Zaman: 29 Mar 2024 00:58

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2017 19:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: uluhan
Araç: Carisma
Meslek: Ticaret
Kan grubu: arh+
Selamlar buraya da yazmıştım carisma arıyorum diye 2 hafta kadar önce 220binde hiç tüp takılmamış gayet temiz kazasız bi carisma buldum ve aldım , rot başları ve sol salıncak dışında acil bi masrafı yok çok şükür :)

Vites kolu burcu arıyorum henüz biyerde karşıma çıkmadı bulamadım yani usta bulamazsan yaptırırız falan dedi baya bi boşluk var vites kolunda , nerden bulabilirim ?

Bi de bagaj pandizotu kırık ondan bulmam gerekiyor onu da bulamadım hatchback arabam.
Balıkesir Bandırmada ikamet ediyorum.

Benzinle şehirlerarası 100-130 klima eco modda 28-35 kuruş yakıyor trafik durumuna göre , şehir içi trafikte klima açık 45 kuruşa kadar çıkıyor yakıtı, LPG taktırmayı düşünüyorum hangi kit hangi model önerirsiniz ? Ben Atiker safefast ya da fast tipi olarak düşünüyorum ama arada kaldım brc , akl iyi gibi diyorlar hangisi daha uyumlu yakıt ne kadar farkeder ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017 11:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
uluhancanpulat yazdı:
Selamlar buraya da yazmıştım carisma arıyorum diye 2 hafta kadar önce 220binde hiç tüp takılmamış gayet temiz kazasız bi carisma buldum ve aldım , rot başları ve sol salıncak dışında acil bi masrafı yok çok şükür :)

Vites kolu burcu arıyorum henüz biyerde karşıma çıkmadı bulamadım yani usta bulamazsan yaptırırız falan dedi baya bi boşluk var vites kolunda , nerden bulabilirim ?

Bi de bagaj pandizotu kırık ondan bulmam gerekiyor onu da bulamadım hatchback arabam.
Balıkesir Bandırmada ikamet ediyorum.

Benzinle şehirlerarası 100-130 klima eco modda 28-35 kuruş yakıyor trafik durumuna göre , şehir içi trafikte klima açık 45 kuruşa kadar çıkıyor yakıtı, LPG taktırmayı düşünüyorum hangi kit hangi model önerirsiniz ? Ben Atiker safefast ya da fast tipi olarak düşünüyorum ama arada kaldım brc , akl iyi gibi diyorlar hangisi daha uyumlu yakıt ne kadar farkeder ?

Yaşadığınız şehirde yoksa yakın şehirlere bakın derim, yakın olsa buyrun Konya'ya gelin burda japoncuda çok Mitsubishi servisde var.

Bagaj pandizotu için orjinal bulamassanız, pandizotçular var, çok ince sunta veya melamine benzer malzemeden yapıp kaplıyorlar.

LPG konusunda servis markadan ziyade OBD'li lit al demişti. AKL veya Atiker sorunsuzmuş ama obd olsun dediler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017 13:48 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
vites kolu burcunu Tornacıda yaptırabilirsiniz.
Atiker bencede f/p olarak iyi tercih. OBD'li olmasına- daha pahalı ise- gerek var mı emin değilim: aracın model yılı nedeniyle.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: