Zaman: 27 Nis 2024 08:29

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 961 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2014 23:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: 2011 COLT 1.3 İNVİTE AMT
Meslek: BANKACI
Kan grubu: A-
Semih kardeşim al artık bir araçta sende kurtul bizde kurtulalım, yoksa ben alıp sana hediye edeceğim;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 00:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Semih
Araç: Yok
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: 0rh+
Abi hayır demem valla :) kısmet olmadı bir türlü en son baktığım coltta biraz sorunlu gibiydi ve pek güvenemeyip soğumuştum. Almam lazım 15 km lik yolu 1 saate gitmekten bıktım çünkü.. hepimiz rahata kavuşacağız söz :) hangi aracı alırsam alayım kurtulamazsınız ama daha boya koruma işleri var ama o konuda daha çok paylaşımda bulunurum sıkıntı olmaz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 01:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: 2011 COLT 1.3 İNVİTE AMT
Meslek: BANKACI
Kan grubu: A-
;) unutma alınca resimlerini bekliyoruz Semih Kardeşim...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 07:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hüseyin
Araç: 2009 Colt 1.3 Invite
Meslek: Mali Müşavir
Kan grubu: 0RH+
hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız kullan inşallah :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 14:41 
Kullanıcı avatarı

Araç: Lancer - 2007
Meslek: Memur
Merhaba arkadaşlar.

2009 Model Yeni kasa manuel 1.3 colt var.Araç ilk sahibinden.90.000 km de.

sahibi arkadan yüksek bir araca çarpmış ve aşağıdaki listedeki parçalar yetkili serviste değişmiş.

6300 tl falan tramerde hasar gözüküyor.

motor tarafında yürüründe hiçbir hasar almamış.

aşağıdaki listeye göre bu araç 22.500 e alınırmı acaba

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 14:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: fatih
Araç: KORGUN
Meslek: finans
Önden kazalı ve şasesi eğilmiş araçtan uzak durmak faydalı.

güvercin vasıtasıyla gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2014 19:26 
Kullanıcı avatarı

Araç: 2009 Colt 1.3 Invite
Meslek: Mali Müşavir
Kan grubu: 0RH+
greenman yazdı:
Merhaba arkadaşlar.

2009 Model Yeni kasa manuel 1.3 colt var.Araç ilk sahibinden.90.000 km de.

sahibi arkadan yüksek bir araca çarpmış ve aşağıdaki listedeki parçalar yetkili serviste değişmiş.

6300 tl falan tramerde hasar gözüküyor.

motor tarafında yürüründe hiçbir hasar almamış.

aşağıdaki listeye göre bu araç 22.500 e alınırmı acaba

Resim

adaş, biraz daha bekle, üstüne biraz daha koy, temizini al.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2014 18:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fatih
Araç: 2005 Colt 1.5 AMT inStyle
Meslek: Mühendis
Kan grubu: B-
Merhabalar aşağıdaki ilanda bulunan aracı tanıyan, bilen var mı? Almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? yardımcı olursanız sevinirim.

http://sahibinden.com/165754525

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2014 18:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: aytekin
Araç: mitsubishi colt 1.3 elegance 2012
Meslek: eğitim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2839/detay
almayı düşünüyorum, il dışında. gittiğimde servise götüreceğim. nelere dikkat edeyim. ufak çaplı kazaları var ama önemli olduğunu sanmıyorum. lpgli olması sorun oluşturur mu.genel olarak tavsiyelerinizi almak isterim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 00:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet
Araç: 2012 mitsubishi colt elegance 1.3MT
Meslek: öğretmen
Kan grubu: arh+
arkadaşlar siteye de ilan verdim sahibinden.com a da...Bu başlıkta araç arayan arkadaşları görünce buraya da yazma gereği hissettim. yanlış yaptıysam kusura bakmayın. 2012 model boyasız kazasız manuel colt umu satıyorum. 2012 model ama 2013 şubat ayında trafiğe çıktı. aslında son üretilen coltlardan... En ufak bir kazası yok ufak tefek iki üç çizik olabilir öyle göze çarpan şeyler değil lafı da edilmez ama siteye yalancı çıkmak istemediğimden en ufak şeyi de belirtmek istiyorum.. Ön tamponda sis farının ustunde 3 cm lik bir çatlak var. iyice eğilmeyinc görünmüyor bile... muhtemelen ben söylemesem siz de görmezsiniz. kaskosu var aracın ama o kadar ufak bir şy için arabayı elletmek istemedim. ben 18000 km de demiştim tahminen ama demin baktım aslında 17300km de. 8000km de yıllık bakıma girdi. Garantisi devam ediyor. İtinalı kullanırım. kendim yıkarım neyse çok lafa gerek yok. ilgilenen arkadaşlar msj atsın son fiyat olarak 30 bin düşünüyorum site üyesi arkadaşlar için küçük bir pazarlık daha yapabilirim.
Bu arada kimse beni yanlış anlamasın ama bir şeye değinmek istiyorum. Anladığım kadarıyla sitedeki arkadaşlar genelde AMT kullanıcısı ve coltta AMT daha yaygın. AMT tavsiyesi daha fazla ama manuelin de AMT ye göre artıları var. Zaten bazı yerlerde değinmişsiniz ama sadece hatırlatmak istedim. Manuellerde cleartec motor ve start-stop özelliği var amtlerde yok.... Bir de elegance lerde manuel amt den daha az yakar. (daha önce değinilmiş eleştirmek gibi bir gayem yok Manuel kullanıcısı olarak Savunma psikolojisi :) Ha bu arada fiyatlandırmada sıfır amt ile sıfır manuel arasında yanılmıyorsam sadece 850 tl gibi bir fark var. Bunu belirttim çünki diğer markalarda otomotikler manuellerden yaklaşık 3-5 bin daha pahalı.. hatta vw nin dsg şanzımanında sıfırlarda bu fark onbin liraları buluyor. Ama coltta arada sadece 850 tl fark vardı. Bunu belirtme sebebim bazı arkadaşlar arayıp amt olsa tamam ama manuel için fiyat fazla deyince dayanamayıp yazdım buraya... Yoksa amt ile ilgili herhangi bir eleştrim yok. Zaten test sürüşü dışında amt ile bir tecrubem yok.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 00:28 
Kullanıcı avatarı

bu da sahibinden linki
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 023/detay/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 00:36 
Kullanıcı avatarı

aytekin61 yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-bakimli-temiz-70000-km-183512839/detay
almayı düşünüyorum, il dışında. gittiğimde servise götüreceğim. nelere dikkat edeyim. ufak çaplı kazaları var ama önemli olduğunu sanmıyorum. lpgli olması sorun oluşturur mu.genel olarak tavsiyelerinizi almak isterim.

Lpg de subap erimesinden bahsedilmiş bazı yerlerde ama sanırım ustalar edinilen tasarrufla bu riski göze almaya değer gibi bir yorumda bulunmuşlardı. Bir de bu sorundn bahseden kişi sayısı epey az. İyi bir lpg kiti ise ve takanlar işinin ehli ise bence hiç mahsuru yok hatta avantajı bile var.
servis işini iyi yaparsa zaten neyi var neyi yok size söylerler. Sizin dikkat etmeniz gerekenlere gelince bu başlığın ilk mesajına bakarsanız ustamız zaten detaylı bir liste vermiş :) Kzalar önemsiz ise fiyat gayet makul. Ama çok dikkatli olun çok önemsiz görünen bazı kazalarda iceberg in görünmeyen yüzü insanı dumura uğratabiliyor. Örneğin sadece çamurluğu boyalı olan bir civic alan bir arkadaş bir yıl sonra civic in pertli olduğunu öğreniyor. plakadan sorgulatmakla yetinmeyin motor şase nosuna da baktırın. tramer kaydının olmaması da yeterli değil iyi bir servise paradan kaçmadan iğneden ipliğe chek ettirin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 01:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: mesut
Araç: COLT 1.5 İnstyle AMT 109 HP ;)
Meslek: makine teknikeri
Kan grubu: a+
philosophe63 yazdı:

Bende 2005 1,5 instyle var yeni kasalar çok hoşuma gidiyor ama şuanki kasasıda çok güzel bana göre ilerde nasipse değiştirim tabi, ilanları geziyordum direk dikkatimi çekti, aracınız çok güzelmiş maaşallah, çok güzel bakmışsınız belli.

Alıcı değil bakıcıyız. :MCT:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 03:34 
Kullanıcı avatarı

mesut52_34 yazdı:
philosophe63 yazdı:

Bende 2005 1,5 instyle var yeni kasalar çok hoşuma gidiyor ama şuanki kasasıda çok güzel bana göre ilerde nasipse değiştirim tabi, ilanları geziyordum direk dikkatimi çekti, aracınız çok güzelmiş maaşallah, çok güzel bakmışsınız belli.

teşekkürler Sıfırdan biraz eski diyebilirim :) Ben ona bakacam ki o da bana ve aileme iyibaksın her konuda... benim anlayışım budur. Benim hiç eski kasa coltum olmadı açıkçası bana da eski kasalar daha ilginç daha cazip geliyor. herhalde bizde olmayanı merak etmek insanın fıtratında var :) Coltla ilgili problemim yok tek derdim ailemin buyuyor olması ve kiracılık... Şu an için satarsam onu herhalde bir eve peşinat yapacağım. İlerde ise daha büyk bir aile aracı lazım olacak bana... Gücüm yetmezse de bir iki yıl sonra belki 2005-2006 bir colt alabilirim ev işi olursa... Allah herkesin gönlüne göre versin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 11:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Sercan YAŞAR
Araç: 2011 Mitsubishi Colt Elegance
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: Brh+
aytekin61 yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-bakimli-temiz-70000-km-183512839/detay

aytekin hocam selamlar. verdiğiniz linkteki araç sıkıntılı galiba.çünkü bende araç almadan önce favorilerde tutmuştum aracı taa ağustosta koyuldu ilk ilana.sonra arkadaş satamayınca yeni fotolarla aynı ilandan bir tane daha açtı. hala daha satamamış gördüğüm kadarıyla.hocam aracı beğendiyseniz de çok iyi incelemenizi ve inceletmenizi tavsiye ediyorum.çünkü sıkıntı olabilir ağustostan bu yana durduğuna göre.

Belki Bir Gün Herkes 4. Yıldızı Takacak Ama Tarih İlk Bizi Yazacak!!!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 16:23 
Kullanıcı avatarı

philosophe63 yazdı:
mesut52_34 yazdı:
philosophe63 yazdı:

teşekkürler Sıfırdan biraz eski diyebilirim :) Ben ona bakacam ki o da bana ve aileme iyibaksın her konuda... benim anlayışım budur. Benim hiç eski kasa coltum olmadı açıkçası bana da eski kasalar daha ilginç daha cazip geliyor. herhalde bizde olmayanı merak etmek insanın fıtratında var :) Coltla ilgili problemim yok tek derdim ailemin buyuyor olması ve kiracılık... Şu an için satarsam onu herhalde bir eve peşinat yapacağım. İlerde ise daha büyk bir aile aracı lazım olacak bana... Gücüm yetmezse de bir iki yıl sonra belki 2005-2006 bir colt alabilirim ev işi olursa... Allah herkesin gönlüne göre versin...

Allah kolaylık versin, kira işi zor bir an önce ev sahibi olmakda büyük fayda var tabi.

Araç olarak 2005 coltumu aldım alalı 4 disk + balata masrafım + yağ + filtre masraflarm oldu şimdilik, tabi insan isterse masraf yapabiliyor ama gerek yok bizde :kart: böyle sürceğimize efendi efendi gidiyoruz tosunumla. :friends:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 17:11 
Kullanıcı avatarı

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 17:46 
Kullanıcı avatarı

philosophe63 yazdı:
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

Saol sende, inşallah evden sonra şöyle güzel bir büyük köpekbalığı alırsın inşallah, benimde ilerki hedefim ya yeni kasa colt (memnun olmadığımdan değil hatta muadillerine göre çok çok üstün ama sonuçta belli bir miktar para var aracın üzerinde ve bizde bunu yenileyerek zarar etmemeliyiz.) yada bir lancer inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014 18:06 
Kullanıcı avatarı

Allah gönlüne göre versin :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2014 15:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: murat
Araç: colt
Meslek: akademisyen
Kan grubu: Arh+
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 505/detay/
nasıl acaba?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 961 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 89 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye