Zaman: 29 Mar 2024 00:27

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2018 18:53 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdogan
Araç: 2011 Lancer 1.5 Invite A/T+Prins
Meslek: Technical Solutions Consultant
Kan grubu: A+
Selamlar,

Forum sahibi ne foruma giriyor nede forumda olduğuna dair bir belirti veriyor.
Forumda devamlı aktif olan kişi sayısı 10 u geçmiyor.

Kaç haftadır tapatalk çalışmıyor.

Her gün giren üyelerin üyeliklerini onaylıyorum.

Bir daha bu foruma gireceğimi çokta düşünmüyorum.

8 yıldır üyesi olduğum www.otoclubturkiye.com forumunda olmaya devam edeceğim.
Her türlü konu ve bilgi ve paylaşımın olduğu seviyeli bir ortamdır

Herkes sağlıkcakla kalsın.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2018 19:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: can
Araç: Outlander2003/2011 itfiş
Meslek: eskiborsacı
Üstad başka clubara bende takılıyorum. ama burada verilen bilgiler. Araçlarımıza özel daha net nokta atışı diyebileceğim bilgiler. Az sayıda kişi de olsak sayısal çoğunluk değil, isabetli ve önemli bilgilerdeki çoğunluk önemli diye düşünüyorum. Ben de şu sıralar sıklıkla takılıyorum . Bazen de uzun süre başka işlerimle uğraşıyorum. Gitmeniz üzücü ... Yine bekleriz sizin de tavsiyeleriniz önemli

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2018 13:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
Otoclup bende giriyorum ayrıca hyundaiclup da kullanıyorum. Bu forun aktif olmayacaksa bari başka bir forumda mitsubishi grubu kuralım derim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2018 09:27 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Meslek: memur
Forum açık olduğu sürece kimin girmediği bence önemli değil: Sahibi olmadığımız forumu kendi malımız gibi tepe tepe kullanıyoruz :D
yeni forum kurmaya gerek yok: yeterince var. ve forumlardan ziyade sosyal medya rağbet görüyor. Buranın en azından benim için geçmiş birikimi var

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2018 10:54 
Kullanıcı avatarı

Aynen ilhami abi, dediklerinize katılıyorum. Forum tamamen kapanacak falan öyle bir ihtimal varsa web sitesini olduğu gibi kopyalayalım. Ama böyle bir sorun olmadığı sürece ben burda olmaktan memnunum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2018 11:19 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar outlander türkiye diye bir grup var facebookta . Ama genelde araç reklamı. Coltcuların da bir grubu var gayet etkin ve güzel paylaşımları oluyor. ayrıca cepten de kolaylıkla foto ve paylaşım yapabiliyorsun. Kullanışlı gibi isterseniz böyle bir grup da oluşturabiliriz ek olarak faydalı olabilir diye düşünüyorum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2018 16:13 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdogan
Araç: 2011 Lancer 1.5 Invite A/T+Prins
Meslek: Technical Solutions Consultant
av.ilhami yazdı:
Forum açık olduğu sürece kimin girmediği bence önemli değil: Sahibi olmadığımız forumu kendi malımız gibi tepe tepe kullanıyoruz :D
yeni forum kurmaya gerek yok: yeterince var. ve forumlardan ziyade sosyal medya rağbet görüyor. Buranın en azından benim için geçmiş birikimi var

Zaten sen olmazsan forum batmıştı. Ben gidiyorum :cry: Arada selam veririm.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 09:14 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Jawserdi yazdı:
av.ilhami yazdı:

Zaten sen olmazsan forum batmıştı. Ben gidiyorum :cry: Arada selam veririm.

Estağfurullah: bir çiçekle bahar olmaz derler. hep berarber bişeyler yapıyoruz.
"Bir selam sana Gönül dağlarından" :friends:
https://www.youtube.com/watch?v=9p4IzOnj3gw

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 09:38 
Kullanıcı avatarı

forum canlandırmak için markanın kendinin canlı olması lazım. Mitsu için kötü durum bu maalesef. Başka forumlarda mitsu başlığı açsak bu ortam bulunurmu bilinmez

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 10:03 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Neticede Jawserdi arkadaşımız bir sitemini başlık açarak belirtmiştir. Mevcut halimizle devam etmemizi engelleyen bir durum yoktur.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 11:50 
Kullanıcı avatarı

Üstad site ayakta kaldığı sürece burdayım. Bazen uzak kaldığım dönemler de oluyor. 3-4 aktif 10-20 de arasıra takılan arkadaşlar var sanırım. Mod. olmadığım için tahmini söylüyorum tabiki gördüğüm kadarıyla .
Burdaki kaliteyi bulabileceğinizi zannetmiyorum. 30 bini aşkın civic ci grubuna göz atıyorum. adamlar bir yardım talebi yazıyolar. 2-3 yorum ya geliyor yada gelmiyor. Onların da çoğu işe yarar cinsten değil.
Burda 3 kişi kalsak bile diğer yerlerdeki yardımlaşma kalitesi anca buranın tozu niteliğinde.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 15:02 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

şu an forumların çoğu benzer şekilde: sürekli aktif olup 2-3 tane cevap veren olur. 9-10 tanede toplam aktif olur. geri kalan çoğunluk ya bir derdi vardır. sorar cevabını alır gider yada forumun konusu araç markasını satıyordur. satış ilanı için üye olur. Bu durum olması gereken ideal olmasa da yadırganacak şeyler değil. her insan topluluğunun yapısı aşağı yukarı böyledir zaten

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 16:55 
Kullanıcı avatarı

Eskiden forumlar çok aktifmiş, hep eski mesajları görünce ... Ama demekki millet artık girmiyor, face felan grupları oluyor vs...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 22:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: 2013 lancer 1.6 invite
Meslek: mühendis
Kan grubu: 0rh+
hemen her gün foruma girip bakıyorum bir şeyler öğrenirim veya paylaşabilirim diye, faydalı bir şeyler paylaşılamayacaksa havadan civadan yazmakta kimsenin faydasına değil.
öğrenmenin sınırı yoktur, öğrendiğim bildiğim her bilgiyi de herkesle paylaşmaktan mutluluk duyarım. henüz 5 aylık mitsubishi kullanıcısıyım ve öğrenmek istediğim çok şey var ama forumda teknik bilgi çok az.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2018 22:46 
Kullanıcı avatarı

Teknik bilgileri de yer yer paylaşıyoruz. Ama benim asıl amacım aracı daha iyi tanımamı sağlayacak, günlük işe yarar kullanışlı bilgi. Zaten arkadaşlar birbirlerinin ihtiyaçlarına yönelik konulara bakarak yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ne tür teknik verileri duymak isterseniz o konularda başlık açarak paylaşmanızda fayda var.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2018 22:51 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
Forum geri gelmiş hayırlı olsun . Aslında bu konuda yorum yazdım sonra sildim ama yinede iki üç kelam etmek gerekiyor.

Ben 2013 den bu yana her gün mutlaka foruma bakarım . Hatta baya mesajda yazmışım. Ancak son zamanlarda beni ilgilendiren çok konu olmadığı için yazamadım.bence konuyla ilgili sebepler :

1. Bu forumda değil genel olarak tüm forumlarda bu durum var . Bunun nedeni ise genelde bilgi almak ya da vermek yerine sırf nasıl saçmalama yapılıra örnek için yazanlar.
2. Diğer sanal sosyal ağların daha baskın olması ( mesala bir zamanlar mirc vardı rahmetli)

3. Maalesef Mitsubishi sahiplerinin az olması bir de aktif olan arkadaşların küstüm latif olmaları
4. Maalesef Mitsubishi Temsa
5. Bir de forum çok emanet yani amatörce yönetiliyor gerçi arkadaşların samimiyetlerinden şüphem yok genelde bir tek İlhami bey aktif ancak bu tip sosyal etkinlikler de profesyonel bir ekibin olması şarttır . Bu profesyonelliği sağlayacak olan da mitsubishi ya da Temsa dır.
6. Genelde Mitsubishi nin sorunsuz olması nedeniyle forumda pasif, çünkü ne ile alakalı olursa olsun çoğunlukla forumlara yazanlar hep araçların da ki sorunlara çözüm için yazıyorlar. Bir de çok sorun olunca elbette çok çözüm oluyor çok tecrübeli oluyor ve sorunlara cevap yazanlar da çok oluyor haliyle reno Tofaş Fiat Hyundai ya da vw forumu daha aktif oluyor.
7. Sorunlara çözüm açısından profosyonel olarak sadece iba geri dönüş yapıyor. Halbuki tüm bayilerin bu forumda aktif elemanları olmalı en azından temsadan bir kaç kişinin burada çok aktif olması gerekir.

Ne yalan söyleyeyim 2013 yılından beri tüm arkadaş çevremde ve sanal ortamda Mitsubishi için yaptığım reklamı Temsa yapmamıştır. :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2018 08:18 
Kullanıcı avatarı

Dediklerinize harfiyen katılıyorum... Aktiflik konusunda İlhami ve Can abilerden tekrar teşekkür ederiz. Şöyle bir durum varki bu araçlar çıt kırıldım olmayınca , kullanıcıların bu araçlardan beklentileri belli olunca haliyle çok problem vs kronik rahatsızlık olmuyor. Yani ben mitsunun gözüne bakıyom biyeri bozulsada dalsam tamire diye :)

Temsa satış vs durumlarda fecaatken bence foruma hiç bulaşmaz... Canlandırmak için profosyenol bir servis'in el atması lazım

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2018 09:28 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Herkes doğruları belirtmiş ben de ekleme yapayım: Forum sahibi Barış abimize -tekrar açıldığı için- Teşekkür ederim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2018 10:21 
Kullanıcı avatarı

Barış beye bizde teşekkür ederiz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2018 17:59 
Kullanıcı avatarı

tilki yazdı:
Dediklerinize harfiyen katılıyorum... Aktiflik konusunda İlhami ve Can abilerden tekrar teşekkür ederiz. Şöyle bir durum varki bu araçlar çıt kırıldım olmayınca , kullanıcıların bu araçlardan beklentileri belli olunca haliyle çok problem vs kronik rahatsızlık olmuyor. Yani ben mitsunun gözüne bakıyom biyeri bozulsada dalsam tamire diye :)

Temsa satış vs durumlarda fecaatken bence foruma hiç bulaşmaz... Canlandırmak için profosyenol bir servis'in el atması lazım

Talha arkadaşımız bakmış mitsular bozulmuyo tamir hevesini alsın diye modifiyeye uygun bir tane twingo satın almıştır. Forumda Mitsubishi haini olarak mı ilan etsek yoksa hayırlı mı olsun desek bilemedik :crazy: Bu işte benim de parmağım var. :roll:

Foruma desteği olan tüm arkadaşlara ben de teşekkür ederim. :MCT:

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye