Zaman: 28 Mar 2024 11:16

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: MULTİMEDİA VE NAVİGASYON
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2016 16:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: BEKTAŞ
Araç: 2015 ASX İNTENSE
Meslek: MEMUR
Kan grubu: Ab -
Değerli arkadaşlar yeniden merhabalar. Aracımda bulunan Blaupunkt marka multimedia sisteminin menüsünde navigasyon seçeneğini göremedim. Araştırmalarımda İlk karşıma çıkan microSd yuvasının boş olduğuydu. Bu sistem navigasyonu microSd kart üzerinden okuyor.Sanıyorum aldığım beyefendi video müzik vs. yüklemek için çıkartmış olabilir düşüncesindeyim. Karşınıza böyle bir sorun çıktımı. Ayrıca internetten indirmeye çalıştığım navigasyon yazılımları ile bunu çözebileceğimi düşünüyorum aklınıza gelen farklı bir durum söz konusu olursa katkılarınızı bekliyorum. Saygılar.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: MULTİMEDİA VE NAVİGASYON
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2016 18:31 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
http://www.mitsubishi-motors.com.tr/ass ... 2015.5.pdf

Bektaş'cım E-Broşürde şöyle yazıyor. ''ASX’in bütün donanım paketlerinde standart olarak sunulan 6,2” yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlı multimedia sistemi sayesinde yolculuklarınız artık çok daha keyifli. Navigasyon, Bluetooth, USB bağlantısı, SD kart girişi gibi birçok özellik Blaupunkt marka multimedia sisteminizde kullanımınıza hazır. Bazı donanımlar ülkeye göre değişiklik gösterebilir; güncel bilgiler için lütfen en yakın yetkili satıcımıza başvurunuz. ''
Navigasyon ülkemize gelen araçlarda olmayabilir mi acep? :Search:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 21:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahmet
Araç: mitsubishi asx
Meslek: serbest
Sayın shelpe, tahmin ettiğiniz gibi navigasyon bilgilerini (lisans, harita, bina, yükselti, hız vb.) Micro SD üzerinden okuyor. SD kart içerisinde Mobilenavigator isimli bir klasör mevcut. Normalde araç üzerinde geliyor. Internetten indirdiğiniz kırık yazılımlar ile sorunu çözebilirsiniz; ancak paylaşım yapıldıkça haritanızı güncelleyebilirsiniz. Belki servis bu kartı kaybettiğinizi/alırken eksik olduğunu beyan ettiğinizde yenisini üretebilir/temin edebilir. Kazasız sürüşler dilerim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2016 20:30 
Kullanıcı avatarı

manito yazdı:
Sayın shelpe, tahmin ettiğiniz gibi navigasyon bilgilerini (lisans, harita, bina, yükselti, hız vb.) Micro SD üzerinden okuyor. SD kart içerisinde Mobilenavigator isimli bir klasör mevcut. Normalde araç üzerinde geliyor. Internetten indirdiğiniz kırık yazılımlar ile sorunu çözebilirsiniz; ancak paylaşım yapıldıkça haritanızı güncelleyebilirsiniz. Belki servis bu kartı kaybettiğinizi/alırken eksik olduğunu beyan ettiğinizde yenisini üretebilir/temin edebilir. Kazasız sürüşler dilerim.

Sayın manito dediğiniz gibi yazılım indirdim fakat net bir sonuç alamadım. Servisi aradım sağolsunlar ilgileneceklerini söylediler. Sanırım cumartesi günü sonca kavuşturacağım bilgilendiririm. Ayrıca güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2016 21:03 
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar navigasyon sorununu çözdüm.İnternetten indirdiğim navigasyon yazılımı ile güncel haritalarıda yükleyerek çalışır hale getirdim ihtiyacı olan arkadaşım olursa yardım edebilirim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2016 21:50 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
shelpe yazdı:
Değerli arkadaşlar navigasyon sorununu çözdüm.İnternetten indirdiğim navigasyon yazılımı ile güncel haritalarıda yükleyerek çalışır hale getirdim ihtiyacı olan arkadaşım olursa yardım edebilirim.

:vauv: Becerikli kardeşim benim. Eline sağlık. Güzel günlerde kullan inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2016 13:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: omer
Araç: asx
Meslek: öğretmen
Kan grubu: 0+
shelpe yazdı:

benim ihtiyacım oldu şuna bir bakar mısın?
viewtopic.php?f=42&t=11670

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2016 08:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: Mitsubishi ASX 2011 INVITE
Meslek: Akademisyen
Merhaba Arkadaşlar

2011 model invite aracıma navigasyon taktırmayı düşünüyorum. Cihazı yurtdışından alabilirim. Ama hangi cihazı almalıyım da kafam çok karıştı. İnternette bir sürü alternatif var.

Benim için en önemli konu haritası. Ülkenin her köşesindeki yola ihtiyacım olabiliyor. Haritanın güncellenme sıklığıda önemli. Sanırım sd karttan müzik çalma üç aşağı beş yukarı her modelde aynıdır.

Kullanan arkadaşlar hangi ürünü tavsiye eder. Cihaz alınırken nelere dikakt edilmelidir?

Teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2016 09:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: omer
Meslek: öğretmen
hocam şuraya bak desteği falan var rahat edersiniz.

http://www.necvox.com.tr/NECVOX-DVA-982 ... 118.html#0

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2016 18:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim
Araç: ASX 2015
Meslek: Bilişim Uzmanı
Merhaba shelpe kardeşim, benim de ASX 2015 model intense. Blaupunkt San Diego S530 multimedia var aracımda. Bunun hem sisteminin hem de navigasyonun güncel yazılımları var mı elinizde? Ben temin edemedim.

Şimdiden teşekkürler.
İyi günler iyi çalışmalar dilerim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2016 22:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: Osman Nuri
Araç: Mitsubishi ASX
Meslek: Öğretmen
2015 ASX invite modelindeki multimedia sisteminin marka ve modeli : Blaupunkt San Diego 530 (EU)

GÜNCELLEME:

Şu adrese https://www.blaupunkt.com/en/servicesupport/car-multimedia/downloads/updates/ giriyoruz. San Diego 530 (EU) (1011303530001) linkini tıklıyoruz.
Açılan sayfa şu olmalı

http://www.blaupunkt.com/en/nc/services ... cedoku_pi1[view]=single

Software (Updates) bölümünden indirebilirsiniz. Direkt linki ise https://www.blaupunkt.com/fileadmin/user_upload/Service/SERVICEDOKU_ZIEL/SW/20151218/1011303530001_SW_20151218.zip

Nasıl yapacağınızı anlatan pdf de var.
Bu güncelleme sonrası bazı radyo istasyonları hatalı RDS sundukları için kilitlenme sorunu vardı, çözülmüş oluyor.

Güncelleme : 7 Mayıs 2019

En son ono tarafından 07 May 2019 12:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017 16:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: onur
Meslek: ofis
Merhaba shelpe , bende de aynı sıkıntı var. Aracım 2015 model intense hangi programlarla çözdün yardımcı olabilir misin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2017 00:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: ersin
Araç: citak
Meslek: veteriner
Arkadaslar merhaba 2011 asx de navıgasyon problemı yasıyorum. Sureklı yazılım hatası verıyor.Necvox guncel yazılımı elınde olan var mı acaba paylasırsanız sevınırım . Ilgınız ıcın simdiden tesekkur ederım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2018 13:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: Habip
Araç: ASX İNTENSE 2017
Meslek: EĞİTİM
1- 2017 ASX İNTENSE sahibiyim araçta kullanılan DAIICHI müzik/eğlence/navigasyon sistemi hakkında kullanım kılavuzu çok yüzeysel hazırlanmış. Bu cihazla ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabiliriz acaba?
2-Bu cihaza iPhone bağlanabilir mi? (CarPlay) özelliği var mı acaba? Teşekkür ederim.u

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019 02:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mehmet
Araç: 2004 Accord+2016 Space Star CVT
Meslek: Kötü Adam
Kan grubu: A Rh
[quote="shelpe"]Değerli arkadaşlar navigasyon sorununu çözdüm.İnternetten indirdiğim navigasyon yazılımı ile güncel haritalarıda yükleyerek çalışır hale getirdim ihtiyacı olan arkadaşım olursa yardım edebilirim.Merhaba arkadaşım.Bu navigasyon güncelleme olayını bir türlü çözemedim.2016 spacestar var bende.San Diego BLAUPUNKT 530 Modeli.İndirmiş olduğum dosya yanlışmı doğrumu onunda farkında değilim.Orjinal karttaki dosyalar 460Mb.Güncelleme dosyası 54Mb.Bu dosyayı navigasyona yüklemeyi nasıl yapacağız.Sd kartı komplemi siliyoruz.?Navigasyonum 2016 da ki güncellemede duruyor hala.Güncelleme işini başaramıyorum.Resim.Tşkler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2019 13:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: Osman Nuri
Araç: Mitsubishi ASX
Meslek: Öğretmen
mhmt_trn yazdı:
Değerli arkadaşlar navigasyon sorununu çözdüm.İnternetten indirdiğim navigasyon yazılımı ile güncel haritalarıda yükleyerek çalışır hale getirdim ihtiyacı olan arkadaşım olursa yardım edebilirim.Merhaba arkadaşım.Bu navigasyon güncelleme olayını bir türlü çözemedim.2016 spacestar var bende.San Diego BLAUPUNKT 530 Modeli.İndirmiş olduğum dosya yanlışmı doğrumu onunda farkında değilim.Orjinal karttaki dosyalar 460Mb.Güncelleme dosyası 54Mb.Bu dosyayı navigasyona yüklemeyi nasıl yapacağız.Sd kartı komplemi siliyoruz.?Navigasyonum 2016 da ki güncellemede duruyor hala.Güncelleme işini başaramıyorum.Tşkler.

Bu dosyalar navigasyonu güncellemek için değil. Cihazın kendini güncellemek için. Resimde de görülen SD.zip dosyasının içeriğini boş bir micro sd karta atın. Cihaz kapalıyken navigasyon için olan micro sd kartı çıkarıp yerine bunu takıp cihazı açın.

Navigasyonu güncellemek için https://www.naviextras.com sitesinden program indirmelisiniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: