekkürler özellikle Termin arkadaşımın ( http://www.mitsubishiclubturkey.net/vie ... 25&start=0 ) bu yazısı büyük etken oldu ve beni sevindirdi sağol arkadaşım teşekkür etmekle kalmayıp seni tebrik ediyorum. Benim farkım 10 aylık bir çocuğumun olması oto koltuk için hazır bağlantılarıda var umarım genişlik olarak bizi üzmez öylede görünüyor zaten yolculukda bavuldur ıvırdır zıvırdır gibi sorunlarımız olmaz inşallah bir şey takılıyor aklıma Termin kardeş 11- Ben kolay kolay geri park edemem park sensörü olsun. (Tamam olsun zaten Bütün Mitsubishi Centerlarda ki ben Aldatmaz dan aldım aracımı Sesli park sensörünü ve cam filmlerini hediye ediyorlar. Ayrıca Ziebart koltuk koruma da hediye!) bana böyle birşey söylemediler Muğla Bodrumdan alacağım aracı bunu kendilerine iletecegim 30.000 TL ye alıyorum aracı bu konu hakkında bana bilgi verebilirmisiniz ?

Dostum ne demek ya ayıpsın.. Hayırlı uğurlu olsun aracın... Biz sadece mitsubishilere özellikle de colt almayı düşünen insanlara faydalı olmaya çalışıyoruz forumdaki arkadaşlarımla birlikte hepsi bu... Park sensörüne gelince ise şunu söylemek istiyorum... İstanbulda ki plazalarda müşteriye ilgi daha fazla ben aracımı 29.250 liraya okuduğunuz konudaki aksesuarlar ile aldım... Sis farı benimde yok daha öncede sis farı kullandığım bir aracım olmadığı için çokta faydalımı açıkçası bilmiyorum. O yüzdende sanırım eksikliğini hissetmiyorum. Kol dayamaya gelince bende kol dayamaya ihtiyaç duyuyorum açıkçası öteki türlü el frenine yapışıyorum :) bir elimde direksiyon bir elimde el freni öyle gidiyoruz. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 17:24 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
istanbuldan almayı düşünürseniz yaklaşık 1000 lira daha uygun bir fiyata ayarlayabiliriz sanırım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 17:32 
Kullanıcı avatarı

termin yazdı:
nizamtekin yazdı:
Üstadlar bende bu sitedeki yorumlara istinaden bu gün yeni Colt A/T'ye başvuru yaptım ki normalde Fiesta alacaktım arabayı salı günü teslim alacağım renk seçiminde çok kararsız kaldım aklımda 4 renk var Koyu gri - Aytaşı Gri - Gümüş Mavi ve Porselen Beyaz Colt tercihimde umarım yanılmamışımdır hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın aranıza katıldığım için içim kıpır kıpır yorumlarınız için teşekkürler özellikle Termin arkadaşımın ( http://www.mitsubishiclubturkey.net/vie ... 25&start=0 ) bu yazısı büyük etken oldu ve beni sevindirdi sağol arkadaşım teşekkür etmekle kalmayıp seni tebrik ediyorum. Benim farkım 10 aylık bir çocuğumun olması oto koltuk için hazır bağlantılarıda var umarım genişlik olarak bizi üzmez öylede görünüyor zaten yolculukda bavuldur ıvırdır zıvırdır gibi sorunlarımız olmaz inşallah bir şey takılıyor aklıma Termin kardeş 11- Ben kolay kolay geri park edemem park sensörü olsun. (Tamam olsun zaten Bütün Mitsubishi Centerlarda ki ben Aldatmaz dan aldım aracımı Sesli park sensörünü ve cam filmlerini hediye ediyorlar. Ayrıca Ziebart koltuk koruma da hediye!) bana böyle birşey söylemediler Muğla Bodrumdan alacağım aracı bunu kendilerine iletecegim 30.000 TL ye alıyorum aracı bu konu hakkında bana bilgi verebilirmisiniz ?

Dostum ne demek ya ayıpsın.. Hayırlı uğurlu olsun aracın... Biz sadece mitsubishilere özellikle de colt almayı düşünen insanlara faydalı olmaya çalışıyoruz forumdaki arkadaşlarımla birlikte hepsi bu... Park sensörüne gelince ise şunu söylemek istiyorum... İstanbulda ki plazalarda müşteriye ilgi daha fazla ben aracımı 29.250 liraya okuduğunuz konudaki aksesuarlar ile aldım... Sis farı benimde yok daha öncede sis farı kullandığım bir aracım olmadığı için çokta faydalımı açıkçası bilmiyorum. O yüzdende sanırım eksikliğini hissetmiyorum. Kol dayamaya gelince bende kol dayamaya ihtiyaç duyuyorum açıkçası öteki türlü el frenine yapışıyorum :) bir elimde direksiyon bir elimde el freni öyle gidiyoruz. :)

aynen öyle ya kardeşim kol dayama harbiden farklı oluyor benim diğer araç da vardı sanırım bende 450ye kıyıp alacağım birde sizin aracın rengi nedir onu sorayım :twisted:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 17:33 
Kullanıcı avatarı

Janissary yazdı:
istanbuldan almayı düşünürseniz yaklaşık 1000 lira daha uygun bir fiyata ayarlayabiliriz sanırım.

üstad şimdi başvuru yaptım oraya gelip gitmek aynı masrafı açar diye düşünüyorum orda bu fiyata veriyorlar burda vermemeleri beni düşündürüyor ilgincime gidiyor ama adamlarada neden vermiyorsunuz diyemeyiz sanırım :o park sensörünü kaptım ama :)))

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 17:42 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
nizamtekin yazdı:
Janissary yazdı:

üstad şimdi başvuru yaptım oraya gelip gitmek aynı masrafı açar diye düşünüyorum orda bu fiyata veriyorlar burda vermemeleri beni düşündürüyor ilgincime gidiyor ama adamlarada neden vermiyorsunuz diyemeyiz sanırım :o park sensörünü kaptım ama :)))

Evet gelip gitmek aynı masrafa gelcek. Ama sonuçta onların o fiyatı vermeside normal. İstanbulda kaç araç satılıyor muğlada kaç tane satılıyor onlarında kar etmesi lazım :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 19:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Hayırlı, kazasız belasız sürüşler dileriz :D Aramıza katılmakla en doğrusunu yaptınız ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2010 21:07 
Kullanıcı avatarı

nizamtekin yazdı:
termin yazdı:
nizamtekin yazdı:

aynen öyle ya kardeşim kol dayama harbiden farklı oluyor benim diğer araç da vardı sanırım bende 450ye kıyıp alacağım birde sizin aracın rengi nedir onu sorayım :twisted:

Bence de 450 TL ye kıyıp orjinal aksesuar kullanın. İnanın Nizam bey pişman olmayacaksınız. Ben aracımı test sürüşü bile yapmadan aldım zaten plazaya girer girmez aşık etti beni kendine... Bu arada aracınıza 95 oktan benzin koyup zulüm etmeyin 97 oktanla beklediğinizden iyi performans alacaksınız ben iki kere 95 oktan aldım birinde opet bulamadım Shell istasyonuna gittim 97 yok dediler diğerinde ise küçük hesaplar peşindeydim mecburiyetten 95 aldım :) onun haricinde 97 ye devam. Kaldı ki motorun gürültüsüz hırlamadan çalışması benzinle doğru orantılıda aynı zamanda test edilmiş onaylanmıştır tarafımdan... 97 oktan benzin ile fırlar gidersiniz sadece ve arkanızdakiler size bakar. Bir şey daha aracınızın kendine has karakteristik özellikleri var ona sadece bir arabaymış gibi davranmayın coltlar çocuk gibi, yıkattıktan sonra bile performansı değişir :P Canlı gibi kerata...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2010 13:04 
Kullanıcı avatarı

evet bende öyle düşünüyorum içim kıpırrr kıpırrr bana renk konusunda yardımcı olabilirmisiniz sizce kül grisimi yoksa açık mavimi metal renge fark ödeniyor ama ben ödemeyecegim daha ne ödeyim dimi :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2010 13:12 
Kullanıcı avatarı

kül grisi veya koyu bi renk var siyaha yakın o da çok güzel duruyor araçlarda benim aracımın rengi siyah cz3 olması sebebiyle... Beyaz rengide tercih edebilirsiniz eğer rengi açık renk alırsanız ızgarası aracın çok tatlı duruyor gösteriyor kendini...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2010 14:34 
Kullanıcı avatarı

evet beyaz harbiden öyle sanki başka bir araçmış gibiii :) çok kararsızım ama kararımı vereceğim bir şekilde

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2010 15:32 
Kullanıcı avatarı

abi kasma kendini ya bu çocuk sahibi olmak gibi ha kız olmuş ha erkek ne farkeder sağlıklı sıhhatli olsunda :P

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 12:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: gökhan
Araç: lancer
Kan grubu: b+
nizamtekin yazdı:
Arkadaşlar park sensörünü hediye olarak aldım :))) yalnız kol dayama sordum 450 TL dediler orjinal Temsa da yokmuş yurt dışından gelebilirmiş sizce almalımıyım kol dayama olmadan napayım hız sabitlemeyi :)) ama 450 biraz pahalı geldi bana birde sis farı yok aracın sis farı sordum 750 TL dediler korktum valla şimdiden neden yalan söyleyim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye