Zaman: 27 Nis 2024 20:23

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2010 03:10 
Kullanıcı avatarı

Araç: COLT 1.3 invite amt
Kan grubu: 0rh+
Merhabalar,

Tüy siklet köpek balığımız hakkındaki engin bilgilerinize tekrardan başvurmak istiyorum :oops: .

Aracı aldığımdan beri bagaj tarafından tıkırtı sesi geliyor, hazır bugün müsaitken biraz araştırayım dedim. Bagaj kapısının içinde bulunan plastik kaplama/kapak tarzı parçadan şüphelendim komple söktüm test ettim fakat ses devam ediyordu, neyse kapağı yerine taktım koltukları yatırdım acaba bişeymi var arkasında diye baktım ve koltukların arkasında bişey varmış :) ama açıkçası ne olduğunu pek çözemedim, bagajda şapkalığın altında kalan sağ köşede aşağıda resmini çektiğim alet duruyor ve serbest şekildeydi, arkasında yapışkanı var ama zamanla yapışkan gitmiş ve serbest kalmış, tekrar o zımbırtıyı müsait biyere yapıştırdım. Tekrar test ettim ama o lanet tıkırtı devam ediyodu ve pes etmek zorunda kaldım.

Sizlerden ricam öncelikle resmini koyduğum o siyah yuvarlak şey ne işe yarıyor onu öğrenmek istiyorum, ayrıca benim yaşadığım tıkırtı problemini yaşayan ve çözebilen varmı? Varsa nasıl çözüm bulduğunuzu bilmek isterim. Şimdiden teşekkürler...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2010 03:19 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
park sensörü hoparlörü olmasın ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2010 13:32 
Kullanıcı avatarı

Olabilir.. Hatta kesin hoparlör :good:
Ama açıkçası hiç aklıma gelmemişti :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2010 13:50 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
hoparlördür o hoparlör :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2010 23:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdal
Araç: colt 1.3 amt
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: B(+)
tıkırtı problemi illaki oluyor ,yollarımız malum helede son iki yıl doğalgaz kazı çalışmaları var ki sormayın gitsin,bende sesden rahatsız olunca bagaj kapağındaki o plastik parçayı kontrol ettim
boşluk olduğunu farkettim ve aralara çift taraflı bant yerleştirdim, ses ciddi şekilde azaldı,sonraları yine ses olayı oldu bu kez ses farklıydı,onuda buldum:makyajlı coltlarda bagajdaki ara bölmeyi tutan sağlı sollu siyah köpük tarzı malzeme varya işte o ,meğer vidaları gevşemiş sıkıverdim ses gitti
ilerde bir operasyon da orta direkte emniyet kemerlerinin olduğu kısımdaki plastik parçaya yapacağım çünkü ordada boşlu olduğunu farkettim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010 00:39 
Kullanıcı avatarı

Cevaplar için teşekkür ederim.. :good:

merdal yazdı:
tıkırtı problemi illaki oluyor ,yollarımız malum helede son iki yıl doğalgaz kazı çalışmaları var ki sormayın gitsin,bende sesden rahatsız olunca bagaj kapağındaki o plastik parçayı kontrol ettim
boşluk olduğunu farkettim ve aralara çift taraflı bant yerleştirdim, ses ciddi şekilde azaldı,sonraları yine ses olayı oldu bu kez ses farklıydı,onuda buldum:makyajlı coltlarda bagajdaki ara bölmeyi tutan sağlı sollu siyah köpük tarzı malzeme varya işte o ,meğer vidaları gevşemiş sıkıverdim ses gitti
ilerde bir operasyon da orta direkte emniyet kemerlerinin olduğu kısımdaki plastik parçaya yapacağım çünkü ordada boşlu olduğunu farkettim.

Erdal bey, size ayrıca teşekkür ediyorum çünkü bakılacak yeni bir yer daha göstermiş oldunuz, en kısa sürede ara bölmeyi tutan o siyah köpükleride kontrol edicem ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010 12:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
Bu görünen kara kutu söylediğiniz gibi park sensörünün tiz ses veren buzzer ıdır :)

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 69 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: