Zaman: 28 Mar 2024 13:50

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2019 09:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: vedat
Araç: mitsubishi colt 1.3 2006 model
Meslek: muhasebe
Kan grubu: ARH+
arkadaşlar merhaba

colt 2006 model aracımı motor ışığı yanması sebebi ile yetkili servise götürdüm.gaz boğaz kelebeğinin değişmesi gerektiği söylendi.2000 tl fiyat verildi. Temizlesek olurmu diye sordum düzelmez dedi.

acaba bu parçayı orjinal yada yan sanayi daha uygun bulacağım yer varmı bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz? yada temizlesek sizce düzelirmi ?

teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2019 09:14 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
denemek lazım bu saatten sonra kaybınız olmaz zaten. bazıları temizlemek yerine değişimi daha kolay ve garantili görüyor. ancak fren balata temizleyici yerine kontak temizleyici gibi elektronik aksama zarar vermeyen kimyasalları kullanmak daha iyi olur.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2019 17:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: can
Araç: Outlander2003/2011 itfiş
Meslek: eskiborsacı
Üstat arıza kodunun karşılığı nedir detaylıca araştırmanızı öneririm colta göre yüksek bir fiyat 2000 lira. Temizlik bakım vs. gibi diğer ucuz yöntemlerin işe yarayıp yaramadığını denemeniz benim de ilk önerim olacaktır. Olmadı çıkmacılardan temin edin gerekli parçaları aksi takdirde ciddi tuzluya gelebilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019 09:44 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
canztr yazdı:
Üstat arıza kodunun karşılığı nedir detaylıca araştırmanızı öneririm colta göre yüksek bir fiyat 2000 lira. Temizlik bakım vs. gibi diğer ucuz yöntemlerin işe yarayıp yaramadığını denemeniz benim de ilk önerim olacaktır. Olmadı çıkmacılardan temin edin gerekli parçaları aksi takdirde ciddi tuzluya gelebilir.

hangi model olursa olsun mitsubishi orjinal yetkili servis fiyatları böyle. :kır:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2019 09:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: duvar
Araç: mitsubishi colt
Meslek: mühendis
canztr yazdı:

hocam yetkili servis fiyatları böyle maalesef. mesela ben geçtiğimiz ay subapları değiştirmek için fiyat teklifi aldım yetkili servisten, bana 13bin 600 tl fiyat çektiler. sanayide 2bin TL'ye yaptırdım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: