Zaman: 29 Mar 2024 02:19

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 219 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Attrage sahipleri buraya
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2016 11:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
9. sorunuzun cevabı: Elektrikli direksiyon motoru. Direksiyonu çevirdiğinizde motor devreye girdiği için o sesi duyuyorsunuz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2016 11:16 
Kullanıcı avatarı

sevketoz320 yazdı:
Selamlar. 2010 Colt'umu satip (ailemiz genislediginden dolayi) 2014 cvt attrage almaya karar verdim. Umarim Colt'taki memnuniyetim devam eder.

Colttan Attrage a geçenler genelde çok memnun. Siz de memnun olursunuz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2016 17:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: haydar
Araç: 2015 Mitsubishi Attrage 1,2 İntense
Meslek: memur
Kan grubu: Brh+
Benimki de manuel, çok memnunum ama biraz bozuk zeminlerde süspansiyonlar ya sertlikten yada çok iyi olmadığından vuruntu yapabiliyor veya konforsuz sürüşe neden olabiliyor. Onun dışında neresine baksam on numara araç bence...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2016 10:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: Mitsubishi Attrage 2015 1.2 CVT
Meslek: Memur
Merhabalar, ben de aranıza katıldım. Attrage'dan çok memnunum. Fiyat/Performans oranı çok yüksek bir araç.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2016 10:28 
Kullanıcı avatarı

HAyırlı olsun aracınız, İyi günlerde kulanın. Aramıza hoşgeldiniz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2016 11:54 
Kullanıcı avatarı

Çok teşekkür ederim, güzel mesajlarınız için

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2016 15:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: can
Araç: Outlander2003/2011 itfiş
Meslek: eskiborsacı
Arkadaşlar attrage yi binerek test ettim. Ne yazık ki olumlu not veremedim. Çok genel olarak değerlendiriyorum.

En baştaki sebebi araç motoru yetersiz. Gaza bassanda çoğu zaman büyük vites kullanıyormuş gibi geliyor.
ikinci nedeni klasik mitsubishi güveni vermiyor sanki karton bir kaportaya sahipmiş gibi. Yumruk atsam kaportayı geçecekmiş gibi bir his uyandırdı bende.

İyi yanları ise : Özellik olarak bir çok fonksiyon var ona lafım yok. Yakıt çok düşük.
Bayan aracı olarak güzel yumuşak (hatta bir kaç sefer debriaja bakmak zorunda kaldım acaba doğru yeremi basıyorum diye.)

Araçtan güvenli ve güçlü bir sürüş dışında beklentisi olmayan bir sürücüyüm. Çoğu zaman klima bile kullanmam. Eski kafalı desek daha doğru sanırım. Benim tarzımda araca bakan kişi Attrageyi seçmez eski yada yeni kasa coltu tercih eder.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2016 16:22 
Kullanıcı avatarı

canztr yazdı:
Arkadaşlar attrage yi binerek test ettim. Ne yazık ki olumlu not veremedim. Çok genel olarak değerlendiriyorum.

En baştaki sebebi araç motoru yetersiz. Gaza bassanda çoğu zaman büyük vites kullanıyormuş gibi geliyor.
ikinci nedeni klasik mitsubishi güveni vermiyor sanki karton bir kaportaya sahipmiş gibi. Yumruk atsam kaportayı geçecekmiş gibi bir his uyandırdı bende.

İyi yanları ise : Özellik olarak bir çok fonksiyon var ona lafım yok. Yakıt çok düşük.
Bayan aracı olarak güzel yumuşak (hatta bir kaç sefer debriaja bakmak zorunda kaldım acaba doğru yeremi basıyorum diye.)

Araçtan güvenli ve güçlü bir sürüş dışında beklentisi olmayan bir sürücüyüm. Çoğu zaman klima bile kullanmam. Eski kafalı desek daha doğru sanırım. Benim tarzımda araca bakan kişi Attrageyi seçmez eski yada yeni kasa coltu tercih eder.

Sizi anca 2.0 TDI bir motor keser. Zira Attrage 1.4 litre olan bütün motorlardan daha canlı. Güvenlik olarak da b segmentin en üst sıralarında yer alır. Ben 57000 km dir kullanıyorum. Bana hiç güvensiz hissettirmedi. Milletin focusla dönemediği virajları ben attrage ile dönüyorum.(aynı hızda dönemiyorlar). Daha önce kullandığım 1.6 araçlardan bir tık hantal olsa da bunu otomatik vitese bağlıyorum. Manuelde daha iyi performans verdiğini de biliyorum. Çünkü üzerinde cvt viskos kavramalı şanzıman var.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2016 12:04 
Kullanıcı avatarı

canztr yazdı:

Görüşlerine tamamen saygı duymakla beraber sevgili canztr, birkaç şey de ben söylemek istiyorum. Öncelikle araç zaten motor performansı bekleyenlere hitap etmiyor. Az benzin tüketip özellikle şehir içinde kullanacaklara hitap ediyor. Bu nedenle motor performansının bir Attrage kullanıcısı olarak ben yeterli görüyorum. Çünkü ben de böyle bir beklenti ile aracı aldım. Kaporta zayıflığına gelince, araç düşük sınıf araç olduğu için çok sağlam bir kaporta bekleyemeyiz. Nitekim araç zaten hafif ve B sınıf bir araç. Her ne kadar bana da kaporta zayıf gibi gelse de bazı testlerde araç kaporta işçiliğinin iyi olduğu yorumları duydum. Hem Attrage, hem Spacestar videolarında. Biliyorsunuz ikisi aynı platform araçları. Bunun yanısıra RISE gövde sisteminin bulunması kaportayı görmezden gelmenizi sağlayabilir. Bence önemli olan büyük çarpışmalarda sağlam duracak bir şasedir. Ayrıca aracın yanılmıyorsam Asean NCAP ta5, Euro NCAP'ta 4 yıldızı var.
Bunlar da benim görüşlerim :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2016 12:08 
Kullanıcı avatarı

Bir de şunu eklemek lazım sanırım, araçta sürekli devrede ESP, ASTC ve BAS gibi sistemler var. Virajlara girişlerde veya olası savrulmalara karşı araç sürekli devrede olan bir güvenlik sistemine sahip. Çok iddialı değilim, yanlış anlamayın, aşırı güvenli bir araç demiyorum ama emin olun aynı sınıftaki Symbol, 301 vs bu araçla kıyas yapılamaz. Kesinlikle Attrage daha iyi. Ben 13000 km kadardır kullanıyorum, Ankara'dan Antalya, Kırıkkale, Bolu, İstanbul vs birçok uzunyol yaptım ve çok memnunum.
Ciddi diyebileceğim hiçbir güvenlik zafiyeti yaşamadım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2016 14:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Emrah
Araç: TOPÇUOĞLU
Meslek: BT
Bende bu aralar almayi düşünüyorum otomatik versiyonunu. Sizce son donanim paketleri gereklimi cruise nav. Vs. Gibi. Fiyatlar değişiyor tabi duruma gore az kullanilmis ikinci el düşünüyorum. Cevremden tipi cok kotu elinde kalir diye yorumlar geliyor surekli. Ama ozellikleri otomatik olusuyla fiyat araligi gayet iyi görünüyor. Kullanan arkadaslara soruyorum pismanlik yasadinizmi samimiyetinizle soylermisiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2016 12:35 
Kullanıcı avatarı

Ben her gün ne kadar doğru bir kara verdiğimi daha iyi anlıyorum. Arabanın bence tek kötü yanı bundan sonra daha düşük donanımda bir arabadan lezzet aldırmaması. İkinci eli biraz yavaş ama ben arabayı satmak için almadım. Başkası için araba almaya karşıyım. Piyasa arabası alanlar hep başkalrını düşünüyorlar. Ticaretini yapanlar hariç tabi. Konforu ve ekonomisiyle ve de sağlam otomatik vitesiyle piyasada tek geçerim. Donanım zaten üst segmetinin bile bir çok modelinden daha iyi.
Ben focusu 3 ayda ladayı 1 günde sattım. Satma işi biraz kısmet. Bir de arabanız temöiz ise her zaman müşteri bulursunuız. Bu aralar 0 ve ikinci el arasında çok fark olmadığından sofor alınabilir. Araçların ilanda fazla kalmasının bir nedeni de bu durum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016 01:09 
Kullanıcı avatarı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4625/detay su araç Nasil b sizce fiyat vs olarak. Bunun b yerine sifirv almakmi bu mu mantıklı sizce

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016 10:18 
Kullanıcı avatarı

Sıfırı ile arasında en az 8-10.000 tl fark olur zannımca. Araç temiz duruyor gibi, ama mutlaka teste sokmak, anlayana göstermek gerekli. En fazla 1-2 sene binmek niyetindeyseniz ve aracın şanzımanında, motorunda ve diğer önemli organlarında bir sıkıntı yoksa alınabilir diye düşünüyorum.

Ama risk almayayayım, uzun yıllar sorunsuzca bineyim diye düşünüyorsanız sıfır almak da gayet mantıklı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016 11:56 
Kullanıcı avatarı

Sıfırı ile arasında 9000 var. Ama sıfırında extra olarak navigasyon bluetooth var. 2000 tl. Sinyalli ısıtmalı yan aynalar var almaya kalksan en az 1000 tl. hız sabitleme var taktırmaya kalksan 1500 tl. 4500 tl fark kaldı. bir de sıfırı 2015 olacak bu 2014. karar sizin. benim aracım da 2014 model. bu fiyata vermem ama alacak olsam sıfır tercih ederim. Arabanın sıfırı ucuz:)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016 21:07 
Kullanıcı avatarı

Eskişehir bayisi fiyatı 51bin e düşürdü. 0 km. Sonra geri 53500e çıkardı favoriye alanlari gaza getirmek için yapıyorlar sanırım. Bi aşağı bi yukarı :D linkini aracta ilandan kaldirildi en son 42bin e indiler sonra kaldirdilar.
Eflan hocam arabanin vergisi ne kadar , kasko sigorta kaca m@l oluyor..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2016 16:28 
Kullanıcı avatarı

Sigorta kasko değişken şeyler. Kişiye göre şehre öre değişir.
vergisi 310 tl bir taksit.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2016 15:20 
Kullanıcı avatarı

İsim: ARİF ÜMİT ORHAN
Araç: MITSUBISHI 2015 ATTRAGE CVT PLUS
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0RH+
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü servise gireceğiz. fiyat olarak 400 tl diyorlar fiyat iyimi sizce

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016 10:03 
Kullanıcı avatarı

20 bin bakımı mı?
400 tl derler 350 alırlar. 20 bin km için iyi fiyat bence. Tabi dışarıda aynı işlemi 150 TLye halledersiniz o başka.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2016 12:41 
Kullanıcı avatarı

İsim: ARİF ÜMİT ORHAN
Araç: MITSUBISHI 2015 ATTRAGE CVT PLUS
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0RH+
20 bin bakımı, servis hava filtresi değişmezse fiyat düşer dedi. Sanırım 350 400 arası bir fiyat olacak

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 219 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye