Zaman: 28 Mar 2024 21:15

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Coltumu Satıyorum
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2017 18:49 
Kullanıcı avatarı

İsim: UA
Araç: Colt
Meslek: Öğretmen
Forumda Abbas abiden aldığım coltumu satıyorum :cry: , ilgilenen olursa:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 130/detay/

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Coltumu Satıyorum
MesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2017 10:02 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
hayırlı satışlar.
güzel bir film girişi gibi olmuş: "Bu ilanı incelediğinize göre az çok bu arabayı tanıyorsunuzdur..." :good:
Misal: Person of İntereset!
"You are being watched. The government has a secret system: a machine that spies on you every hour of every day. I know because I built it. I designed the machine to detect acts of terror, but it sees everything. Violent crimes involving ordinary people, people like you. Crimes the government considered irrelevant. They wouldn't act, so I decided I would. But I needed a partner, someone with the skills to intervene. Hunted by the authorities, we work in secret. You'll never find us, but victim or perpetrator, if your number's up...we'll find you."
''İzleniyorsunuz... Devlet gizli bir sisteme sahip; günün her saati sizi izleyen bir makine.Biliyorum, çünkü ben tasarladım. Ben o makineyi, terörist eylemleri bulsun diye tasarladım. Lakin tasarladığım makine her şeyi görür. Örneğin, normal insanların işlediği şiddetli suçları görür. Sizin gibi insanların. Devletin alakasız sandığı suçları görür. Onlar bir şey yapmayınca, ben kendim yapmaya karar verdim. Lakin bir ortağa ihtiyacım vardı. Müdahale etme yeteneği olan birine.Yetkililer tarafından arandığı için, biz de saklı çalışmaya karar verdik. Bizi asla bulamazsınız. Lakin kurban veye mücrim, eğer numaranız geldiyse biz sizi buluruz.''

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: