Zaman: 29 Mar 2024 02:24

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: COLT ALMAK İSTİYORUM YARDIM!
MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2017 15:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: murat
Araç: clk 230 kompressor
Meslek: uçak
Arkadaşlar selam herkese, clk 230 kompressorumu bi kaç gün önce sattım. Şuan küçük, motoru ve şanzımanı sıkıntı çıkarmayacak bir araç bakıyorum. Colt çok ilgimi çekti. Sonuçta japon kalitesi kötü olmaz diye düşünüyorum. İnternette çok araştırdım ama kafa karışık hala. Bu abinin şanzımanı sıkıntılımı değilmi?
Geçişlerde cok sarsıyormu? Getrag üretimi biliyorum fakat kullanıcı yorumuna ihtiyacım var acil.
Forumlarda genelde olumlu şeyler okurken 2009 modelini kullanan bi arkadaşım ben şanzımanı begenmedim dedi ve kafamı bulandırdı. Mitsubishi konusunda uzman olan arkadaşlara sormak mantıklı geldi o yüzden bi yazayım dedim. Hali hazırda kullanan veya kullanmış olanlardan bi değerlendirme alabilirsem sevinirim.
Saygılar herkese

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2017 12:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Lancer 1.6 MT
Meslek: Akademisyen
Hoşgeldiniz 2006 modeli arkadasimda var uzun suredir biniyor vites gecisleri hossettirmiyor sarsinti yok bir arkadasa da 2011 almıştık o da oyleydi yani sabl manuelmişte tam yerinde vites atiyormuşsuunuz gibi sarsinti rahatsiz edici bir durum yok. Coltun en tutulan olayi şanzımanı zaten ama alirken aktivatör e baktirin saglam olsun. Bir de konsoldaki yol bilgosayari ekrani sicakta kalirsa calismiyor ona da dikkat edin. Eski kasalarin arka koltuk hareket ediyor bagaji ayarlayaboliyorsunuz yeno kasalarda bubozellik yok hayirli olsun, bi arada yokusta el freni istter colt

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2017 14:56 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Colt özelinde bilmem ama genel olarak şunu söyliyeyim: mitsubishi otomatikleri iyidir. ayrıca anlamadığım şey (işbu yazıyı yazmama sebep şey :) )
vites geçişlerini hissetmek neden kötü olarak algılanıyor. Mesela Tork konvektörlü tam otomatikler genelde hissettirir ama uzun ömürlüdür. Meşhur VAG grubu DSG şanzumanlar vites geçişini hissettirmez ama arızalanır ve ocağınıza incir ağacı diker :)
https://resimyukle.xyz/resim/dOV60S

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: