Zaman: 28 Mar 2024 11:52

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Atiker LPG Projesi.
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2017 14:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: yücel
Araç: Attrage
Meslek: Öğretmen
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım.

2014 Otomatik bir attrage aldım. LPG taktırmayı düşünüyorum lakin gördüğüm kadarıyla grupta BRC taktırılmış. BRC şu an oldukça fazla fiyat istiyor. Atiker takan Konya firmalarını gezdim. Gayet uygun fiyat aldım fakat hiç birinde PROJE yok. O yüzden takmıyorlar. Bu konuda bana yardımcı olacak biri var mı acaba ? Atiker marka LPG taktıran ve elinde projesi olan, ya da bulunduğu ilde proje bulabilecek olan birisi. Gerçekten çok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler. Özel mesaj atarsanız dönüş yaparım.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Atiker LPG Projesi.
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2017 15:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: sabri
Araç: 2014 attrage 1.2 cvt
Meslek: öğretmen
Kan grubu: b+
Ben sahibinden sitesindekilerden atiker takılı bir attrage görmüştüm. Atikerin elinde proje vardır. Siz iyi araştırın. Hatta imkanınız varsa BRC taktırın. Aradaki farka değer.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2017 21:22 
Kullanıcı avatarı

Valla hocam sordugum konya ana bayisi. Brc 2600 dedi inanir misiniz atiker de 1100. Buyuk bir fark var.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2017 11:50 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
kaotika yazdı:
Valla hocam sordugum konya ana bayisi. Brc 2600 dedi inanir misiniz atiker de 1100. Buyuk bir fark var.

son teknoloji motorlarda Atiker biraz geri kaldı diye duydum ancak. yine de ben aynı şeyi söyleyeceğim; iyi bir ustaya git onun önereceği seçeneklerden en ucuzunu taktır. Prins bile taktırsan kötü ustanın elinde çöp oluyor.
Lovato da ucuzların içinde iyidir. BRC ve landirenzo bence f/p olarak pahalı ürünler.
Amaç ekonomi ise pahalı almaya çalışmanın anlamı yok (daha önce Prins, Teleflex, Zavoli, landirenzo kullanan biri olarak söylüyorum)
şahsi fikrim ise LPG takma kararınızı gözden geçirin gerçekten ihtiyacınız var mı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2017 14:22 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:
kaotika yazdı:

son teknoloji motorlarda Atiker biraz geri kaldı diye duydum ancak. yine de ben aynı şeyi söyleyeceğim; iyi bir ustaya git onun önereceği seçeneklerden en ucuzunu taktır. Prins bile taktırsan kötü ustanın elinde çöp oluyor.
Lovato da ucuzların içinde iyidir. BRC ve landirenzo bence f/p olarak pahalı ürünler.
Amaç ekonomi ise pahalı almaya çalışmanın anlamı yok (daha önce Prins, Teleflex, Zavoli, landirenzo kullanan biri olarak söylüyorum)
şahsi fikrim ise LPG takma kararınızı gözden geçirin gerçekten ihtiyacınız var mı?

aylık 1500km'e çıktı kullanımım ve yakıt biraz zorlamaya başladı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2017 16:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: Savaş
Araç: Mitsubishi Attrage
Meslek: Memur
Ben 2014 manuel vitesli aracıma atiker lpg gold kit taktırdım. Yakıt konusunda şu an 82 tl ye depo doluyor ve şehir içi 330-370 km, şehirler arası ise 460-480 km yol yapıyorum. Çekiş konusunda ise benzinden pek bir farkını göremedim. Ancak muayene zamanında proje olmadığı için söküp o şekilde girdim, ertesi günüde geri taktırdım. Hiçbir sorun yaşamadım çok şükür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2017 02:07 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
kullandığım en sorunsuz lpg kiti Atiker oldu; diğerlerinden farkı; öncekileri özene bezene araştırıp en iyisi diye bi dünya para verip ben taktırdım :kır: , Atikeri ise başkası ucuz diye takdırmış sorun yok :shock:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2017 12:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alpay
Araç: Lancer 1.8
Meslek: Bilişim
Kan grubu: Arh+
Foruma ben lancer cvt için resimler eklemiştim. Sonra colt aracıma atiker gold obd taktım. Hundai era vardı ona da gold taktım. Ben kefilim atikerden vazgeçme. Obd ile ayar vs yok. Brc sequent 32 son versiyon var lancer da. Keşke atiker gold tsktırsaydım.

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://www.mobilexper.com/torque

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz