Zaman: 23 Nis 2024 22:18

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Acil ! Anlaştık gibi
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2017 18:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim Berkan Aydın
Araç: Henüz mitsubishim yok
Meslek: Güvenlik görevlisi
Kan grubu: 0rh-
Arkadaşlar bi tane colt buldum.aşağıda linke tıklayıp bi gözatarmısınız...siz değerli arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var...Tramer sorgusunda herşey yazdığı gibi yani önemsiz küçük bi hasar var...colt un bu modeli nasıl (1.3 manuel invite)...Arkadaşın istediği fiyat iyi mi yoksa pazarlık yapayım mı ? Yani kaça alırsam akıllı bir iş yapmış olurum...ilk aracım olacak ve en az 2 sene binmeyi düşünüyorum...

Lpg kiti brc my-11...sanırım yağlamalı olan ama araç sahibi tam emin değil ondan...Lpg den kaynaklı hiçbir sorun yaşamamış şu ana kadar...2. Sahibi aracın...tüm bakımları yapılmış lpg bakımları dahil...

Fiyatı gözönünde tutarsak sizce nasıl...tüp masrafını düşersek bi de istediği fiyattan ki üzerindeki tüp brc my 11...1500-2000 TL arası...bunuda düşünce istediği fiyat gayet normal geldi bana...siz ne dersiniz ...acil yardımlarınızı bekliyorum değerli forumdaşlar.link aşağıda...bir de bu araca baktırırken ekspertize en çok neye dikkat etmek gerekli...2 farklı eskpertize göstersem mi gerek var mı sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4402/detay

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Acil ! Anlaştık gibi
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2017 09:34 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
lpg Kiti yağlamalı ise ayrı bir yağ haznesi olması lazım diye biliyorum; yağ bittikçe doldurulur.
fiyatı siz az çok değerlendirirsiniz ben genel yazayım; nette genelde +2 bin TL. fazla olur.
sonuçta araç temizse piyasadan 1-2 fazla verdim diye üzülmeyin hele japon araçlarda. Temiz olduğunu bildiğim bir japonu piyasadan 2 bin TL. fazla veririm: japon sorun çıkarmaz ama çıkarsa masraflı olur. Şuradan örnek vereyim: volvo parçaları japon grubundan ucuz!

en iyi fiyat araştırmasını şu an bu ilandan anlarsın :)
viewtopic.php?f=37&t=12377

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2017 10:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Colt 1.3
Meslek: BT
Kan grubu: 0+
Araç lpg'li. Bizim araçların motor subapları çelik olmadığından sorun yaşanma ihtimali var. Emin olmak için mutlaka motor kompresyon testine sokun. Pahalı bir test değildir, herhangi bir motor ustasına yaptırabilirsin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2017 11:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim Berkan Aydın
Araç: Henüz mitsubishim yok
Meslek: Güvenlik görevlisi
Kan grubu: 0rh-
av.ilhami yazdı:
lpg Kiti yağlamalı ise ayrı bir yağ haznesi olması lazım diye biliyorum; yağ bittikçe doldurulur.
fiyatı siz az çok değerlendirirsiniz ben genel yazayım; nette genelde +2 bin TL. fazla olur.
sonuçta araç temizse piyasadan 1-2 fazla verdim diye üzülmeyin hele japon araçlarda. Temiz olduğunu bildiğim bir japonu piyasadan 2 bin TL. fazla veririm: japon sorun çıkarmaz ama çıkarsa masraflı olur. Şuradan örnek vereyim: volvo parçaları japon grubundan ucuz!

en iyi fiyat araştırmasını şu an bu ilandan anlarsın :)
viewtopic.php?f=37&t=12377

Sizce verdiğiniz o linkteki aracın fiyatı uygun mu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2017 20:34 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
fikrim yok: geçen Mayıs ayında araç aldım o zamandan beri piyasayı takip etmiyorum. Birşey demem doğru olmaz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: