Zaman: 16 Haz 2024 10:11

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 12 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2010 23:42 
Kullanıcı avatarı

İsim: hilmi
Araç: mitsubishi carisma
Meslek: memur
Kan grubu: BRh+
merhaba arkadaşlar.kocaeliden herkese selamlar.adım hilmi. Ttipi cezaevinde çalışıyorum. elimde almanyadan gelmiş çıkma bir yakıt pompası var. almanyadan geldiği kutusunda duruyor, çalışır durumda ,aracımın eski sahibinin yedek olarak getirttiği bu pompa fazladan elinde kalmış, aracı satarken beraber verdi.şimdi ben lpg taktırmayı düşündüğümden bu pompayı değerlendirip parasıyla lpg sisteminin parasının bir kısmını karşılamayı düşünüyorum. ihtiyacı olan arkadaşlar numaradan bana ulaşabilir.cezaevine telefonla girilmesi yasak olduğundan saat 17.00 den sonra bana ulaşılabilir.ilginize teşekkür ederim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 00:07 
Carisma Uzmanı

İsim: Bahattin
Araç: Proton 1.6GLX
Meslek: Teolog
Kan grubu: Brh+
Hoşgeldınız.
Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?
Lpg ye katkı sağlayacak falan dediğinize göre epey yüksek olması lazım.

http://www.mscsi.net/destek

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 00:27 
Kullanıcı avatarı

merhaba , öyle uçuk bir fiyat düşünmüyorum ama işime de yarayacak ,ileride bana lazım olduğunda keşke satmasaydım demeyeceğim bir fiyat olmalı. siz uzunca zamandır bu işin içindesiniz herhalde anladığım kadarıyla ,ne fiyat istemeliyim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 00:46 
Carisma Uzmanı

İsim: Bahattin
Araç: Proton 1.6GLX
Meslek: Teolog
Kan grubu: Brh+
Merhaba
Serviste ki fiyatına falan bakarsak epey para ama alternatifleri konusunda araştırma yapıyorum.
Megane1 lerin pompasının uygun olma ihtimali çook yuksek.
Onunda orj. fiyatı 60-80 lira arası.
Yanı öyle yuksek fıyata satamazsınız. Şimdiye kadarda forumda arayan olmadı hiç.

http://www.mscsi.net/destek

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 17:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: Emin Yıldız
Araç: 2011 Lancer 1.6 Invite SportSedan SR
Meslek: Advocate
Kan grubu: 0Rh+
kötü benzin kullanmadıktan sonra benzin pompası pek sorun çıkaracak bir parça değil. carisma sahipleri araçlarına gereken özeni gösterdiği için benzin istasyonu seçiminde de itinalı olacaklarını tahmin ediyorum. uygun bir fiyat bile söyleseniz alıcısı çıkmaz gibi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 19:20 
Kullanıcı avatarı

Araç: 2001 Carisma GDI Avance
Ben 2-3 ay evvel usta arabamın gaz kesme sorununu benzin pompasından zannettiği için gereksiz yere sağlam pompayı değiştirttim. O zaman yeni pompayı 90 TL ye almıştım. Bu iyisinden yan sanayi fiyatı. Serviste kaç para bilmiyorum. (Çıkan pompa da bir kenarda duruyor. Bir ara sahibinden.com'da falan satmayı deneyeceğim.) Sizin pompa da muhtemelen olsa olsa bu fiyata gider diye düşünüyorum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2010 20:17 
Kullanıcı avatarı

ilginize teşekkür ederim .aldığım istihbarat yanlış çıktı galiba, ben de bayağı umutlanmıştım. 80-90 tl için elimdeki yedeği satmaya değmez..nasıl olsa bir gün işe yarar ..

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 23:03 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Kan grubu: A+
alaybeyi yazdı:
ilginize teşekkür ederim .aldığım istihbarat yanlış çıktı galiba, ben de bayağı umutlanmıştım. 80-90 tl için elimdeki yedeği satmaya değmez..nasıl olsa bir gün işe yarar ..

aldığınız istihbarat 900 gibi bir rakamsa bazı modeller için geçerli olabilir. hangi modele uyumlu olduğunu belirtin. bazı modellerde benzin filtresi ile pompa beraber oluyor. ama neticede çok fazla fiyat verecek çıkmaz sanırım. belki benim araca uyarsa bir bakarız. birde fotosunu ekleyin. şunu da insaniyet namına söyleyeyim. lpg taktırmak bazı araçların benzin pompasını boza biliyor. sizin de ihtiyacınız olabilir. hele siz bir fiyat ve model söyleyin

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2010 23:44 
Kullanıcı avatarı

merhaba,elimde olan pompa,2000model mitsubishi carisma1.6 glx' in depo içi yakıt pompası.filtresi ve şamandırasıyla beraber .yaklaşık 20-25 cm boyunda beyaz plastik gövdeli bir pompa , bir de yanında bir karış boyunda iki ucu soketli bir kablo var ..arabayı aldığım şahıs kendi pompası bozulduğunda uygun fiyata bulamadığı için almanyadan istettiğini, gelmesi gecikince , serviste 1500 tl ye taktırdığını , almanyadan getirttiği pompayı da lazım olur diye yedekte tuttuğunu söyledi .alırken de arabayla beraber bana verdi..kocaelide pompa arayan biri olduğunu söylediler. arabanın kaç model olduğunu bilmiyorum ama gdi idi ve benim 2000 glx le aynı depo içi yakıt pompası olduğunu gördüm.buna göreaynı yıllarda üretilen glx ve gdi ye uyabilir diyebilirim..resmi nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum öğrendiğimde eklemeye çalışırım.fiyatı konusunda şimdi ne desem bilemiyorum.900 gibi bir rakam benim için ilaç gibi gelir ,çünkü aldıktan sonra bakımına ve şanzıman problemine 2000 tl gibi bir para harcadım şu anda bütçemi aşmış durumdayım ve benzin parasını düşünmekten aldığım arabayı zevkle kullanamadım.lpg taktırmam lazım.pompaya ihtiyacınız varsa numaram 05303470929 arayın görüşelim hem tanışmış oluruz hem de fiyat konusunu görüşürüz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011 11:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: serkan
Araç: Mıtsubıshı Carizma 1.8 GDI
Meslek: özel sektör
Kan grubu: 0rh+
Kullanıcı Kontrol PaneliÖzel mesaj

İsim: serkan
Araç: Mıtsubıshı Carizma 1.8 GDI
Meslek: özel sektör
Kan grubu: 0rh+
Yaş: 37 İyi günler arkadaşlar.Öncelikle herkese teşekkür ederim.
benim, 1.8..GDI .. 2000 model carizma sahibiyim ve şu aralar arızasıyla uğraşıyorum.kısaca bahsedeyim.önceleri ilk çalıştırdığımda ,hiç sorunsuz çalışıyordu .fakat belli bir süre gittikten sonra stop edip ,biraz durduktan sonra tekrar çalıştırmak istediğimde .hemen çalışmıyor ve en az 20-30 defa marşa bastıkta sonra yada biraz bekledikten sonra çalışıyordu .fakat ,çalışıncada stop etmeden istediğn yere kadar gidiyordu.böyle idare ediyordum.son zamanlarda ise 550 km yada 100 km kadar gittikten sonra araç hareket halindeyken birden stop etmeye başladı.bende yolda kalmaktansa biran önce yaptırmak istedim ve servise götürdüm.serviste bana.benzin basınç pompası(basınç regülatörü)olduğunu söyledi(öntarafta olan).bende çıkma buldum ve taktırdım.bununla birlikte depodaki pompayıda değiştirtdim. servis bana sorunu çözdüklerini söylediler ve aracı aldım.650 km.gayet iyi bir yolculuk yaptık ve şehir içindede biraz kullandım.hızlanması ve çekişi çok güzeldi.arbayı kapının önüne parkettim ve ertesi gün tekrar biryere gitmem gerekti ve çalıştırdım.2 metre gittim ve durdu birdahada çalışmadı.yokuş aşağı dururken biraz çalışıyor ama sonra tekleyerek stop ediyor. araba kapının önünde şimdi yatıyor.gayet iyi çalışan bi araba ne olduda tekrar arıza yaptı anlamadım.servisi aradım.depodaki pompayı yan sanayi pompa takmışlar.acaba ondan olabilir mi. basıncı yetersiz olabilir mi. marş basıyor fakat araba çalışmıyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler. Depodaki pompayla ilgiliyse sevgili dostlar,bana pompa lazım olacak bilginize.0535 6868986

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2011 22:21 
Kullanıcı avatarı

maddi sıkıntıyı atlattığımdan elimdeki yedek pompayı satmaktan vazgeçtim. ileride pompa arızası ile karşılaşıp pompa aramak zorunda kalabileceğimden bu konuyu kapatmak istiyorum .yönetici arkadaşlar bu konuyu kapatmada yardımcı olabilir mi acaba .. teşekkür ederim..

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2011 22:26 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
konu kilitlenmiştir

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 12 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye