Zaman: 28 Mar 2024 21:23

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 131 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2012 13:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: ERHAN AKÇA
Araç: LANCER İNVİTE
Meslek: ASTSB.
Kan grubu: B+
mladen360 yazdı:
20.000 bakımdan çıktık buğün 470 TL fatura çıktı, şoku hala atamadım. En fazla dikkatimi çeken se orjinal hava filtresi 80 Tl + KDV. Oysa K&N in Lancer için getirdiği filtre hem daha uzun ömürlü hemde KDV Dahil 50 Tl. İsyanlardayım çok fena.... :S:S:S

aklınızda bulunsun bakıma gitmeden önce mutlaka yetkili servisi arayıp fiyat sorun hatta bulunduğunuz ilde kaç servis varsa hepsini arayın eğer bulunduğunuz ilde 1 adet servis varsa civar illeri mutlaka arayın daha sonra servise gidin ben kocaelinde bulunduğum dönemde iki serviside arayıp fiyat alıp daha sonra gidiyordum 390 tl temsa fiyat listesindeki bakımı 270 tl'ye yapıyorlardı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2012 16:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
adres63 yazdı:
20binbakımı 470 tl mi !!! ben 30bin bakıma 120 tl verdim.

Hava ve poleni degistirmemislerdir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2012 23:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: Talip
Araç: Mitsubishi Lancer 2009
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: ARh+
Ustalar araç periodik bakım uyarısı verdi servisi aradım 250+ kdv fiyat çektiler. filtreler ve yağ değişecek o kadar. Bana çok geldi gittim halil ustanın yanına filtreleri çıkardı tutuşturdu elime git bunları al dedi bujiyi de çıkardı verdi Kilis teki bütün parçacıları gezdik ne buji; ne yağ ne hava ne de polen filtresi bulabildik bir tek castrol 10 40 yağı alabildim (ona da şükür :D ). Şimdi acilen bana buji ve filtreler lazım çıkardığı buji bosh iridyum. bunları nereden ve nasıl temin edebilirim şimdiden teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2012 23:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail coşkun
Araç: Lancer 2004 Triptonik
Meslek: Emekli öğretmen
Kan grubu: BRh+
Diabolic yazdı:
Ustalar araç periodik bakım uyarısı verdi servisi aradım 250+ kdv fiyat çektiler. filtreler ve yağ değişecek o kadar. Bana çok geldi gittim halil ustanın yanına filtreleri çıkardı tutuşturdu elime git bunları al dedi bujiyi de çıkardı verdi Kilis teki bütün parçacıları gezdik ne buji; ne yağ ne hava ne de polen filtresi bulabildik bir tek castrol 10 40 yağı alabildim (ona da şükür :D ). Şimdi acilen bana buji ve filtreler lazım çıkardığı buji bosh iridyum. bunları nereden ve nasıl temin edebilirim şimdiden teşekkürler.

http://www.otomobilyedekparcalari.com/L ... 248-2.html

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2012 00:06 
Kullanıcı avatarı

coskunismail yazdı:
Diabolic yazdı:

kardeş verdiğin linkdeki bütün bujilere baktım 2009 1.5 için buji göremedim ayrıca hava filtresi de yok orada görünen hava filtresi ile benimkinin alakası yok. bir de bosh iridyum arıyorum teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2012 00:56 
Kullanıcı avatarı

Diabolic yazdı:
coskunismail yazdı:
Diabolic yazdı:

kardeş verdiğin linkdeki bütün bujilere baktım 2009 1.5 için buji göremedim ayrıca hava filtresi de yok orada görünen hava filtresi ile benimkinin alakası yok. bir de bosh iridyum arıyorum teşekkürler

Aradığım buji tam olarak şu: Bosh FR 7 SI 30 nereden bulabilirm bu bujileri arkadaşlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2012 02:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail coşkun
Araç: Lancer 2004 Triptonik
Meslek: Emekli öğretmen
Kan grubu: BRh+
kardeş verdiğin linkdeki bütün bujilere baktım 2009 1.5 için buji göremedim ayrıca hava filtresi de yok orada görünen hava filtresi ile benimkinin alakası yok. bir de bosh iridyum arıyorum teşekkürler[/quote]
Aradığım buji tam olarak şu: Bosh FR 7 SI 30 nereden bulabilirm bu bujileri arkadaşlar[/quote]

http://www.otostart.com/index.php?optio ... 5HDXM5O65C

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2012 21:25 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erol
Araç: Lancer 2005
Meslek: öğretmen
Kan grubu: arh+
Merhabalar,

2005 model lancerım var, aracın sağ arka sis kapağı yok..nereden tedarik edebilirim bilgisi olan var mı acaba

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2012 00:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: Aykut
Araç: KARLI
Meslek: Otomotiv
Kan grubu: 0rh+
merhaba, ben de yeni baskı balata bilya değiştirmem gerekti parça fiyatı iskontolu 1150 yetkili serviste..orjinal parçayı piyasadan 300'e buldum :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2012 23:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: emrah
Araç: mitsubishi lancer
Meslek: tekniker
herkese selam.2008 lancer invate sahibiyim.aracımda acil olarak ön arka tampon ve sis farları lazım.uygun olan bi yerle temasımı sağlarsanız sevinirim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2012 14:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
sportback öntampondaki nikelaj çıta 1,250 TL yenileri 4 parça halinde geliyomuş kırılınca sadece 1 parçasını değiştirebilyormuşuz herbiri 600 TL civarında.

Ön farlardan herbiri 1,260 TL

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2012 23:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahp
Araç: Mitsibishi Lancer 2009 1.5 invite
Meslek: memur
Kan grubu: 0Rh+
delpiero77 yazdı:
herkese meraba...

2009 lancerımın tavan bagajını takmak için kullanılan vida kapaklarını sökmüşler. nerden alabilirim acaba?

arkadaşım ben konya' da ikamet ediyorum benimde 2009 var, benim aracın ön sol tavan bağaj çıtası kapağı yok, servis otomatik yıkamadan dolayı olabileceğini söyledi, servis fiyatı 45 tl tüm sanayide parçacılar ve çıkmacılara baktım servis harici bulamadım, uygun bulursan benide haberdar et. saygılar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2012 20:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: medet
Araç: mitsubishi lancer ex gls
Meslek: tekniker
2007 lancer direksiyon icindeki air bag urun kodu ve fiyati hakkinda bilgisi olan var mi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2012 15:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: İsmail
Araç: Mitsubishi Lancer 2004
Kan grubu: A+rh
arkadaşlar öncelikle s.a
ben van merkezde ikamet ediyorum. 2004 lancer 1.6 aracım var
yeni aldım km si 175.000 de. araçtan gayet memnunum ama maluım yedek parça sıkıntısı burada polen filitresi bulamadım servis 110 tl dedi :shock: şimdi ise debriyaj baskı balata değiştirmek istiyorum ne marka önerirsiniz ve nereden bulabilirim not :araçta lpg takılı (atiker)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2012 00:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: ALİ ÖZKAN
Araç: LANCER-2006
Meslek: BİLİŞİM
Kan grubu: brh+
digi65 yazdı:
arkadaşlar öncelikle s.a
ben van merkezde ikamet ediyorum. 2004 lancer 1.6 aracım var
yeni aldım km si 175.000 de. araçtan gayet memnunum ama maluım yedek parça sıkıntısı burada polen filitresi bulamadım servis 110 tl dedi :shock: şimdi ise debriyaj baskı balata değiştirmek istiyorum ne marka önerirsiniz ve nereden bulabilirim not :araçta lpg takılı (atiker)

charger nicli arkadaş göndemiş

viewtopic.php?f=12&t=1960&start=540

Merhaba Arkadaşlar
Alt takımları değiştirdim. Ben Tokat'ta yaşıyorum. Parçaları İstanbul'dan getirttim. En uygun fiyatları Berk otomotivden buldum. Bana kargoyla yolladılar. Telefonu 0(212) 4285166 Bilgi edinmeniz için fiyatlar şöyle.

Rot başı: Adedi 20 tl 2x20=40
Rot kolu adedi 20 tl 2x20=40
Viraj demir lastiği adedi 7,5tl 2x7,5=15
Ön disk takımı (çifti) 160tl
Ön disk balatası 60tl
Kargo ücreti: 25tl
Bu parçaların montajı, 4 tane kar lastiğinin takılması ve rot balans için 115tl işçilik ödedim.
Toplamda arabama sıkışan meblağ 455tl imiş
Bu arada balatanın markası TRW. Disk yerli üretim Yavuz disk diye geçiyor. Kalite açısından bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Usta rot kolları da kaliteli dedi. Rot başlarının kalitesi hakkında fikrinin olmadığını söyledi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2012 11:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: gökşin
Araç: mitsubishi lancer
Meslek: emekli
merhaba,
2007 lancer ralliart alçak arka spoiler parça kodunu bilen var mı acaba?
selamlar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2013 12:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: İsmail
Araç: Mitsubishi Lancer 2004
Kan grubu: A+rh
arkadaşlar 2004 model lancer 1.6 nın yan aynaları benden önceki sahibi tarafından değiştirilmiş sanırsam bi türlü randıman alamdım orj ayna sadece içi bulabileceğim yer var mıdır iyi günler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 08:27 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
ahp yazdı:
delpiero77 yazdı:
herkese meraba...

2009 lancerımın tavan bagajını takmak için kullanılan vida kapaklarını sökmüşler. nerden alabilirim acaba?

arkadaşım ben konya' da ikamet ediyorum benimde 2009 var, benim aracın ön sol tavan bağaj çıtası kapağı yok, servis otomatik yıkamadan dolayı olabileceğini söyledi, servis fiyatı 45 tl tüm sanayide parçacılar ve çıkmacılara baktım servis harici bulamadım, uygun bulursan benide haberdar et. saygılar.

Aynı kapaktan 2 tane ihtiyacım var. Arabayı aldığımda yoktu bu kapaklar, çıkmacılardan tedarik ederim diye düşünüyordum. Ankara ve İstanbul bir kaç tanesini aradım, servisten daha fazla fiyat çektiler :no:

Uygun bir şekilde nasıl halledebiliriz bilgisi olan varmı acaba? Burayı takip eden servis çalışanı arkadaşlardan bir yardım temennisi :D

@ahp, @delpiero77 siz temin edebildinizmi bu kapakları ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 23:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: lancer 1.5 invite AT
Meslek: memur
AnakinSkyWalker yazdı:
ahp yazdı:
delpiero77 yazdı:
herkese meraba...

Aynı kapaktan 2 tane ihtiyacım var. Arabayı aldığımda yoktu bu kapaklar, çıkmacılardan tedarik ederim diye düşünüyordum. Ankara ve İstanbul bir kaç tanesini aradım, servisten daha fazla fiyat çektiler :no:

Uygun bir şekilde nasıl halledebiliriz bilgisi olan varmı acaba? Burayı takip eden servis çalışanı arkadaşlardan bir yardım temennisi :D

@ahp, @delpiero77 siz temin edebildinizmi bu kapakları ?

Ayni sekilde bende muzdaribim. Ucuza bulan olursa haber bekliyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2013 19:22 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
Üst çıtadaki kapaklardan ikisi ya kayıp yada çalınmıştı. Yıldızlar'dan 75 TL'ye iki adet alıp taktırdım, aracın görüntüsü değişti :twisted:

Parçanın orjinal adı; "Lancer Port Bağaj Taşıyıcı Kapağı"

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 131 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye