Zaman: 01 May 2024 20:10

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016 11:30 
Kullanıcı avatarı

İsim: oktay
Araç: colt 2005
Meslek: muhasebe
arkadaşlar merhaba, bende coltlarda kronik sorun olan ekran gidip gelmesi ve gitmesinden çok çektim bi kaç elektronikçiye para yedirdim, şükür sorunum çözüldü, aydın nazillide oturuyorum ekranı tavsiye üzerinde bir yere götürdüm entegre ayaklarını tek tek söküp farklı bir havyayla yeniden işlem yaptı

2.gün sonunda yine hüsranla sonuçlanacağını beklerken sorun çözülmüştü, adam harbi ustaymış araba olmadan yaptı, sorun olursa ne yapıcaz dedim hiç sorun olmadan çalışacak dedi dediği gibide oldu. :gul:

ekranı kafaya takmıştım sonunda oldu, ben gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar 0506 720 89 47 den bana ulaşssın

şimdi sırada AUX bağlantısını yapıcam bunun içinde Aydın-İzmir-Denizli civarlarından arkadaşlar bana ulaşırlarsa çok sevinirim. ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016 14:07 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Kalite Yöneticisi
Kan grubu: BRh+
Eline sağlık Oktay :)

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016 21:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: Serdar
Araç: Mitsubishi Colt 2008
Meslek: Muhasebe
Kan grubu: ARH+
zippocakmak09 yazdı:
arkadaşlar merhaba, bende coltlarda kronik sorun olan ekran gidip gelmesi ve gitmesinden çok çektim bi kaç elektronikçiye para yedirdim, şükür sorunum çözüldü, aydın nazillide oturuyorum ekranı tavsiye üzerinde bir yere götürdüm entegre ayaklarını tek tek söküp farklı bir havyayla yeniden işlem yaptı

2.gün sonunda yine hüsranla sonuçlanacağını beklerken sorun çözülmüştü, adam harbi ustaymış araba olmadan yaptı, sorun olursa ne yapıcaz dedim hiç sorun olmadan çalışacak dedi dediği gibide oldu. :gul:

ekranı kafaya takmıştım sonunda oldu, ben gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar 0506 720 89 47 den bana ulaşssın

şimdi sırada AUX bağlantısını yapıcam bunun içinde Aydın-İzmir-Denizli civarlarından arkadaşlar bana ulaşırlarsa çok sevinirim. ;)

Adiniza sevindim ne kadar zamanda halletti ve kaca maloldu ustat istanbuldayiz yaptirmak istersek nasil yapabiliriz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2016 13:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Edip
Araç: Colt 1.3
Meslek: Y. Şehir Plancısı
Kan grubu: A(+)
Drk2010 yazdı:
Adiniza sevindim ne kadar zamanda halletti ve kaca maloldu ustat istanbuldayiz yaptirmak istersek nasil yapabiliriz

+1.
Hala sıkıntısız çalışıyor mu? Ben de yaptıracağım ama buraları okuduktan sonra hiç uğraşmadan yenisini mi taktırsam acaba diye düşünmeye başladım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2016 01:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: oktay
Araç: colt 2005
Meslek: muhasebe
Supersix yazdı:
Drk2010 yazdı:

+1.
Hala sıkıntısız çalışıyor mu? Ben de yaptıracağım ama buraları okuduktan sonra hiç uğraşmadan yenisini mi taktırsam acaba diye düşünmeye başladım.

hocam yenisini taktırmak bi ton para ve bulmak daha zahmetli, tamiratın yapıldığı 2.haftaya girdim en ufak bir sıkıntı yok

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2016 08:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Edip
Araç: Colt 1.3
Meslek: Y. Şehir Plancısı
Kan grubu: A(+)
O zaman bir oto elektrikçiye gidip, "bunun entegresinin komple sökülüp yeniden lehimlenmesi gerekiyor" diyeyim :).
Bakalım yapacak mı :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 44 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: